Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  O prázdninách váha nahoru?

  vydáno  •  Zdraví · Prázdniny
  Jak každý víte, už jsou prázdniny. Ale když je školní rok za námi, tak se všechno obrací. Přes rok sportujeme a chodíme do kroužků, ale o prázdninách odpočíváme, lenošíme a válíme se v posteli, nebo jsme na Alíkovi... no prostě neděláme nic aktivního.

  Cvičení - břicho - Zkracovačky do stran - položte se na záda a nohy si dejte na nějakou vyvýšenou podložku tak, aby stehna směřovala kolmo k zemi. Pravou ruku si dejte v týl a levou ruku si položte na zem na 45 stupňů od těla. Zvedejte se postupně nahoru se snahou dostat se co nejblíže pravým loktem k levému koleni. Potom se vracejte zpět do úvodní polohy. Cvičte nejprve na jednu stranu a poté na stranu druhou., © Dalibor Puchta

  Také jíme brambůrky a samá nezdravá jídla. Ale s tím musí být už konec! Hned jak ráno vstanete, tak si udělejte malou rozcvičku - jenom na protáhnutí, jako já. A třeba dopoledne můžete zůstat doma, ale odpoledne si běžte zaskákat na čerstvém vzduchu venku s kamarády, nebo třeba běžte na kolo. Prostě si hrajte, abyste o prázdninách nepřibrali.

  Běžte si klidně s kamarády ven zaběhat a zaskákat si do lesa, nebo šupsněte do kolečkových bruslí a projeďte se s rodinou. Hlavně nelenošte! Já vím, že se mi to říká, jestli vám to jenom neříkám a sama lenoším. Tak to tedy ne - já to fakt dodržuju!

  Moje rozcvička je následující: 20 holčičích kliků, 15 dřepů, 10 minut joga, 3 minutky protahování a 100 přeskoků přes švihadlo. A opravdu to funguje, tak to zkuste taky!

  Další zajímavé články:

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (75)

  Příspěvek z 22. února 2010 ve 14:06.
  terefi v něm napsal:

  Váha

  Ahoj,mě vychází podle těch tabulek že jem ok (měřím 147 a vážím 36 )takže jsem celkem  spokojená:-)

  Příspěvek z 3. února 2010 ve 12:55.
  Elish v něm napsal:

  Reakce na barnabas:

  no nwím, ale podle výpočetních tabulek na alíkovi je to o.k.....26
  já sice měřím 145cm a vážím 28 kg...A je mi tky jedenáct....26no ale když jsem si to v těch tabulkách zadala tk já mám podváhu a ty jsi o.k.26 buď bez obav..

  Příspěvek z 19. ledna 2010 v 18:35.
  Luccie v něm napsal:

  Reakce na viki55a:

  Podle mě jsi akorát.