Diskuse k Alíkovině

« Přejít na článek

O mém strachu

Nový příspěvek do diskuse:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 27. prosince 2015 ve 12:26.
Spirit006 v něm napsala:

Mne by zajímalo proč a jak se stvořil svět...Proč sme na Zemi zrovna my...? Ano, je to trapná otázka.

Příspěvek z 24. listopadu 2015 v 17:12.
adaskrivan v něm napsala:

Nevíš odkud jsou barvy?

Ahoj, nechci vypadat nějak hnusně atd., také jsem člověk, který se často ptá na nepodstatné věci, ale u mě to okolí lépe toleruje. Zmínila jsi v článku, že nevíš, jak to, že my vidíme barvy a naše kočka třeba nějaké barvy nevidí. Na vizitce máš, že je ti 18 let. O elektromagnetickém záření se ve školách učí v 8. třídě. Vysvětluje se tam i proč vidíme barvy atd. A vůbec nechápu, jak jsi nemohla najít odpověď na takovou otázku ._. 15

Příspěvek z 21. listopadu 2015 ve 23:57.
Lilianee v něm napsala:

Já to mám podobně

Ano já taky. Žiju v zahraničí a tak umím jen něco zdejší řečí a když se holky začnou bavit o něčem čemu nerozumím tak se většinou naštvu já jsem citlivá ale i lidi jež odchází proto že s vámi nikdo nemluví ( jako já ) a hledají o přestávce místo kde vás nenajdou, zkrátka se sami odsuzují se jednou proberou já se například zamyslela nad tím jaká jsem já jaké holky ze třídy a jaké holky z vedlejší třídy. Po pořádaném promyšlením jsem se nějak smířili s tím že holky ze třídy ke me nepatří. Bylo těžké si to přiznat. Mám ale kamarádky takovou jednu skupinku z vedlejší třídy co tolerují mé potíže s poruzměním a na mé otázky rády odpoví. 25 Nyní mám odpověď na to o čem se baví a baví se i se mnou. Rok mi trvalo překonat skrytývání se v koutech nemluvení a uzavírání se ten rok byl velmi dlouhý ale měl konec. Teď jdi a zeptej se ďetí kolem ( but´ bývalých kamarádů či těch co moc neznáš nebo jsi nikdy neviděla ) co dnes dělají o čem je řeč a buť s nima! Najdi si kolektiv co ti vyhovuje a co ti dá odpověď. Některým lidem bude bez tebe líp ale někteří té taky hledají. Hpdně štěstí16.

Příspěvek z 21. listopadu 2015 ve 21:09.
kikionka1 v něm napsala:

Diagnóza- zvědavost! :-)

Mám pro tebe doporučení- začni se zajímat o přírodní vědy a choď do vědecké společnosti, kde najdeš lidi, kteří si s tebou rádi popovídají o tvých otázkách. Taky jsem odmalička hrozně zvědavá a všechno mě zajímalo a tak jsem se začala věnovat vědě, která mi odpoví na téměř všechny otázky a ty, na které ne si můžu najít odpověď sama plus tím kolikrát pomůžu spoustu lidem. To zní super, ne? :)

předchozí 1 další