Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

Alíkoviny na téma Olympiáda

OH pro mě znamenají jen obsazený obývák

vydáno 14. března 2014 v 0:59
    Každý, koho znám, je úplně hotový z olympijských her. Mě vůbec nebaví. Říká se, že existují buď sportovní nebo kulturní lidé. Já jsem určitě kulturní člověk. Jeví se jako zajímavé vidět naše nejlepší sportovce a fandit jim. Když se dívám na talentové soutěže třeba ve zpěvu nebo v tanci, také někomu fandím a mám radost, když někoho porazí. U olympiády ne. celý článek

OBRAZEM: Zlatá olympijská jízda a vítězná radost Evy Samkové

vydáno 16. února 2014 ve 14:00
    Pod nosem legrační knírek v barvách české trikolory, rozzářené oči a široký úsměv. Seznamte se, z rozpustilé dvacetileté dívky se v Soči během tří hodin stala česká sportovní celebrita. Eva Samková nezadržitelně zvítězila v olympijském klání ve snowboardcrossu. celý článek
    Autor: převzato z iDNES.cz, Michal Sváček

Olympiády. Pro nadané nebo pro snaživé?

vydáno 3. února 2014 v 19:53
    Chodím na druhý stupeň základní školy a jako jedničkářku mě nemine žádná olympiáda. Problém je v tom, že v žádném předmětu nejsem nadaná tak, že bych se mohla srovnávat s daleko chytřejšími žáky. celý článek
    Autorka: zdenucha

Češi zahájili londýnskou olympiádu v holínkách. Vtip nebo trapas?

vydáno 29. července 2012 ve 21:15
    V noci z pátku na sobotu slavnostně začaly v Londýně XXX. letní olympijské hry. Nápadité zapálení olympijského ohně se stalo jedinečnou a ohromující podívanou. Olympijský oheň bude plápolat nad stadionem až do konce her. celý článek
    Autorka: katkasik

Šest medailí ze zimní olympiády pro Česko: Záhrobská získala ve slalomu bronz

vydáno 22. února 2010 v 6:37
    V olympijském závodě na 1 500 metrů chtěla být Martina Sáblíková do 15. místa, jenže nakonec si vyjela bronzovou medaili. Rozšířila tak sbírku českých olympijských medailí z kanadského Vancouveru na tři. Přidala ji k té své první zlaté a bronzu Lukáše Bauera ze závodu na 15 kilometrů volnou technikou. celý článek
    Autor: mrk

Fandím u televize a věřím, že medailí ještě přibude

vydáno 19. února 2010 ve 21:14
    Nevím jak vy, ale já se snažím na zimní olympiádě v kanadském Vancouveru sledovat hlavně naše závodníky. Proto jsem si nemohla nechat ujít ani závod Lukáše Bauera na trati 15 kilometrů volným stylem. celý článek

Martina Sáblíková - Život v ledové bublině

vydáno 17. února 2010 v 11:51
    Když se v deseti poprvé "rozjela" na rychlobruslařských bruslích, nevěděla, že z nich nejdřív musí sundat chrániče, upadla a byla samá modřina. Na závodech žákyň v Polsku padla, už bez chráničů, dokonce čtyřikrát. Když měla poprvé startovat před vyprodaným hledištěm v nizozemském Heerenveenu, otočila se a říkala: "Já tam nejdu." Šest let poté odletěla Martina Sáblíková do Vancouveru jako zářivý český trumf, největší favoritka olympiády. celý článek
    Autor: Tomáš Macek, MF DNES

Martina Sáblíková má zlato! Lukáš Bauer doběhl pro bronz

vydáno 14. února 2010 v 7:52
    Tak už konečně začala zimní olympiáda v kanadském Vancouveru. Budu všem držet palce, aby nám naši sportovci přinesli hodně medailí. Českou republiku reprezentuje 92 Čechů. Například Jaromír Jágr, Martina Sáblíková, Lukáš Bauer, Tomáš Verner. celý článek
    Autorka: kristinka7

V pátek startuje zimní olympiáda. Nejvíc budu fandit našim.

vydáno 9. února 2010 v 7:12
    Začátek XXI. zimní olympiády v kanadském Vancouveru už je na dohled. Kdo myslíte, že přiveze medaili? I když je konkurence velká, třeba v běhu na lyžích klasickou technikou má Lukáš Bauer velikou naději. Jeho největším konkurentem je Nor Petter Northug, který je spíše na krátké sprinty. celý článek

Olympijský kvíz

vydáno 6. února 2010 v 19:12
    Už brzo budeme hlasitě fandit, křečovitě držet palce, smát se s vítězi a plakat s poraženými XXI. zimní olympiády. Jaké výkony a události se jednou provždy zapsaly do olympijské historie?. celý článek
    Autor:

Představujeme olympijské symboly

vydáno 1. února 2010 v 6:41
    Připravte si dlaně na potlesk, rozpis volného času a hodně místa před televizní obrazovkou. Olympijské hry jsou těsně před startem. Poprvé je sledovali lidé v roce 1896 pod řeckým sluncem v krásném městě - Aténách. Od roku 1294 se začala psát historie zimních olympijských her. Poprvé se konaly ve francouzském Chamonix. celý článek
    Autor: Hromča

Sněhová koule Kebule zve na olympiádu

vydáno 18. ledna 2010 v 7:55
    Dvanáctého února se rozhoří nad kanadským Vancouverem olympijský oheň. Začnou XXI. zimní olympijské hry. Ale už v neděli 31. ledna se v Liberci pustí do sportovního klání školáci z celé České republiky. celý článek
    Autor: mrk

XXIX. olympiáda v Pekingu skončila + kvíz

vydáno 27. srpna 2008 v 19:40
    Uplynulo 16 soutěžních dní. Na sportovištích v Pekingu se mezi sebou utkali reprezentanti z různých koutů světa. Byly rozdány i poslední sady medailí. Medaile si v Pekingu mezi sebe rozdělilo 87 zemí. Česká republika získala šest medailí - tři zlaté a tři stříbrné, a to zásluhou Kateřiny Emmons, Davida Kosteleckého, Báry Špotákové, Ondřeje Synka a dvojky Wolf a Štěpánek. celý článek
    Autor: kybosek007

Smolný den Štěpánky Hilgertové

vydáno 16. srpna 2008 v 8:48
    Naše vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová předvedla na náročné vodě jednu z nejjistějších jízd a s čtyřsekundovou penalizací obsadila třetí příčku se ztrátou 3,28 sekundy na nejrychlejší Francouzku Ferovou. Před českou závodnicí je ještě obhájkyně zlata z Atén, Slovenka Elena Kaliská. celý článek

Slovensko sa môže radovať zo zlatej medaile

vydáno 15. srpna 2008 v 11:59
    Slovenskí vodní slalomári Peter a Pavol Hochschornerovci získali zlatú medailu s časom 190,82. Česko získalo striebornú medailu. Slovensko sa môže radovať zo zlatej medaile a Česko zo striebornej. celý článek
    Autorka: Andulka111

Střelkyně Emmons trefila poslední ránou olympijské stříbro

vydáno 14. srpna 2008 ve 13:52
    Ptejte se on-line Čtyřiadvacetiletá česká střelkyně Kateřina Emmons ve čtvrtečním dramatickém finále sportovní malorážky na 3x20 ran, vybojovala stříbrnou medaili. Během pěti dnů, přidala ke svým dvěma zlatým medailím jednu stříbrnou. Opět střílela ze vzduchové pušky. celý článek

Olympijské hry - sport nebo politika?

vydáno 13. srpna 2008 v 11:45
    Jak tak sleduji Olympiádu, pokládám si tuto otázku zas a znova. Dříve byly Olympijské hry brány jako pocta bohům. V jejich průběhu se neválčilo! Kam se jen podělo kouzlo těchto her? Připadá mi, že dnes je sport určen hlavně pro politiky a ne pro sportovce. celý článek

Druhý den olympidády, druhé zlato pro Česko!

vydáno 10. srpna 2008 v 17:00
    Je tu druhý den olympiády a už máme druhé zlato! O první zlato se postarala Kateřina Emmons, která střílí ze vzduchové zbraně. O druhou zlatou medaili z olympiády se postaral David Kostelecký. celý článek
    Autor: denísek14

Olympijské hry a první českých úspěch

vydáno 10. srpna 2008 ve 12:26
    Kateřina Emmons pro někoho známá a pro někoho neznámá tvář. Tato žena je sportovkyně, která se na olympijských hrách proslavuje střelbou ze vzduchové zbraně. Kateřina Emmons se stala první vítězkou olympijských her v Pekingu. Rok 2008 je pro ni velmi úspěšný, protože si nyní vybojovala pátou zlatou medaili. Ve střelbě se jí velmi dařilo a dokonce vytvořila světový rekord! celý článek
    Autor: wochy

Který stát vyhraje olympiádu? Kolik máme medailí? 6!

vydáno 10. srpna 2008 v 11:41
    AKTUALIZOVÁNO 22. 8. 7.36 - Líbil se mi úvod olympiády. Ale když se ukazovaly státy s vlajkami, tak jsem byla trošku naštvaná, že nejdem. Pak jsem šla ven a babička se dál dívala. celý článek