Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  O co hrajeme? Alík má pro vás ceny za více než 1.000.000 Kč

  vydáno
  Chcete společně vyhrát tablety pro celou vaši třídu? Nebo mp3 přehrávače? Na každého úspěšného účastníka navíc čeká e-kniha z knihy.iDNES.cz, vstupenka zdarma na Helicopter Show v Hradci Králové. Pro více než 150 tříd je připraven volný vstup do Zoo Praha na Den s Alíkem. Cen je spousta a rozhodně stojí za to.

  Herní plán Staň se záchranářem, © Alík

  Tak tohle na Alíkovi ještě nebylo. Máme pro vás ceny v hodnotě více než 1.000.000 Kč. Všechny můžete získat ve hře Staň se záchranářem s Alíkem.

  Chcete hrát?

  1.Třídy

  Staň se záchranářem je hra nejen pro jednotlivce, ale i pro celou vaši třídu. Společně můžete řešit úkoly a společně můžete i vyhrávat.

  Jak hrát jako třída?

  Pokud se chcete zúčastnit hry pro celou třídu, doplňte do svého Nastavení údaje o své škole a třídě. Údaj je neveřejný a bude použit pouze pro sčítání výsledků celé třídy ve hře. Pokud budeš hrát jako třída, automaticky se účastníš hry i jako jednotlivec. Vyhrát můžeš současně v obou kategoriích, jako jednotlivec i jako třída.

  Losovat budeme následující hlavní ceny:

  1. Tablety pro celou třídu

   Ano, vážně. Je vás ve třídě 30? Vyhrajete 30 tabletů. A nejsou to jen tak ledajaké tablety. MAXPADY ze série GoGEN Maxipes Fík mají v sobě navíc instalované aplikace Záchranného kruhu, takže se v dovednostech malého záchranáře můžeš neustále zdokonalovat.
  2. Mp3 přehrávače pro celou třídu

   Mp3 přehrávače rozhodně nejsou k zahození. I tuhle cenu můžete vyhrát společně jako celá třída. Opět se jedná o mp3 ze série GoGEN Maxipes Fík.
  3. Den s hasiči pro celou třídu

   Vylosovaná třída získá pozvání na Den s hasiči v blízkém městě.
  4. Den s Alíkem v Zoo Praha za korunu

   Na úplném konci školního roku bývá ve škole volněji a vy si zasloužíte trochu oddychu na společném školním výletu. Ideálním místem pro společný výlet je Zoo Praha. A právě tam dne 18.6.2014 proběhne i Den s Alíkem. Úspěšní účastníci hry Staň se záchranářem z více než 150 tříd, kteří splní podmínky bonusového stanoviště Zoo Praha, budou mít tento den vstup do Zoo Praha zdarma.

  2.Jednotlivci

  Hrát hru "Staň se záchranářem" s Alíkem mohou i jednotlivci.

  Jak hrát jako jednotlivec?

  K účasti stačí registrace na Alík.cz. Pokud chceš hrát jako jednotlivec, není potřeba vyplňovat údaje o své škole a třídě. Hrát můžeš současně jako jednotlivec i jako třída. Vyhrát můžeš v obou kategoriích současně.

  Losovat budeme následující hlavní ceny, podmínkou je získat alespoň 57 bodů ze 112:

  1. 10 tabletů MAXPAD

   Tablety MAXPADY ze série GoGEN Maxipes Fík mají v sobě navíc instalované aplikace Záchranného kruhu, takže se v dovednostech malého záchranáře můžeš neustále zdokonalovat. Barevná pouzdra tabletů potěší každého kluka i holku.
  2. 10 MP3 přehrávačů GoGEN Maxipes Fík

   Mp3 přehrávače v modré, oranžové a růžové barvě ze série GoGEN Maxipes Fík.
  3. Let vrtulníkem pro 2 osoby

   Vyhlídkový let vrtulníkem v termínu a čase podle dohody výherce s poskytovatelem ceny.

  Každý z vás získá následující ceny a to pod jedinou podmínkou, zisk alespoň 57 bodů z celkového počtu 112 bodů.

  1. e-knihu Hraničářův učeň, Rozvaliny Gorlanu  od Johna Flanagana

   Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře. Ačkoli Will nemá meč ani velkého koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království stejně důležitý jako slavný rytíř. A když se s Haltem vydá na nebezpečnou výpravu do pustiny, aby vystopoval děsivé tvory, kteří se chystají zabít krále, zjistí nakonec, že hraničářské zbraně nejsou tak špatné.
   Rozvaliny Gorlanu jsou první knihou ze série Hraničářův učeň a potěší každého dobrodružně smýšlejícího kluka i romantickou holku

   nebo e-knihu Puntíkáři od Miloše Kratochvíla
   Mají dobré srdce, a tak když mají pocit, že někdo v jejich okolí potřebuje pomoc, vrhají se do toho po hlavě. Bohužel, každá jejich snaha se vždycky nějak zvrtne, a proto místo pochval sbírají Michal s Fildou spíše černé puntíky.

  2. Vstupenka na Helicopter show 2014

   Dětská vstupenka na Helicopter show 2014 v Hradci Králové dne 21.6.2014 dorazí do pošty každému z vás, kdo úspěšně projde hrou Staň se záchranářem.

  3. Těšte se i na diplomy a průkazy Alíkových záchranářů

   Ty budou odměnou každému, kdo dosáhne alespoň 57 bodů ze 112 možných ve hře Staň se záchranářem.


  Držím tlapku, Alík

  Autor: (13 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 27. dubna 2014 ve 12:18.
  draxlerik1234 v něm napsal:

  draxlerik123

  ako sa to suťažy10