Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  OBRAZEM: Hotel Transylvánie

  vydáno  •  Kultura · Filmy
  Vítejte v Hotelu Transylvánie, Drákulově luxusním pětikolíkovém rekreačním zařízení, kde si nestvůry s rodinami mohou odpočinout od neustálých problémů s lidmi. Na jeden výjimečný víkend si Drákula pozval jedny z nejznámějších světových příšer.

  z filmu Hotel Transylvánie, © Falcon

  Soutěž

  Do 7. 10. 2012  22:00 hrajeme  v rubrice Soutěže o lístky do kina a dárky s motivy filmu.

  Frankenstein s manželkou, Mumie, Neviditelný muž, rodinka vlkodlaků a další, ti všichni se sejdou, aby společně oslavili 118. narozeniny jeho dcery Mavis. Pro Draka není problém se o tyto hosty postarat – ale potíže se objevují ve chvíli, kdy se do jeho hotelu poprvé v historii zatoulá člověk a spřátelí se s Mavis.

  Ve filmu Hotel Transylvánie se dozvídáme, že nejslavnější světové příšery – včetně Drákuly, Frankensteina, Vlkodlaka, Neviditelného muže a Mumie – jsou v soukromí stejní jako ostatní, mají své problémy a potřebují si od nich občas odpočinout… Ale na rozdíl od lidí žijí ve skrytu před světem, který si o nich myslí, že jsou... Inu, monstra.

  Sám Drákula proto provozuje podnik Hotel Transylvánie, kde si mohou od lidí odpočinout, protože sem žádný člověk nevkročil již od roku 1898. Ale Drákula má vlastní starosti – jeho dcera Mavis právě dospívá, vlastně jí co nevidět bude 118. let, a jak se z ní stává žena, děsí Drákulu ze všeho nejvíce představa, že se mu jeho dcera odcizí. Tedy vlastně ho kromě toho nejvíce na světě děsí česnek, ale to sem nepatří...

  Hotel Transylvánie uvidíte v kinech od 4. 10. 2012 v českém dabingu.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (37)

  Příspěvek z 18. června 2013 v 17:34.
  JerabinkaAnicka v něm napsala:

  ja sem

  ja sem mejmys101010

  Příspěvek z 11. dubna 2013 ve 20:43.
  kobylka8 v něm napsala:

  super

  Výbornej film!!!26Bylo to super!!!!!!!!!!!!!!!262521441126

  Příspěvek z 17. listopadu 2012 v 9:08.
  CLE0DENILE v něm napsala:

  Reakce na Clary:

  mě taky