Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  O mém strachu

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Spirit006 v něm napsala:

  Mne by zajímalo proč a jak se stvořil svět...Proč sme na Zemi zrovna my...? Ano, je to trapná otázka.

  adaskrivan v něm napsala:

  Nevíš odkud jsou barvy?

  Ahoj, nechci vypadat nějak hnusně atd., také jsem člověk, který se často ptá na nepodstatné věci, ale u mě to okolí lépe toleruje. Zmínila jsi v článku, že nevíš, jak to, že my vidíme barvy a naše kočka třeba nějaké barvy nevidí. Na vizitce máš, že je ti 18 let. O elektromagnetickém záření se ve školách učí v 8. třídě. Vysvětluje se tam i proč vidíme barvy atd. A vůbec nechápu, jak jsi nemohla najít odpověď na takovou otázku ._. 15

  Lilianee v něm napsala:

  Já to mám podobně

  Ano já taky. Žiju v zahraničí a tak umím jen něco zdejší řečí a když se holky začnou bavit o něčem čemu nerozumím tak se většinou naštvu já jsem citlivá ale i lidi jež odchází proto že s vámi nikdo nemluví ( jako já ) a hledají o přestávce místo kde vás nenajdou, zkrátka se sami odsuzují se jednou proberou já se například zamyslela nad tím jaká jsem já jaké holky ze třídy a jaké holky z vedlejší třídy. Po pořádaném promyšlením jsem se nějak smířili s tím že holky ze třídy ke me nepatří. Bylo těžké si to přiznat. Mám ale kamarádky takovou jednu skupinku z vedlejší třídy co tolerují mé potíže s poruzměním a na mé otázky rády odpoví. 25 Nyní mám odpověď na to o čem se baví a baví se i se mnou. Rok mi trvalo překonat skrytývání se v koutech nemluvení a uzavírání se ten rok byl velmi dlouhý ale měl konec. Teď jdi a zeptej se ďetí kolem ( but´ bývalých kamarádů či těch co moc neznáš nebo jsi nikdy neviděla ) co dnes dělají o čem je řeč a buť s nima! Najdi si kolektiv co ti vyhovuje a co ti dá odpověď. Některým lidem bude bez tebe líp ale někteří té taky hledají. Hpdně štěstí16.

  kikionka1 v něm napsala:

  Diagnóza- zvědavost! :-)

  Mám pro tebe doporučení- začni se zajímat o přírodní vědy a choď do vědecké společnosti, kde najdeš lidi, kteří si s tebou rádi popovídají o tvých otázkách. Taky jsem odmalička hrozně zvědavá a všechno mě zajímalo a tak jsem se začala věnovat vědě, která mi odpoví na téměř všechny otázky a ty, na které ne si můžu najít odpověď sama plus tím kolikrát pomůžu spoustu lidem. To zní super, ne? :)

  předchozí 1 další