Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Nový začátek

  vydáno

  Už delší dobu, jsem znala super lidi tetu, strejdu a sestřenici.
  Od první návštěvy, co u nás byli, jsem je měla strašně moc ráda. Byli usměvaví, milí, vtipní, příjemní atd.. Vždy mi vykouzlili úsměv na rtech. Na každou návštěvu jsem se těšila, protože s nimi mi bylo moc dobře. Zapomněla jsem na problémy doma, stres a pořád jsem tam chtěla zůstat, ale nebylo to možné.

  Nový začátek, © kokoskoko

  Potom v roce 2017 jsem jela k nim na jarní prázdniny sama!! Bylo to něco neuvěřitelné, bez rodičů, konečně jsem mohla být svá a nemusela jsem držet pořád jen pusu a bát se, aby mě rodiče neokřikli. Druhý den, ráno, když jsem se probudila, jsem se šla nasnídat, teta si sedla ke mě a začali jsme si povídat. Konečně někdo, kdo si se mnou takhle povídal. Bylo to nádherné. Potom dny utíkaly jak voda, že jsem musela jet za 2 dny domů. Bála jsem se, proto jsem se tetě svěřila, protože u nich doma jsem všechno pochopila, nejde o to, kolik člověk má peněz, věcí, jde hlavně o to, jak se k sobě ti lidi chovají a dělají všechno spolu. Tak jsme to začali řešit, dopadlo to tak, že jsem zůstala na nedočasnou péči u tety a strejdy. Společně jsme dodělali 9.ročník, jen díky nim, sestřenici a mojí snaze jsme to dotáhli do konce. Proto si jich neskutečně vážím a jsem ráda, že je mám. Nebýt nich, tak se pořád trápím. Oni mě zachránili!! Konečně jsem tam, kde mě mají rádi!
  Už jsem u nich skoro 10 měsíců a jsem šťastná a nic mi nechybí! Mám všechno ,ale hlavně LÁSKU!

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 6. května 2018 ve 20:19.
  kokoskoko v něm napsala:

  Ano,chápu vás jste zvědavý. Třeba se s tím nechci chlubit. Ne, nepotřebuji pozornost. Nejsem rozmazlená, vážím si každé maličkosti. Jen je smutné, že mě rodiče k ničemu nevedli jen k tomu ,abych šla co nejdříve vydělat nějaký peníze ,abych jím je dala. Matka ,třeba nechodila do práce byla líná.. A válela se v křesle ani pořádně neuklidila. Nechci ,aby mě někdo litoval. Každý má svůj příběh, jiné příběhy.

  Příspěvek z 31. března 2018 v 17:31.
  FriedKitten v něm napsal:

  Nebudu tě litovat, protože tu jsou i tací, kteří jsou na tom mnohem hůř, než ty. Bylo by fajn, kdybys napsala, co ti dělali tak špatného a z toho, co čtu, tak mi připadáš, že furt žádáš o pozornost a aby všichni kolem tebe skákali. Taky by bylo fajn popřemýšlet nad tím, kvůli čemu tě rodiče okřikovali. Já dřív taky brečela, když mě máma okřikla, že chci za otcem, že je máma hrozná, že mě nemá ráda, přitom dnes si uvědomuju, že jsem dělala fakt kraviny. Napadlo tě třeba, že ti nevěnují tolik pozornosti kvůli práci? Chápeš, já se s mámou vidím několikrát do týdne jen večer, kdy se občas jen pozdravíme a nechám ji být, aby měla po práci klid, ale nebrečím, že si mě nevšímá, protože vím, že pracuje, abych měla co do huby a střechu nad hlavou. Každý normální člověk na tvém místě by si sedl a vyřešil to z očí do očí s nimi, nebo skrz dotyčného člověka, kterému věříš.
  Ale jak už bububububu napsal, nevíme, co špatného ti dělali.

  Příspěvek z 2. února 2018 v 15:02.
  kajca v něm napsala:

  Hezký článek :)