Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Óčko: 1D mají další únik a Britney je chápavá

  vydáno  •  Óčko News
  Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO: Rihanna se fotila s outloněm, 1D unikla další skladba na net, MUSE mají koncertní film a Britney je chápavá.

  Z hudebního dokumentu One Direction 3D: This Is Us, © Falcon

  Britští MUSE připravují koncertní film

  Britská partička MUSE oznámila, že připravuje koncertní film. Název ani termín vydání snímku zatím není znám, frontman kapely ale v rozhovoru pro magazín Rolling Stone uvedl, že film by se měl dostat i do kin.

  "Film je natočen v rozlišení 4K, což je největší možné rozlišení. Je to čtyřikrát více než HD, čili vše je vidět velmi detailně." Matt Bellamy.

  Na netu jsou ke slyšení noví 1D

  Na internet unikla nová skladba One Direction. Věc má název Diana a je věnována fanynkám této skupiny, Jde o další singl z připravovaného třetího alba Midnight Memories. To vyjde 25. listopadu a One Direction z něj zatím představili píseň Best Song Ever.

  Archivní reportáž z natáčení klipu One thing si můžeš prohlédnout zde:

  Kvůli Rihanně zatkli dva Thajce

  Rihanna ráda dává na net svoje fotky. Teď tím dostala dva Thajce do vězení. Na dovolené v Thajsku se totiž vyfotila s outloněm, který je chráněný a fotku pověsila na net. Tam ji viděla thajská policie a zatkla dva muže, kteří v Phuketu nabízejí outloně turistům k focení. Pachatelům je 20 a 16 let a kvůli Rihanně jim hrozí až čtyři roky ve vězení a vysoká pokuta.

  Fotogalerie

  Thicke chce znovu spolupracovat s Pharrellem

  V poslední době velmi oblíbený a úspěšný zpěvák Robin Thicke by chtěl nahrát další hit se zpěvákem Pharrell Williamsem a rapperem TI, s nimiž má na kontě úspěšnou skladbu Blurred Lines. Ta se mimochodem stala i písní letošního léta. Thicke také řekl, že Pharrell je celosvětově známý a uznávaný a TI má na svém kontě více hitů než Pharrell a on sám. Označil sebe samého za nejméně úspěšného z této trojice a pánům poděkoval za svůj úspěch.

  Britney chápe Miley Cyrus. Sama byla taková

  "Velmi rád bych si tuto spolupráci zopakoval a jsem si jist, že se nám to podaří. " Robin Thicke

  Britney Spears se jako jedna z mála zastává chování Miley Cyrus. Ona sama před pár lety bojovala sama se sebou a proto Mileyiny pózy chápe. Mimochodem pamatujete na Britney a její oholenou hlavu, líbání s Madonnou, nebo mejdany plné alkoholu?? Z krize ale úspěšně vylízala, vydává nová alba, daří se jí a moc jí to sluší.

  Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 13. října 2013 v 16:56.
  Bitzer v něm napsala:

  NÁSTĚNKA ONE DIRECTION!

  1Ahojte :) Budu moc ráda, když se kouknete na mou nástěnku o One Direction a hodíte taky nějaký ten koment :) Všem díky!

  Příspěvek z 29. září 2013 v 15:15.
  embr v něm napsala:

  1D :''3

  Na článku byli nejlepší 1D :''3

  Příspěvek z 27. září 2013 v 18:55.
  koliskaCZ v něm napsala:

  Video

  Nevíc na článku se mi líbilo video, I love 1D101010, promiňte za srdíčka.16