Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Óčko: Will.i.am, Mumford & Sons a film na počest 2paca Shakura

  vydáno  •  Óčko News
  Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO: Will.i.am žaluje Pharrella Williamse, film na počest 2paca Shakura, Eminemovo pokračování Tha Marshall Mathers LP2 a namyšlený Kanye West.

  ÓČKO NEWS, © ÓČKO

  Will.i.am zažaloval Pharrella Williamse

  Will.i.am podal žalobu na Pharrella Williamse v souvislosti s jejich sporem ohledně Williamsovy nové značky I Am Other, která podle Will.i.ama porušuje jeho ochrannou známku I Am. Will.i.am ještě v červnu poslal Williamsovi dopis, v němž jej žádal, aby přestal používat zmíněnou značku I Am Other. Pharrell ale nereagoval a vesele značku I AM OTHER užíval dál. Will.i.am se mu proto v tom snaží zabránit soudní cestou, přičemž argumentuje tím, že názvy obou značek jsou příliš podobné, a lidé si je proto mohou plést.

  Vzniká film na počest 2paca Shakura

  Je tady dobrá zpráva pro fanoušky černé hudby. V roce 2014 by mělo začít natáčení biografického filmu na počest rapera 2paca Shakura. Podle posledních informací se momentálně dokončují jednání o produkci filmu, na kterém se bude podílet i rapperova matka Afeni Shakur. Připomeneme jen, že 2pac zemřel násilnou smrtí ve věku 25 let.

  Eminem vydá pokračování desky po třinácti letech

  Americký rapper Eminem zveřejnil obal alba s názvem The Marshall Mathers LP 2, to vyjde 5. listopadu. Je na něm detroitský dům, ve kterém Eminem vyrůstal. Očekávaná osmá studiovka bude pokračováním rapperovho alba The Marshall Mathers LP z roku 2000. Výkonnými producenty novinky jsou dr. Dre a Rick Rubin.

  Mumford & Sons ukončili turné a ohlásili pauzu

  Členové britské folk-rockové skupiny Mumford & Sons oznámili, že si chtějí dát na nějaký čas pauzu od hudby. Prohlásili to krátce před pátečním koncertem v Kansasu, kde ukončili turné ke svému druhému albu.

  "V dohledné době neplánujeme jako kapela žádné aktivity. Nevíme, jak dlouho bude tato pauza trvat. Víme jen to, že chceme mít volno a užívat si ho." Ben Lovett.

  Fotogalerie

  Kanye je rozmazlený a namyšlený

  Kanye West je všechno možné, jen ne skromný. Při posledním rozhovoru se označil za největší rockovou hvězdou planety. Řekl to v rozhovoru pro BBC Radio 1, v rámci kterého propagoval svou novou desku. "Jsme skutečné rockové hvězdy a já jsem ta největší z nich. Na této planetě jsem rockovou hvězdou číslo jedna."

  Caro Emerald bude maminkou

  Holandská zpěvačka Caro Emerald je těhotná. Oznámila to na své oficiální webové stránce s tím, že pro očekávané první dítě odkládá i plánované turné. To mělo začít v březnu ve Velké Británii, ale z důvodu těhotenství se jeho start posouvá až na říjen 2014.´

  Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!