Alíkoviny

Od popularity do pekla

vydáno  v 8:36
Moje kamarádka byla hodně populární a oblíbená. Co se ale během pár dnů stalo, by skoro nikoho nenapadlo. Kromě mě a dvou dalších kamarádek, je úplná nula.
Od popularity do pekla

Moje kamarádka byla hodně oblíbená, ale během pár dnů se stalo něco neuvěřitelného. Pohádala se s kamarádkou a teď se s ní nikdo, kromě mě a mých dvou nejlepších kamarádek nebaví. Pro ní je to peklo. Pro polovinu holek a kluků je to normální život. A teď Vám povím její příběh. A jestli si to přečte, tak mi asi poděkuje. Doufám, že se Vám její příběh bude líbit. PS: Kamarádka se jmenuje Míša.

V prosinci loňského roku, těsně před Vánočními prázdninami, jsme v ŠD (školní družině) měli „Vánoční besídku.“ Vše probíhalo naprosto výborně. Všichni jsme se náramně bavili. Pak jsme si zazpívali koledy, rozbalili dárky atd...Najednou se všechno odehrálo strašně rychle.

Z ničeho nic se s ostatními opravdu hodně pohádala a během pár minut se z ní stala úplná nula. Další dny se sesypala a měla horečku. Asi za tři dny jsme měli jet do Jihlavy. Moc jsme se těšili až na ni. My jsme se chvěli radostí a byli nedočkaví, Míša se chvěla smutkem.

Ještě den před výletem dělala, jako by se nic nestalo, ale těsně před odjezdem z parkoviště před naší školou, zazvonil naší družinářce, která s námi jela telefon. Když telefon zvedla, uslyšela mamku Míši a ta jí zdělila, že Míša nikam nepojede, že je na práškách. A vůbec není normální. Že pořád jen říká, že neměla na žádnou besídku chodit. A nejde jí vymluvit, že to ještě může zachránit.

Výlet skončil a my jsme se těšily na Vánoce. Po Vánocích a Silvestru začala zase škola. Všichni jsme si povídali, co jsme dostali k Vánocům. S Míšou se nikdo nebavil. Nikdo si jí nevšímal. Jako by tam nebyla. Každý den o přestávce brečela a nikoho nezajímala. Doufám, že se Vám můj příběh líbil.

Pokračování v dalším článku.

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (15)

Příspěvek z 26. dubna v 16:01.
Verča-22 v něm napsala:

Jj stalo se to opravdu. Ja vim. No to nevim ale ja ho odeslu v utery

Příspěvek z 23. dubna v 13:58.
limouse v něm napsala:

kdy vyjde pokračování?

Ahoj, a to se opravdu stalo? Má jméno jako já25. A kdy vijde pokračovaní? Moc se těšim jak se jí daří21

Příspěvek z 9. dubna v 10:34.
Verča-22 v něm napsala:

Asi za dva měsíce vyjde další článek pokračování. Bude o tom jak se jí daří a tak ale jeste jsem ho neodeslala bude to takové treba Pondeli byla v pohode dalsi pondeli atd...16