Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  OBRAZEM: Dětskou planetu osídlili návštěvníci

  vydáno  •  volný čas venku · rodičům · hry, hračky · mediální partner
  Výstaviště v pražských Holešovicích ožilo dětskými návštěvníky. Ty přilákala Dětská planeta, veletrh hraček, her a dětských potřeb. Navštívit ji můžete až do neděle 3. 11. 2013.

  Kluci se na veletrhu vyřádí s Nerf agenty, mají tu nejen prodejní část, ale i svou vlastní arénu pro volnou střelbu. , © Petr Topič

  Tahle planeta je prostorem pro děti. Hrát si tu můžete v mimořádných podmínkách. No posuďte sami: kde jinde je možné využít ke střílečkám Nerf arénu, kde jinde najdete úplnou výbavu pro petšopáčky, kde jinde si s vámi bude hrát živá Barbie, kde jinde můžete stavět z tisíců kostiček nejrůznějších stavebnic.

  Dětská planeta

  Místo konání:
  Výstaviště Praha - Holešovice

  Otevírací doba:
  31.10. čtvrtek 10 - 18
  01.11. pátek 10 - 18
  02.11. sobota 9 - 18
  03.11. neděle 9 - 16

  Vstupné:
  0 Kč děti do 3 let
  50 Kč děti 3 - 15 let
  150 Kč základní vstupné
  300 Kč rodinné vstupné
  (2 dospělí + 2 děti)
  20 Kč školy, školky
  (vč. doprovodu)

  Navíc ke každé zakoupené dětské vstupence dostanete zdarma panáčka Playmobiláka.

  Čeká vás Pokémon turnaj, kde vám půjčí karty a provedou vás vaším prvním turnajem o super ceny.

  Na letošním ročníku Littlest Pet Shop a My Little Pony show vystoupí Superstar Sabina Křováková, dívčí skupina Diamond Cats, Fighters Cheerleaders, artisté ciskusu Jo-Joo, uslyšíte mluvícího papouška a uvidíte i tančícího poníka.

  Chystá se pro vás také stylová My Little Pony show a soutěže s novou Equestria girl, kde se můžete nechat vyfotit v kabrioletu, bavit se ve škole pro modelky, vytvořit si vlastní masku podle známé panenky nebo si připnout do vlasů pramínky jako má právě Equestria girl. Kluci mohou splnit misi na Boys show a zachránit planetu Zemi.

  V neděli 3.11.2013 začíná Monopoly turnaj, do kterého se může zapojit celá rodina. Na vítěze čeká výlet pro dva do New Yorku na Empire State Building.

  V Igráčkově kreativní dílničce si můžete bílého Igráčka nazdobit podle své vlastní fantazie . K dispozici je zdobící materiál a to různé barvičky, fixy, plstě a filcy, také třpytky, peříčka atd. 

  Alíkův stánek najdete v dětském obležení poblíž Duplo vláčku a obří nafukovací skluzavky. V dětském obležení doslova. Alík na veletrhu představuje své nové Hravé učení pro batolata a předškoláky. Díky Magic Boxu, interaktivnímu podlahovému projektoru, si Alík hraje společně s dětmi i na podlaze a že se vám to líbí je znát z množství dětí, které se u Alíka zastaví. Během prvních dvou dnů veletrhu rozdal Alíka stovky dárků, pexesa, tužky, láhve na pití nebo svačinové boxy.

  Fotogalerie

  Souběžně probíhá také veletrh hracích konzolí a počítačových her pod názvem HRAY!EXPO, zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky. Probíhá zde grand finále soutěže v PC hrách BenQ Grunex Challenge.

  Praktické tipy pro rodiče:

  • Bankomat GE najdete před vstupem do areálu Výstaviště, na samotném místě pak nikoliv. Mít s sebou hotovost je nutnost, většina stánků nepřijímá platební karty.
  • Vychytávkou pro rodiče jsou služby dětského koutku. Mezi hromadou hraček, klouzaček a další zábavy se bude vašim dětem líbit, postarají se o ně profesionálové a vy si nerušeně můžete prohlédnout nabídku hraček a her.
  • Pro rodiče nejmenších návštěvníků je k dispozici kojenecký koutek, kde si mohou děti v klidu přebalit a nakrmit.
  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!