Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ocenění UNICEF pro server Alík.cz

  vydáno  •  Alík · co nového u mě!

  Dětský server Alík.cz si vysloužil svou aktivitou certifikát, který uděluje Český výbor pro UNICEF za významnou pomoc ve prospěch dětí. Škoda, že jste při jeho slavnostním předávání nemohli být na pražském Žofíně s námi.

  Certifikát UNICEF za významnou pomoc ve prospěch dětí, © UNICEF

  „Každý pomáhá podle svých možností a žádná pomoc není malá,“ uvedla výkonná ředitelka Českého výboru pro UNICEF, Pavla Gomba na přátelském setkání hlavních sponzorů, mediálních partnerů a příznivců. Právě z jejích rukou převzala děkovný certifikát i zástupkyně dětského webu Alík.cz, Radka Páleníková.

  Velké poděkování ale patří i vám – čtenářům a zároveň spolutvůrcům webu. Vždyť i vy jste autory mnoha článků v Alíkovinách. A nejsou to vždy lehká témata, o kterých píšete.

  Je vidět, že pozorně sledujete svět kolem sebe a o věcech přemýšlíte. Dovedete se vypořádat i s tak těžkými tématy jako je šikana, život s postižením, pomoc potřebným. A co teprve diskuse pod články! Statečně a trpělivě obhajujete svůj postoj, když nesouhlasíte s tím, co napsali druzí.

  Ocenění, které server Alík.cz získal, zavazuje o to víc, že letos web oslaví už 10. narozeniny. S téměř devadesáti tisíci uživateli (reální uživatelé za leden 2010) je jedničkou mezi českými dětskými weby. Čtěte také UNICEF ocenil server Alík.cz za pomoc dětem

  UNICEF

  Dětský fond Organizace spojených národů (anglicky United Nations Children’s Fund). Do roku 1953 se nazýval Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci. Z anglického originálu tohoto názvu United Nations International Children’s Emergency Fund vznikla zkratka UNICEF, která se používá dodnes. Český výbor pro UNICEF vznikl v roce 1991 jako nevládní nezisková organizace na podporu Dětského fondu OSN v České republice. Více na www.unicef.cz

  Autor: (9 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 10. března 2010 ve 20:27.
  kika321 v něm napsal:

  Ahoj Aliku

  My jsme z Alikem spokojene maji to tady pekne udelaný42124167

  Příspěvek z 5. března 2010 ve 13:33.
  Horse-BarushQa v něm napsala:

  Alík

  Alík je unikát... =*

  Příspěvek z 3. března 2010 v 17:46.
  metrix321 v něm napsal:

  nechápu

  nechápu na co to máý být kdyby aspoň přidali body