Alíkoviny

OBRAZEM: Veletrh hraček For Toys v pražských Letňanech

vydáno  v 6:00
Veletrh hraček For Toys probíhá v pražských Letňanech až do neděle 5. října. Děti tu na vlastní oči uvidí a vlastníma rukama vyzkouší novinky, které pro ně výrobci hraček přichystali na letošní vánoce. Pro rodiče je zejména místem výhodných a včasných nákupů.
Koně a stáje Schleich se dozajista stanou vánočním přáním mnohých dívek.

Autor fotky: Petr Topič

Potkáš Alíka?

Na veletrhu hraček For Toys najdete i stánek Alíka. Každý, kdo Alíkův stánek na veletrhu vyhledá a bude registrovaným kamarádem Alíka, získá od Alíka speciální veletržní prémii 1.000 bodíků.

V Alíkově stánku si budeme hrát s interaktivním podlahovým projektorem Magic Box, který už možná znáte ze své školky.

Navíc máme pro prvních 1.000 návštěvníků připraven i malý dárek.

Alíkův stánek na Dětské planetě v dětském obležení při seznamování s Hravým...
Alíkův stánek na Dětské planetě.
Alíkův stánek na Dětské planetě. Děti objevují Hravé učení, novou sekci Alíka...
Den s Alíkem v Zoo Praha.

Co byste neměli minout?

Silikonové barevné tkaničky ocení děti pro svou barevnou pestrost a jednoznačně aspirují na módní hit letošního podzimu a zimy. Ocení je ale také rodiče a učitelé v mateřských školách. Nazouvání se totiž stane bleskovou záležitostí. najdete je v expozici First Bike.

Výhodná koupě

Určitě stojí za to podívat se do expozice VTech, elektronický budík a zvířátko v jednom Kidiminiz sice mluví jen anglicky, ale s cenou 49,- Kč (po slevě z původních 799,- Kč) je pro nás jednoznačně nejvýhodnější koupí.

Zajímavý nápad

Na veletrhu najdete více výrobců plastických hmot k barevnému dětskému tvoření. Nás zaujaly sady Fimo, které obsahují i zajímavé návody na tvoření krok za krokem pro nejmenší a to v různých obtížnostech. Najdete tu varianty pro kluky - rytíři, roboti, vesmírná plavidla - i pro holky - princezny, víly, motýlci, koníci nebo sady na výrobu šperků. Nutno dodat, že po dokončení je možné výrobek zapéct a získat tak svoji jedinečnou hračku či ozdobu na hraní.

Chvilka nostalgie

Pokud na veletrh zamíříte s úmyslem nakoupit netradiční dárek, pak vás zaujmou originální ručně vyrobené dekorace a dárky z použitých a odložených věcí. Najdete tu věšáčky ze lžiček, bandasky s levandulovými motivy i obrázky z knížek. Hledejte ve stánku Art Work.

Galerii průběžně doplňujeme...

FOR TOYS v Letňanech

do 5. 10. 2014 v  PVA EXPO PRAHA, Letňany

Otevírací doba:
09:00 – 18:00 (4.10.)
09:00 – 16:00 (5.10.)

Ceny vstupenek:
Děti do 120 cm: 20 Kč, děti do 150 cm: 70 Kč, dospělí: 180 Kč
Vstupné pro školy: 50 Kč
Parkovné: 150 Kč

Vstupenka platí i pro souběžné akce MODEL HOBBY, HOME WORK a ORCHIDEA BOHEMICA.

Fotogalerie

Autor: