Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Odrostla mi kamarádka

  vydáno  •  kamarádství · vztahy · kamarádi
  S mojí sestřenicí jsme byly nerozlučná dvojka už odmala. Vůbec nevadilo, že byla o čtyři roky starší.

  Tuto sezónu ovládly jasné barvy. Kluci se mohou těšit na jasně červenou a oranžovou, trávově zelenou či modrou. Holčičky mají větší výběr. Čeká je fialová, výrazně růžová, tyrkysová, červená a mnoho zdobných prvků., © Lindex

  S mojí sestřenicí jsem si rozuměla jako s nikým. Všechno jsem jí mohla říct a ona mně také. Jenže ve čtrnácti se změnila. Začala být vůči mně odtažitá a chovat se ke mně jako k malému děcku. Ranilo mě to. Odrostla mi kámoška.

  Teď už si ze mě utahuje a nevím proč. Když jsem chtěla jít k ní do pokoje, jako jsem to dělala vždycky, vyhodila mě. Má novou nejlepší kámošku a s tou si ze mě dělají náramnou srandu. Tohle od sestřenky slyším často: "No jo, už jdu. Tak aspoň na chvilku běž dolů a nech mi soukromí, jo?"

  Zjistila jsem, že s věkem se mění člověk i jeho povaha. Pořád se se mnou baví, ale už to není ona. Je to mezi námi jako mezi starší a mladší sestrou. Lidem, kterým se stalo něco podobného, radím: „Bavte se s vašimi blízkými, i když vyrostou. Komunikujte s nimi i nadále, jak jen to půjde. Vím, nejdříve to bolí a máte chuť se s nimi nebavit, ale pokud je máte rádi, musíte si je užívat naplno, jak jen to jde.“

  Autorka: (14 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 3. dubna 2014 v 19:59.
  maji v něm napsala:

  Reakce na anička999:

  J8 zase mám mojí BFF ale ona je teď o rok straší. Myslím si že jsme stejné ale ona pořád ,,NE, ne!!!'''' a všechny hádky začínají kvůlié ní. Už je to opravdu těžké, ale stejně jí beru jako sestru. Je to aspoň moje BFFFF!!!!

  Příspěvek z 2. dubna 2014 ve 20:08.
  Ketrinka1 v něm napsala:

  Reakce na anička999:

  já mám zas kámošku kterou beru jako sestru!!!101010262626

  Příspěvek z 25. března 2014 v 18:20.
  anička999 v něm napsal:

  Prostě je starší...

  Prostě už je starší, a tak se chová ale až budete dospělé, budete dobré kamarádky, pokud ne nejlepší4