Alíkovina

Óčko: Will.i.am, Mumford & Sons a film na počest 2paca Shakura

vydáno  •  Óčko News
Rychlé zprávy hudební televize ÓČKO: Will.i.am žaluje Pharrella Williamse, film na počest 2paca Shakura, Eminemovo pokračování Tha Marshall Mathers LP2 a namyšlený Kanye West.

ÓČKO NEWS, © ÓČKO

Will.i.am zažaloval Pharrella Williamse

Will.i.am podal žalobu na Pharrella Williamse v souvislosti s jejich sporem ohledně Williamsovy nové značky I Am Other, která podle Will.i.ama porušuje jeho ochrannou známku I Am. Will.i.am ještě v červnu poslal Williamsovi dopis, v němž jej žádal, aby přestal používat zmíněnou značku I Am Other. Pharrell ale nereagoval a vesele značku I AM OTHER užíval dál. Will.i.am se mu proto v tom snaží zabránit soudní cestou, přičemž argumentuje tím, že názvy obou značek jsou příliš podobné, a lidé si je proto mohou plést.

Vzniká film na počest 2paca Shakura

Je tady dobrá zpráva pro fanoušky černé hudby. V roce 2014 by mělo začít natáčení biografického filmu na počest rapera 2paca Shakura. Podle posledních informací se momentálně dokončují jednání o produkci filmu, na kterém se bude podílet i rapperova matka Afeni Shakur. Připomeneme jen, že 2pac zemřel násilnou smrtí ve věku 25 let.

Eminem vydá pokračování desky po třinácti letech

Americký rapper Eminem zveřejnil obal alba s názvem The Marshall Mathers LP 2, to vyjde 5. listopadu. Je na něm detroitský dům, ve kterém Eminem vyrůstal. Očekávaná osmá studiovka bude pokračováním rapperovho alba The Marshall Mathers LP z roku 2000. Výkonnými producenty novinky jsou dr. Dre a Rick Rubin.

Mumford & Sons ukončili turné a ohlásili pauzu

Členové britské folk-rockové skupiny Mumford & Sons oznámili, že si chtějí dát na nějaký čas pauzu od hudby. Prohlásili to krátce před pátečním koncertem v Kansasu, kde ukončili turné ke svému druhému albu.

"V dohledné době neplánujeme jako kapela žádné aktivity. Nevíme, jak dlouho bude tato pauza trvat. Víme jen to, že chceme mít volno a užívat si ho." Ben Lovett.

Fotogalerie

Kanye je rozmazlený a namyšlený

Kanye West je všechno možné, jen ne skromný. Při posledním rozhovoru se označil za největší rockovou hvězdou planety. Řekl to v rozhovoru pro BBC Radio 1, v rámci kterého propagoval svou novou desku. "Jsme skutečné rockové hvězdy a já jsem ta největší z nich. Na této planetě jsem rockovou hvězdou číslo jedna."

Caro Emerald bude maminkou

Holandská zpěvačka Caro Emerald je těhotná. Oznámila to na své oficiální webové stránce s tím, že pro očekávané první dítě odkládá i plánované turné. To mělo začít v březnu ve Velké Británii, ale z důvodu těhotenství se jeho start posouvá až na říjen 2014.´

Nejnovější ÓČKO NEWS mají premiéru každý den ve 12:00, starší najdeš v archivu ÓČKA.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!