Alíkoviny

Nově na Alíkovi: Kašpárek v rohlíku, číro a legrace

vydáno  v 7:00
Kašpárek v rohlíku, to je nakažlivá všeobecná praštěnost. Písničky, které vlezou pod kůži. Teď nově i na Alíkovi.
Kašpárek v rohlíku

Autor fotky: Ameba

Nově na Alíkovi!

Výběr písniček Kašpárka v rohlíku najdeš nyní i na Alíkovi v sekci Herna/ Pohádky a písničky/ Písničky.

Kašpárek v rohlíku

Kašpárek v rohlíku

Vtipné texty, které se nějak samy ukládají v hlavě. Potřebuješ muziku, kterou budeš milovat ty i tvoji rodiče? Našels... Na Alíkovi najdeš nově sekci Písniček, kde se můžeš s Kašpárkem v rohlíku důvěrně seznámit: Kašpárek v rohlíku

Co je to bejbypank?
Bejbypank to je propojení dobré dětské a dospělé zábavy. "Proč mám někde trávit čas s dětmi a trpět? Užijme si dohromady," říká principál Kašpárka, David Dvořák . "Jde o to děti nepodceňovat, dát si tu práci a neflikovat kvalitu provedení čehokoliv, nepodvádět sami sebe. Je myslím vidět, že se na bejbypanku od začátku podílí hodně lidí, kteří mají děti a nebo jsou sami trochu dětmi. Je zdravé myslet kromě ostatních i na sebe."

Fotogalerie

Pankáč člověk buď je, nebo není. Je to stejné jako s mentálním věkem. "Znám osmdesátiletý kluky i sedmiletý důchodce," dodává Dvořák. "Pankáč má v našem pojetí vlastní pohled, často obecně považovaný za odlišný či nelogický."

S Kašpárkem vystupují třeba Márdi (Vypsaná Fixa), Milan Cais (Tatabojs), Honza Kalina (Sto zvířat), Tomáš Neuwerth (Umakart), Romana Neumannová (Znouzecnost) a další známí muzikanti.


A co říkají fanoušci? 

"V čem je jiný než ostatní dětské písničky? Ve všem! Není infantilně stupidní, ale hravej, má jednoduché rokenrolové melodie, které děti nematou, texty, které se rychle naučí, a vtip, který dětským písničkám jinak chybí."
"Písničky, jsou zajímavý a vtipný. Pamatuju si slova a dobře se na ně tancuje."  "Nejvíc se mi líbí, že se na ně dá tancovat. Nejlepší písnička je Čurej sem a čurej tam. Prostě se mi to líbí, písnička o čurání je prostě dobrá."

A slovy fanoušků závěrem
"Je prima, že berou děti takové, jaké jsou, jako parťáky, na které je zbytečné šišlat."

Bavte se! Haf, Alík

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (13)

Příspěvek z 5. února 2013 ve 13:08.
Simbuška v něm napsala:

O.o

To je neuceritelne trapni!!!!55517

Příspěvek z 31. ledna 2013 ve 14:37.
petr59 v něm napsala:

Kašpárky už dávno neposlouchám.....

Příspěvek z 22. ledna 2013 ve 22:14.
Sandie v něm napsala:

nelíbí

moc se mi to nelíbí5