Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  One Direction: Directioners vs. Haters

  vydáno  •  Volný čas doma
  Nevím, jestli všichni víte o co jde, tak to nejdřív vysvětlím. Všechno začíná u One Direction. To je britsko-irská skupina, která vznikla roku 2010 v X-Factoru. I když skončili na třetím místě, Simon Cowell s nimi podepsal nahrávací smlouvu.

  Z hudebního dokumentu One Direction 3D: This Is Us, © Falcon

  Dnes je to jedna z nejslavnějších kapel na světě s miliony oddaných fanoušků. Těm se říká "directioners". A ano patřím mezi ně.

  Jsou tu ale i lidi, kterým se One Direction nelíbí, jak to bývá samozřejmě u všeho. Většina těch lidí si téhle skupiny nevšímá.

  Bohužel, najdou se i tací, co místo, aby se na ně vykašlali, pouštějí si jejich videa, píšou k nim nenávistné komentáře, odpovídají na komentáře fanoušků, ničí jejich fotky nebo plakáty, vytváří nenávistné stránky nebo dokonce obtěžují samotné členy kapely.

  Těmhle lidem se říká "haters". Nejde tu jenom o One Direction, tihle lidé se ,,zajímají" také o Justina Biebra a další. 

  Nedokážu pochopit, k čemu je jim to dobré. Mají snad dobrý pocit z toho, že kazí milionům lidí náladu? Že kvůli nim a jejich hloupým zprávám nejen těch pět kluků, ale miliony lidí z celého světa třeba i brečí? Vždyť pokud je vážně tak nesnáší, tak to musí kazit náladu i jim. Koho by bavilo pouštět si videa někoho, koho nemá rád a nebo si psát s někým, koho nemá rád a kdo nemá rád jeho.

  Tihle lidé by se měli vzpamatovat a uvědomit si, že jen ztrácejí čas, když by mohli dělat něco lepšího. Něco, co by je opravdu bavilo. Poslouchat písničky svojí oblíbené kapely nebo zpěváka, jít ven s kamarády, cokoliv.

  Myslím si, že každý z vás, kdo někoho ,,hejtuje" si za pár let řekne: ,,K čemu mi to bylo? Tolik času a nic jsem nedokázal, jen jsem si kazil náladu tím, co nemám rád a lidi mi pak nadávali." Možná se sami sobě i zasmějete.

  Directionerky se ale nezasmějí. Asi si ani neuvědomujete, jak nám ubližujete. Nikdo vám nemůže říkat, co se vám má líbit, ale když se vám to nelíbí, tak si jich nevšímejte. Vím, že nikdo z těch ,,haterů", kteří by se vůbec obtěžovali číst tenhle článek svůj názor nejspíš nezmění, ale zkuste si představit, že by vám někdo nadával a smál se vám, kvůli tomu, co se vám líbí.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (38)

  Příspěvek z 12. dubna 2014 ve 20:14.
  Super_Luigi v něm napsala:

  =)

  Jsem hater =) A nevadí mi že mi budete nadávat atd. =) Já jsem hater navždy =)

  Příspěvek z 26. března 2014 ve 20:17.
  styleperry v něm napsala:

  boží

  jsou dobří4. Mám ráda jejich singly18

  Příspěvek z 23. února 2014 v 10:42.
  sisuška3 v něm napsala:

  Reakce na myskamiska:

  Děkuju :)