Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Oslava 11. narozenin

  vydáno

  Ahoj, určitě jste se každý někdy těšil na oslavu s rodinou a potom na oslavu s kamarády. Já budu mít narozeniny 4. 11. 2017, bude mi 11. Oslavu s kamarády budu mít 4. 11. 2017, s rodinou 5. 11. 2017. Strašně moc se těším.

  Narozeninové dorty s jedenáctkami, © Pralinka2

  Narozeninová oslava

  S kamarády: oslavu budu mít na minigolfu na Gutovce. Bude tam celkem asi 12 lidi, víc mi rodiče nedovolili. Budu mít výborný dort, bude ovocný se šlehačkou. Mňam. Doufám, že bude hezky R^.

  Pár tipů na oslavu s kamarády:
  1.): Když kamarádi přicházejí a ještě nejsou všichni, je dobré jim nabídnout nějaké menší občerstvení, nějakou maličkost na uvítání. Určitě to potěší.

  2.): Když jsme všichni, jdeme na nějaký uvítací program, např. je dobré si se všemi promyslet, co chtějí dělat jako první a jak by to mělo probíhat (pokud ovšem nemáte už vymyšleno, jak to bude vypadat, poté jdeme na seznamování).

  3.): Když už to máte vymyšlené, jdeme na uvítací program a seznamovací hry (na konci článku máte pár tipů).

  4.): Uvítací a seznamovací hry už jsme dohráli, takže jdeme na hlavní program (je dobré si dát nejdříve menší občerstvení, aby jsme měli dostatek energie).

  5.): Hlavní program máme za sebou, takže jdeme na dort. To je vždycky největší dobrota dne.

  6.): Když jsme snědli dort, není dobré jít hned na další sportovní aktivity. Je lepší chvíli sedět, můžeme si například rozdat dárky. Povídat vtipy. Nebo hrát zábavné deskové hry.

  7.): Už jsme si odpočinuli, takže můžeme jít na další sportovní aktivity, podle věku a zájmu dětí. Tipy najdete dole na konci článku.

  8.): Jestli se udělalo vše, co bylo v plánu, můžete si zahrát nějaké rozlučkové hry.
  Případně rozdat ceny, pokud byla hlavní zábava sportovní.

  9.): Achjo. Už je konec. Ta oslava tak rychle utekla. Aby nám to nebylo líto, můžeme si s dětmi, které si ještě rodiče nevyzvedli, zahrát hry. Poté se rozloučit a jít domů.

  Tipy na hry

  Seznamovací hry:
  Sedněme si do kroužku, každý řekne své jméno a udělá u toho nějaký bláznivý pohyb. Poté si dospělá osoba sedne do kroužku také a vždycky na někoho ukáže a ostatní musí říct jak se jmenuje. Poté si stoupmeme, vezmeme si nějakou molitanovou nebo plyšovou hračku. Jedno dítě si stoupne do prostřed kroužku, vezme si do ruky měkkou věc. Dospělá osoba řekne nějaké jméno a dítě ho musí na první pokus, nebo do pěti vteřin lehce bouchnout do hlavy. Když je to správně, tak se vymění a hraje se stejným postupem. Když to neuhodne, zůstává uprostřed kroužku a hraje dál, nebo půjde pryč, „vypadne ze hry“ a jde doprostřed ten, který byl jmenován dospělou osobou, poprvé.

  Rozlučkové hry:
  Stoupneme si a dospělá osoba se někoho zeptá, co se mu nejvíce líbilo na této oslavě a ostatní musí k té dané věci běžet, když to není věc, musíme si to zahřát, tentokrát tolik kol kolik chcete. Takto se to opakuje dokud to neomrzí.

  Doufám že se vám článek líbil. Napište diskusi k tomuto článku a napište, jestli chcete mít na téma oslava narozenin nebo něčeho jiného více článků.

  Autorka: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 1. ledna 2018 ve 21:46.
  anavercadav v něm napsala:

  budu slavit oslavu dvanáctých ,ale až za dlouho

  Příspěvek z 1. ledna 2018 ve 20:00.
  kajca v něm napsala:

  mě bude 18 ledna 11

  Příspěvek z 5. listopadu 2017 v 9:10.
  PRALINEČKA v něm napsala:

  Děkuji vám moc $>
  PS.: klobáska: Já čekám taky, těšila jsem se na to celé 3 roky, a pořád jsem mámu otravovala jestli to nejde nějak zařídit :->Já jsem tomu nikdy neverila, ale jako malinká chvíli jo. Ale zatím nic nepřišlo ;-( Takže čekám dal, třeba to je na chatě, musíme tam jet:-|