Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Odhalování záhady NORATEL začíná 1. května!

  vydáno  •  Kultura · Jak se stát... · Rodičům
  Jsi zvědavý/á, pohotový/á, vtipný/á, upovídaný/á a tréma je ti cizí? Rád/a se učíš nové věci? Počítač je tvůj nejlepší kámoš? Píšeš do školního časopisu? Celý den nezavřeš pusu a všem z tebe jde hlava kolem? Pak jsi správný kluk nebo správná holka. I ty se můžeš pustit do odhalování Záhady NORATEL.

  © archiv

  NORATEL je všude kolem nás. Určitě ho znáš. Setkáváš se s ním každý den. Přesto je pro většinu z nás tak trochu záhadou. Umí potěšit i naštvat, dovede být příjemný, vstřícný, užitečný, ale taky přísný, nedůtklivý, ošklivý. Je s ním zábava, legrace, ale taky někdy opak těchto slov, tedy nuda. Mnozí touží po tom, aby si jich všimnul, jiní ho zase nenávidí a posílají k soudu. Už víš, co znamená slovo NORATEL?

  Nevíš? Tak ti to prozradíme. Ale všechny další záhady už budeš odhalovat samostatně. NORATEL je zkratka tří slov NOviny, RÁdio, TELevize.

  Společně s námi můžeš proniknout do tajů médií, otevřít dveře novinových, rozhlasových a televizních redakcí.

  www.zahadanoratel.cz

  Nejlepší řešitelé Záhady NORATEL pojedou v říjnu zadarmo na Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově. Tam se stanou redaktory dětských festivalových médií - novin, rádia či televize.

  Do konkurzu Záhada NORATEL se mohou hlásit děti a mladí lidé od 10 do 18 let. Přihlásit se mohou jak jednotlivci, tak kolektivy, třeba celé školní třídy. Soutěžit však bude každý žák sám za sebe.

  Přihlásit se do konkurzu Záhada NORATEL je možné pouze elektronicky na adrese www.zahadanoratel.cz. A to od 1.května 2009.

  Informace o konkurzu uslyšíš v pořadech Domino a RozHraní Českého rozhlasu 2 Praha.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (22)

  Příspěvek z 29. srpna 2009 ve 12:16.
  ---------kikinka v něm napsala:

  Reakce na Lilie-:

  to ja taky, ale opravdu me stve, jak v poslednim kole jsou limity na clanky 1700 znaku.. 12

  Příspěvek z 8. června 2009 v 15:06.
  Lilie- v něm napsal:

  5kolo

  jsem v 5 kole

  Příspěvek z 4. května 2009 v 18:16.
  Embri v něm napsal:

  fkdjn.

  já se nedostala do 3kola27