Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Oslepeni trifidy!

  vydáno  •  Škola a poznání
  Tento rok přestupuju na gymnázium. Nikoho jsem tam neznala a tak jsem si ještě víc myslela, že se mnou nikdo nebude chtít kamarádit. Vedení pro nás vymyslelo seznamovací tábor v Račím údolí. Čekala jsem, že tam bude velká nuda.

  Ke správnému táboru patří hry a soutěže., © archiv Opravdu dobrý tábor

  Byl to takový tábor, který byl ve smyslu námořní plavby. Jeli jsme tam vlakem a když jsme přijeli do "Račáku", rozdělili nás do pokojů. Nakonec jsem se přesvědčila, že seznamovací tábor je vážně dobrá věc. Každý den pro nás vymysleli různé zábavné aktivity, jako třeba překážky. Pro představu vám popíšu, jak jeden takový "seznamovací" den vypadal.

  Vzbudili nás o půl páté ráno a potom nám šátkem zavázali oči. Rozdělili nás do skupin. Každá skupina měla dva vedoucí, kteří nás vedli. Pustili nám rádio a tam hlásili, že Zemi napadly masožravé rostliny - trifidi - a oslepily nás.

  Po skupinkách nás vedli lesem, křovím, lezli jsme trubkou, s pomocí vedoucích jsme překonávali různé překážky, šli jsme řekou (po tom jsem měla kalhoty celé mokré) a nakonec nás hodili do bazénu. Byla to velká legrace, až na to, že jsme chodili asi tak tři hodiny.

  Předposlední den nás vzbudili v osm ráno a šli jsme s batohy na výlet. Říkali, že jdeme k mořské věštírně. Tam nám věštkyně předpověděla budoucnost a nabídla nám kamínek nebo bonbón. Zpátky jsme se vrátili v jedenáct večer. Do jedné hodiny ráno jsme měli diskotéku a pak jsme šli spát. Ráno jsme se vzbudili a sbalili si věci, potom se rozloučili a jeli domů. Tábor mě bavil, poznala jsem nové kamarády a už nikdy nebudu o takovém táboře pochybovat!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 18. září 2009 ve 12:56.
  2piskoty v něm napsala:

  trifidi

  To lidi oslepovali trifidi? Já myslela, že to byly jakési vesmírné zbraně. Musím si tu knížku přečíst znovu.

  Příspěvek z 17. září 2009 ve 21:51.
  Piitra v něm napsala:

  Reakce na Qui-Gon:

  =-O My jsme taky byli v Budišově xD Před 6ti lety.. xDD

  Příspěvek z 17. září 2009 v 18:16.
  englishwoman v něm napsal:

  Ivča

  My jsme nikam nejeli, ale měli jsme tvz. Prima týden. Mos se mi líbíl, ale jelikož už chodím do sekundy chtělo by to taky Sekunda týden :-DD.21262524194671022