Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Óčko: Lady Gaga, Leona Lewis, Jessie J a Tereza Černochová

  vydáno  •  Óčko News
  Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO: Leona Lewis ve filmu Holiday, Jessie J nudí, Lady Gaga se kočkuje s Adamem Levinem a Tereza Černochová uspořádá koncert.

  Lady Gaga se na jevišti proměnila v bizarní jeptišku., © AP

  Leona Lewis si zahraje ve filmu, těšte se příští rok

  Zpěvačka Leona Lewis dostala filmovou roli. A nebude to žádný štěk, ale velká role v muzikálu Holiday. Těšte se na klasickou letní romantiku s milostným trojúhelníkem a spoustou tanečních a pěveckých čísel. Do kin se tenhle snímek dostane příští léto.

  Nová Jessie J trochu nudí

  Od britské zpěvačky Jessie J jsme asi čekali trochu víc. Po dvou letech od úspěšného debutu Who You Are vydala druhou desku Alive. Jenomže: Většina nových písniček na něm zní nudně a bez nápadu. Podle nás se měla držet stylu písní typu Price Tag, který byly úspěšný po celým světě. No tak snad zase příště…

  Fotogalerie

  Lady Gaga se chytla s Adamem Levinem

  Lady Gaga se na Twitteru rafla s frontmanem kapely Maroon 5 Adamem Levinem. Ten Gagu zkritizoval za to, že recykluje staré umění, a měl tím na mysli její desku POPART, která vychází z uměleckého stylu Artpop. Gaga si to ale líbit nenechala a vyjádřila se v tom smyslu, že nikdo nemá právo ji soudit. Lady Gaga si prostě jako vždycky stojí za svým.

  "Uh oh lidi, umělecká policie je tady."

  Mick Jagger bude praděda

  Ve svých 70ti letech bude zpěvák a fronton slavných Rolling Stones Mick Jagger pradědečkem. Jagger na to konto zavtipkoval, že jeho pravnučka by mohla mít první dítě dřív, než on odejde do důchodu. Stouni totiž pořád čile koncertujou a na hudební důchod zatím rozhodně nemyslí.

  Tereza Černochová chystá koncert na počest svého otce

  Tereza Černochová se vrátila po třech měsících z Německa, kde pracovala ve stáji u koní. Prý se tam zamýšlela sama nad sebou a skoro si vyplakala oči - hlavně kvůli tátovi, slavnému zpěvákovi Karlu Černochovi, který zemřel před 6-ti lety. Tereza chce letos konečně udělat to, na co od jeho smrti neměla sílu - uspořádá pro něj koncert. Bude v Praze 11. listopadu.

  Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!