Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  O Ralfovi

  vydáno  •  zvířata

  Chceš se něco málo dozvědět o tomhle báječném psovi? Jestli jo, v což doufám, tak rozklikni článek a čti!

  Ralf, © Honzulin8

  Ralf je krásný pes. No, vlastně ještě štěně. Je mu totiž teprve 2,5 měsíce. Rád bych upozornil, že to není můj pes/štěně. Je to štěně kamaráda, který ode mě bydlí ani ne sto metrů. Tudíž k němu chodím často na návštěvu, a tak Ralfa dost vídám. Tak, a teď už k Ralfovi. Ralf je samec, což je poznat už podle jména. Je to francouzský buldoček, ale je to ořech.

  Jeho maminka je také francouzský buldoček, ale tatínek je neznámý. Totiž maminka odběhla někam do parku a jak se vrátila, tak měla trochu větší břicho. Jak vidíte na obrázku, je černý. Vždy, když od kamaráda odcházím, tak jsem celý oblízaný. Ralf dostává granule do misky 4–5× denně a samozřejmě i vodu. Jeho nejoblíbenější hračka je takový přejetý mýval, je to plyšák. :-D A pak lištička.

  Je hodně mazlivý, hodný a taky by pořád spal, spal a spal. Jednou, když jsem byl u kamaráda na návštěvě, tak si začal honit ocásek, a jak se točil, točil a točil, tak upadl na zem. Po chvilce se zvednul a jeho očička se protáčela asi 3,5 minuty. :-> Venku má nově oblíbenou takovou větvičku. Tu dokola kouše, hryže, očuchává atd.

  Vždy, když někdo odejde (například já, kamarád atd.), tak jde ke dveřím, začne kňourat, pak plakat a nakonec začne být docela agresivní. Váží 10 kilo. Je často venčený, sice stále štěká, ale to se pak snad odnaučí. Ralfíka mám moc rád, i když to není můj pes.

  Tak, to bude asi všechno. Tak ahoj u dalšího článku. :->

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (23)

  Příspěvek z 30. ledna 2021 v 16:55.
  Kaiserka01 v něm napsala:

  Hezký článek, líbí se mi ok$>

  Příspěvek z 16. ledna 2021 ve 13:09.
  Saša9 v něm napsala:

  Verbum: asi máš pravdu, jinak by to nedávalo smysl.

  Příspěvek z 16. ledna 2021 ve 12:14.
  Hogo v něm napsal:

  Mě se stává, že nechtěně kliknu na hodnocení když jsem brusinka, takže se tímto omlouvám těm 20 ti příspěvkům, které jsem ohodnotilO:-)