Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Óčko: Jessie J je zklamaná, Tambaland u Jay-Z a Oreiro a Kristína

  vydáno  •  Óčko News
  Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO: Jessie J je zklamaná, Tambaland hostuje u Jay-Z, Natalia Oreiro se vrací turné a Kristína má nový singl.

  ÓČKO NEWS, © ÓČKO

  Jessie J je zklamaná z úniku alba na internet

  Jessie J zareagovala na fakt, že se její nové album "Alive" objevilo na bez jejího souhlasu. Je z toho zklamaná a znechucená a je naštvaná na všechny sociální sítě. Britská zpěvačka měla naplánované vydání až na 23. září.
  " Na albu jsem tvrdě pracovala , ale někde stala nehoda. Na vině jsou sociální média! Dělají všechno tak snadno přístupné…"

  Timbaland bude hostem na turné Jay-Z

  Timbaland se připojí k Jay-Z na jeho turné Manga Carta World Tour. Vystoupí na celkem sedmnácti zastávkách tohoto turné, které začíná v Manchesteru 3. října. Rapper a jeho dlouholetý producent a přítel během tour navštíví Irsko, Švýcarsko, Belgii, Německo, Švédsko, Norsko, Švýcarsko a Holandsko. Ano, Česko opět na seznamu schází….

  Natalia Oreiro se vrací na turné

  Pamatujete na Divokého anděla a slavnou hitovku z téhle telenovely? Tak ta zas bude znít z koncertních pódií. Natalia Oreiro se totiž po dlouhých osmi letech vydává na turné do světa. V Česku se ovšem nezastaví. Nejblíže nám bude 14.12.2013 ve Vratislavi. V rámci svého Tour hits 2013 navštíví Rusko a Polsko. Natalia Oreiro je ale pořád hlavně herečka. Momentálně natáčí další telenovelu pro argentinskou televizi.

  Kristína má nový singl

  Slovenská zpěvačka Kristína má nový singl Rozchodový reggaeton. Hudbu složila sama, text napsal Kamil Peteraj. České publikum ho uslyší naživo během jejího Horehronie tour, které pojede Kristána po českých a moravských městech od 10. října do 12. prosince 2013. Právě v těchto dnech k singlu vzniká romanticky laděný klip. Vedle půvabné Kristíny se v drobné, ale nepřehlédnutelné roli taxikáře objeví taky český herec Miroslav Donutil.

  Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!