Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nový seriál Star Wars Povstalci na Disney Channel

  vydáno  •  filmy · pohádky · hry
  Fanoušci Star Wars se konečně dočkali! Seriál startuje na Disney Channel už 5. října v 9:30 hodinovým speciálem. Nové díly budou následovat každou neděli od 19. října vždy v 9:30. Děj se odehrává 14 let po filmu Star Wars: Epizoda III Pomsta Sithů a 5 let před Star Wars: Epizoda IV Nová naděje.

  Nový seriál Star Wars Povstalci na Disney Channel, © Disney Channel

  Na upoutávku na YouTube se můžete podívat už teď.

  Na Youtube najdete také několik ukázek ze seriálu, který vypráví o počátku povstání proti Impériu. Jeho krutovláda zahalila dalekou galaxii do temnoty. Zbývá jen malá skupinka rytířů řádu Jedi, všichni se skrývají v exilu. Zlé Galaktické impérium vládne železnou pěstí a zdá se, že proti Temné straně Síly není naděje.

  Fotogalerie

  Jenže se objeví parta zvláštních dobrodruhů, každý je trochu jiný. Dohromady tvoří posádku povstalecké lodi Stín. Patří sem skvělá pilotka Hera, vůdce a rytíř Jedi jménem Kanan, silák Zeb, který doopravdy nesnáší Stormtroopery, dále půvabná expertka na výbušniny i milovnice umění Sabina. A také robot Chopper, který někdy vypadá lehce zmateně a jeho řeči není lehké porozumět. Často ale dokáže, že je platným členem posádky.

  Trochu náhodou se k nim později přidá Ezra, mazaný kluk a příležitostný zlodějíček. Chvilku mu trvá, než si ujasní, co vlastně chce. A než si získá důvěru ostatních, hlavně Zeba. O všech postavách se dozvíte víc na webových stránkách http://www.disney.cz/star-wars/povstalci.

  Vedle množství obrázků a popisů postav, zbraní i vesmírných lodí tam najdete videa a skvělé online hry s tematikou Star Wars.

  Přidejte se k povstalcům a pomozte jim zažehnout jiskru rebelie, která by přinesla novou naději pro všechny obyvatele galaxie.

  Seriál bude mít premiéru 5. října v 9:30 na Disney Channel. Nové díly bude Disney Channel vysílat od 19. října pravidelně každou neděli také v 9:30 dopoledne.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!