Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Oblíbený zpěvák. Je lepší ho nemít?

  vydáno  •  Hudba · Kamarádství
  Tuhle otázku jsem si začala klást od chvíle, kdy jsem se pohádala s kamarádkou. Dřív jsem neměla žádného oblíbeného zpěváka, protože jsem skoro žádného neznala. Prostě mě to nezajímalo. Ale pak se mi zalíbily písničky od Lady GaGa. Když jsem to pověděla kamarádce, řekla: "Ty máš ráda Lady GaGa?! Ta je příšerná!" A pak to pokračovalo.

  Grammy za rok 2009 - Lady Gaga - Los Angeles, 31. ledna 2010, © AP

  Obvykle jsme spolu jezdily na kroužek, ale když jsem jí v autobuse nabídla místo vedle sebe, řekla jen: "S husama se nebavím!" Pak se otočila a šla na druhý konec autobusu. I když jsme vystoupily, dělala, jako by se mě štítila. Bylo mi smutno, ale taky jsem byla naštvaná. Jak se mohla moje kamarádka proměnit v někoho, kdo mě vnímá asi jako nějakého slimáka? Pokaždé, když mě uviděla, udělala obličej, jako že se hodně přemáhá, aby si nezacpala nos.

  Pak ke mně přišla s obličejem, jako že se jí dělá špatně, a řekla vždycky něco jako: "Hele, víš, že Lady GaGa bere drogy?" nebo "Máš namířeno do blázince? Možná se tam potkáš se svou oblíbenou zpěvačkou!" Pak odešla, ale nemohla si odpustit zvuky, jako když zvrací. Bylo mi to líto a snažila jsem se s ní udobřit, ale ji očividně bavilo se mi posmívat. Došla jsem k závěru, že snažit se s ní znovu kamarádit je na nic. Tak mě zase začalo bavit dráždit ji. Schválně jsem na kroužku pouštěla nahlas písničky od Lady GaGa na mobilu.

  Pak jsme se začaly hádat jen kvůli hloupostem. Dál už to takhle prostě nešlo. Dohodly jsme se, že si jedna druhé nebudeme všímat, a to byl konec našeho přátelství. Říkala jsem si, že za to může ona, ale moc dobře jsem věděla, že na osudnou hádku jsem přispěla i já, takže si za to z části můžu sama. Ale Lady GaGa jsem mít ráda nepřestala. Když už jsem se kvůli ní pohádala s kamarádkou, tak přece nazahodím i ji.

  Ale občas se sama sebe ptám, jestli to dřív nebylo lepší, když jsem ještě žádného oblíbeného zpěváka neměla.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (98)

  Příspěvek z 18. března 2011 ve 21:26.
  Bětulínek v něm napsala:

  Paráda!

  Mě se Lady Gaga moc nelíbí ale líbí se mi Ivan Mládek a Michal Tučný4214

  Příspěvek z 27. ledna 2011 ve 23:18.
  vikorrka v něm napsala:

  Reakce na Itakrita:

  já myslím že s tvim dosavadnim zpevem bys letela 2krat dal17 a zpivat umi.......ale ohledne zpevu a i ohledne krasy si na to musi vymyslet svuj nazor kazdy sam......posle me je lady gaga krasna zenska a dala bych newim co za to abych vipadala jako ona.......25

  Příspěvek z 27. ledna 2011 ve 23:12.
  vikorrka v něm napsala:

  Reakce na niajli12:

  přesně....moje nejlepší kamarádka je taky zarytá fanynka justina biebera (fuj zpominutim) ale nedovedu si predstavit ze bych se s ni jenom kuli tomu prestala bavit....:OO18