Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Osud človeka Alexeja Navaľného

  Je tady zamčeno

  Do této diskuse nejde přispívat, protože je zamčená.

  Prodleva 10 dní.
  Příspěvek z 5. dubna v 19:07.
  lékařský v něm napsal:

  A dost. Již několik dní se tu hádáte, zatím jste ani nepřišli na nic zajímavého, neřešíte už ani téma článku, a jediné, co dobře zvládáte, jsou metody, jak vyprovokovat toho druhého k neuvážené reakci. :-(

  Tuhle diskuzi vám nyní uzamknu. Pro případné další článkové diskuze doporučuji dodržovat pravidlo Povinnost předpokládat u ostatních diskutérů dobré úmysly, které platí i zde, a upozorňuji, že cokoliv, co bude vést k jeho soustavnému porušování, bude smazáno. Máte-li osobní problémy, vyřešte si je prosím jinde (třeba v poště).

  Příspěvek z 5. dubna v 18:20.
  Magdafox v něm napsala:

  Pro VelkýBochník. Nevím čím se bavíš ty, ale já pořád čekám na to obhájení svých lží. O rozhovorech a článcích pamětníků vražedného běsnění říkáš, že to jsou kraviny a nebo odbíhání od tématu. Ale stále jsme v hlavním tématu o Ukrajině. Prostě přiznej, že nedokážeš obhájit svůj postoj. Pomáháš si obyčejným rozmělňováním diskuze. !
  Politiku používají tady jen autoři, kteří mají jednostranný pohled na historické skutečnosti. A vesměs jsou plné polopravd, ale spíše jen snůška lží upravených pro děti. A zrovna MonikaJanka má ve svých článcích jasnou převahu témat, která se dotýkají politiky. Ona sama to moc dobře ví, prostě škola od matky se nezapře. Před mnoha lety by se dalo říci, že má svazáckou školu. :-[) Historie se opakuje. :-D

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 2. dubna v 18:45.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pralinka2: Ahá, tak ono všechno to…
  Pralinka2: Ale podle mne to vůbec není nepovedený pokus o vtip... Já se celkem dobře bavím tím, jak je Magdafox průhledná a vůbec jí nejde pravdivě lobbovat za něco, čemu asi fakt věří. Celkem mě baví pozorovat, jak dává furt jiné podklady než člověk chce, jak ubíhá od tématu, pokud je usvědčená a jak posílá lidi pryč z diskuze, nebo řekne, že není na Alíku vhodné se bavit o politice, pokud je v úzkých...:->
  Ty ne???;-)

  Příspěvek z 1. dubna v 10:19.
  Magdafox v něm napsala:

  to Pralinka Myslím, že v tvém případě je cokoliv vystětlovat zbytečné.
  Pro sváteční dny aspoň poselství:
  https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/svet/zive-velikonocni-poselstvi-urbi-et-orbi-papeze-frantiska-347683

  Příspěvek z 30. března ve 23:02.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Ahá, tak ono všechno to, co sem píšeš, je jen nepovedený pokus o vtip?

  Příspěvek z 30. března ve 22:29, upravený vzápětí.
  Magdafox v něm napsala:

  Snaha o vtip vyšla naprázdno. 8-[)
  Všude jsou slušní lidé, bohužel jejich hlas přebijí ti, co jsou plni záště a falše. Ale nesklánějme hlavu a hlas. Pravda si vždy najde cestu na povrch. B-)
  Ona je jen jedna samotinká. >X<-

  Příspěvek z 29. března ve 22:54.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Samozřejmě je chyba nenávidět vše ruské. I mezi Rusy se najdou, nebo aspoň našli, slušní lidé. Jen tak namátkou například Alexej Navalnyj. Nebo třeba Boris Němcov.

  Příspěvek z 29. března ve 22:01.
  Magdafox v něm napsala:

  Velký bochník Nevím ke kterému článku a autorovi píšeš. Musíš se držet fakt a ne řídit nějakými svými teoriemi. Ty vždy končí jen balastem a demagogií.:-Q
  Sám sebe ukazuješ jako obyčejného xenofoba, který nenávidí vše ruské. Ve skutečnosti SSSR byl svazkem mnoha národů a každý se v tom zapojil, jak negativně, tak pozitivně. Je to individuální.!
  Etika podle tvého myšlení znamená omlouvat činy ukrajinských nacionalistů. I samotní Němci tehdy nechápali, s jakým "důvtipem" dokázali Ukrajinci likvidovat své sousedy. Mnozí by o tom mohli vyprávět. Jako třeba:
  https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/prezil-osvetim-nejhur-vzpomina-na-prislusniky-ss-z-ukrajiny-a-pobalti-138125
  Dej si pauzu na delší dobu. Tvoje vyjadřování a demagogie kombinovaná lží se prostě nedá obhájit. Proto píšeš, že už nemůžeš. Nikdo jiný se do produkci lží nebude pouštět na tak tenký led, protože je každému jasné, že lež se nedá obhájit. Každý si opravdu udělá obrázek sám O= PRAVDA se nedá oblafnout falešnými řečmi a ještě k tomu pod záštitou víry.
  A na teatrální výkřiky jsem si od tebe zvykla. ;-D
  Na závěr citát:
  Terry Pratchett.
  „Lež oběhne svět dřív, než si pravda stačí obout boty.“
  :-)

  Příspěvek z 29. března v 19:50, upravený po 18 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Magdafox: jen tak mimochodem: o autorovi článku je napsané už v úvodníku, že dělal u filmu v USA. Jak to, že se rozhodl emigrovat do tak straśné země, podle tvých názorů??? A druhá k tomu, co jsem načal v předchozím příspěvku: sama píšeš, že hladový masakr postihl především Rusy. Tím sama sebe usvědčuješ, že lobbuješ za naprosto bestiální režim, kterému jsou jeho lidé naprosto lhostejní. Nicméně ten samý masakr postihl také Ukrajince. Vycítili šanci se pár let poté osvobodit při napadení SSSR. Proto spolupracovali s Němci. I když odsouzeníhodně. Avšak Rusy nedovede obhájit nic, protože ze všech zdrojů z toho vychází nejhůře. Pokud mi říkáš, abych se naučil historii, nauč se ty buďto etiku, nebo přemýšlet.

  A jo... Dám si pauzu. Ale jen pod podmínkou, že budeš do diskuzí se svými názory vstupovat slušně a ne jako typický ruský fanoušek, co jsem měl možnost jich pár poznat i všude jinde. Jsou prozatím všichni stejní...

  Hmm... Času jsem tu ztratil dost. A je mojí chybou, že jsem odepisoval. Nechci už ztrácet další. Není to nedostatkem důkazů, ale ať si s tebou ztrácí čas někdo jinej. On se nědko najde... Kdyby tvé názory byly v pořádku, nešili bychom do tebe 3, jak si stěžuješ. A kdybys nebyla arogantní, diskutoval bych i rád dál. A víš co??? Klidně to považuj za svou výhru, pokud po ní toužíš. Obrázek si už udělá každý sám...
  Odkazy tedy dodneška nemám a osobně tě považuju za člověka zmateného propagandou národa, který v poslední době nedokázal skoro nic jiného než terorizovat ty okolo...
  Netřeba se už obhajovat. Na to jsi měla času dost...

  Příspěvek z 29. března v 19:34.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Magdafox: Jestli tady chceš někomu kázat o křesťanství, tak se zeptej moskevského údajného pravoslavného patriarchy Kirilla, proč podporuje a propaguje bombardování ukrajinských pravoslavných kostelů.

  Příspěvek z 29. března v 19:19, upravený po 20 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Magdafox: To, co sem píšeš, jsou kraviny. A kravinami pro mě zůstanou, dokud neuvidím ty zdroje. Kdo chce argumentovat, musí si umět najít takové zdroje, aby je mohl dát kamkoli. Takže čekám. Žádný „nevhodný web“.

  A poněkolikáté ti říkám, moje křesťanství si do pusy neber. Nikdo tě neoprávnil posuzovat, jak na tom jsem. Ani já, ani MonikaJanka. Zdroje nemáš, zato arogancí to přebíjíš. Jinam pokud kážeš o křesťanství, jehož zásadami se evidentně sama neřídíš, nemám důvod ti věřit to ostatní. A to dokud sem nehodíš odkazy.

  A dej si pauzu... Podle toho, co píšeš na vizitce (pokud sama používáš věci z vizitek).
  „Jestliže neumíš, naučíme, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě.“
  Pokud nechceš pochopit, že Ukrajina je mezinárodně a i samotným Ruskem uznaná jako suverénní stát a jakýkoli útok na ní není schvalitelný.
  Jinak je zajímavý, že mi říkáš abych si dal pauzu. Strach, co ti na to napíšu???

  Jo a jinak jsem četl ten článek. Ukrajinci podporovali nacisty. Kvůli vidině samostatného státu. Proč asi??? Vždyť se pod Ruskem žilo tak skvěle, že??? Jen to potvrdilo to co říkám. Takže opět chabý argument, který ani argumentem není. Vraždění Židů to neospravedlní, o tom žádná.
  A ospravedlňuje to Rusy??? Přestaň se schovávat za hromadu urážek na nás a odpověz mi tu. Je to jednoduchá otázka s odpovědí Ano/Ne.
  A jentak mimochodem, pokud tím hladomorem trpělo hlavně Rusko, o důvod víc ho přestat hájit.

  Příspěvek z 29. března v 17:13.
  Magdafox v něm napsala:

  VelkýBochník Tak opět dlouhý sloh o ničem.
  Klidně sis mohl dát delší pauzu. ;-D
  Právě ty děláš ostudu těm, co věří v boha. Přes svoji zaslepenost nevidíš lži a pokrytectví. B-)
  Školení o historii si nezvládl. Ukrajinci už tehdy bojovali proti Polákům a proto také byli ti tvoji "kamarádi" zavřené pro výpady proti Polsku. Oni totiž bojovali proti všem, proti Polákům, Rusům,Čechům, Židům a všem rozdílným náboženským a kulturním rozdílnostem.
  A hladomor si také nezvládl. Ten zasáhl zejména Jižní Rusko, Východní a Střední Ukrajinu, Kubáň a Povolží, kde působili ruští statkáři z dob reformátora Stolypina. Odnesli to všichni, kdo tam žili. Stalin byl u toho jen druhé kolo od vozu, ten to podepsal. Původní záměr zorganizoval Lazar Kaganovič- ukrajinec. Podle významného protikomunistického disidenta Alexandra Solženicyna to nejvíce odnesla společenská vrstva ruských statkářů – kulaků, vytvořená reformátorem Stolypinem. A samozřejmě všichni kdo tam pracovali a žili.
  Takže až budeš příště dávat lekce z historie, více si to nastuduj v knihovně. :-[)
  Jestli tímhle bude věřící obhajovat zvěrstva banderovců, UPA a OUN , tak mám pocit, že si se skvěle odhalil. O=
  Prý zoufalí lidé dělají zoufalé věci - vraždí své sousedy. :-(
  Tímhle to omlouvá křesťan? !!!!
  Dala bych sem několik odkazů, ale jsou vysloveně nevhodná pro zveřejněné krutosti Ukrajinců, tak alespoň malý střípek.
  https://www.pametnaroda.cz/cs/magazin/pribehy/v-ceskych-vesnicich-na-volyni-zili-vedle-cechu-i-zide-prezila-jich-jen-hrstka?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

  Příspěvek z 29. března v 16:30, upravený po 13 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Včera jsem tu celej den nebyl, tak píšu až teď
  Magdafox: Proč brečíš, že Ti MonikaJanka neodpovídá a já tě akorát urážím??? Když se podívám na to, jak napíšeš ke každému článku, co MonikaJanka napsala, tak se tam opakuje totéž: škatulkování Moniky podle jejích názorů, tuhle sis dokonce troufla zaútočit i na její rodiče. Když dojdou argumenty, tak vezmeš věci z vizitky a začneš je používat proti nám, nebo začneš mluvit o tom, jak se politická propaganda nehodí na dětský web. A přitom jí sama rozjíždíš, napadáš autorku, nazýváš to, co píše, propagandou a bez zdrojů svých argumentů začínáš urážet. A to je jako v pohodě??? Napsat o tom, že MonikaJanka má školu od mamky??? Děláš akorát ostudu lidem svého přesvědčení. Ale co jsem tak koukal do diskuzí (třeba na Novinkách), ono jí dělá spousta lidí stejného přesvědčení. Tak dobrou chuť, vychutnáváš si pouze to, co sama podsouváš nám:-)

  Ohledně toho kopírování že nevíš, o jakém příspěvku je řeč??? O tomhle: Magdafox: To Velký Bochník Zase se…
  Konkrétně sem zkopíruju i ten jeden odkaz, co jsou podle Tebe dva. Píšeš:

  Tak první dávka: https://www.hlavnespravy.sk/usa-uviedli-dokumentarny-film-tom-demokrati-cele-obamom-bidenom-pripravili-statny-prevrat-ukrajine-majdan/2050667?fbclid=IwAR0EyAYUKcS8xF171dWqnhHjuyzcWxKwVwPFSKr0eSFD8OOjUGyZN6TFWbU
  Další dávka: https://www.hlavnespravy.sk/usa-uviedli-dokumentarny-film-tom-demokrati-cele-obamom-bidenom-pripravili-statny-prevrat-ukrajine-majdan/2050667?fbclid=IwAR0EyAYUKcS8xF171dWqnhHjuyzcWxKwVwPFSKr0eSFD8OOjUGyZN6TFWbU
  Chtěl jsem více zdrojů a Ty sem zkopíruješ jeden dvakrát. A říkáš, že když to čtu podrobně, tak žiju v jiných dimenzích. Kdybych to podrobně nečetl, tak zase budeš říkat, že jsem si to ani nepřečetl, viď??? Nojóóóó...:-D

  Prej Tě tu bombardujeme tři... hmm... možná proto, že si trochu vymýšlíš. Překrucuješ pravdu tak, jak se ti to hodí. Jinak koukám i na tvou odpověď MoniceJance. Zmiňuješ válku v Iráku. Takže až jednou tvoje dítě bude někdo šikanovat s argumentem, že ty jsi dříve udělala něco špatně, je to tedy správné, nepletu se??? A budeš přihlížet tomu, jak se to děje, viď??? Přeci pro to bude mít ten dotyčný pádný argument, že ty jsi dříve taky pochybila, tak on může šikanovat tvoje dítě, které s tím nemá nic společnýho... Je to sice v menším měřítku, ale to samé:-|

  Jinak pokud už tedy máš takové ruské humánní cítění, že na to mají právo, protože Ukrajinci jsou nacisti, víš třeba ten kontext, že za druhé světové války Ukrajinci pomáhali Němcům, protože Stalin je předtím třeba nechal málem všechny pomřít uměle vyvolaným hladomorem (1932-33, tj. krátce před vypuknutím války. A Stalin byl u moci až do doby po válce.)??? Pro ně byli Němci na jejich území osvoboditelé, jinak by je Rusáci totálně zničili. Víš kolik Ukrajinců umřelo díky Stalinově teroru??? TÍM ROZHODNĚ NEOBHAJUJU FAŠIZMUS ANI NACIZMUS, pouze konstatuju, že zoufalý člověk dělá zoufalé věci. A pomáhali jim pouze proto, že jakkoli páchal Hitler zrůdnosti, které si v civilizované Evropě nedovedeme představit, tak na ně tenkrát Stalin byl ještě o dost větší zvíře a Němce brali jako osvobození z mnohem většího teroru. Co bys dělala ty, pokud by sis měla vybrat umřít hlady (i s celou rodinou) a naskytla by se příležitost, že vám někdo pomůže, byť je to krvelačná bestie??? Pokud by ti šlo o holé přežití???

  JINAK ABY BYLO JASNO, TOHLE NENÍ OBHAJOBA NACIZMU. Jen pokud nám říkáš, že vynecháváme důležité detaily, pak ze tvé strany se děle totéž...

  Příspěvek z 29. března v 16:09.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Je zajímavé, že se tady pokrytecky pohoršuješ nad válečnými zločiny, ale váleční zločinci jako například Putin nebo Kirill ti nevadí.

  Příspěvek z 29. března v 15:08, upravený po 3 minutách.
  Magdafox v něm napsala:

  Pro MonikaJanka, máš z USA počítač a uvnitř je napsáno Made in China. Neznám výrobek z počítačové techniky, který by byl v současné době přímo výrobkem z USA. Na pohádky je příliš brzo. ;-D Smartfon je také vyroben v Číně, dnes většina modelů Iphone vyrábějí na linkách v Číně. B-)

  Být zastánkyní západních hodnot ocenili statisíce mrtvých v Iráku, Libyi a dalších zemí po dovozu demokracie po vzoru USA.

  Otázka válečných zločinců na Ukrajině není vůbec pro administrativu a vládu kontroverzním tématem, když mají pomníky na náměstích, vydávají výroční poštovní známky s jejich obrazy, jejich podobizny visí v parlamentu a samotný vrchní velitel ozbrojených sil se fotil veřejně s portrétem Bandery. Na náměstích pořádají oslavy v dny narození těchto zrůd a dokonce bojovníkům pod jejich velením přiznala Ukrajina oficiální status " Hrdina Ukrajiny". A Bandera není jediný z těchto zrůd. Jsou tu další jako Suchevyč atd.
  Vysloveně bizarní bylo nedávné slavné uvedení do kanadského parlamentu válečného zločince u Ukrajiny, kterému vestoje tleskali. To je klasický obrázek adorace nacistů a podobných zrůd. A Zelenský tomu samozřejmě také tleskal. ko
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zelenskyj-a-cely-parlament-tleskali-98letemu-veteranovi-z-SS-Ano-opravdu-743324

  To je ta kontroverze podle tebe? 8-[)

  Příspěvek z 28. března ve 23:09.
  MonikaJanka v něm napsala:

  Pre Magdafox: dobre, odpoviem ti na nejaké otázky: z Ruska mám doma matriošku ako darček od jednej rusky. Elektronickú hru No počkaj zajac nemám. Z USA mám doma počítač a smartfón s americkým operačným systémom. Keď tvrdíš, že nemáš nič z USA, tak ani počítač ani telefón? Sú z Ruska alebo Číny?

  Podľa mňa je lepšie byť zástankyňou západných hodnôt, než byť ruským trollom. Dúfam, že keď budeš staršia, tak zmeníš názor.

  Keď tvrdíš, že na Ukrajine oslavujú vojnových zločincov, tak to narážaš na Stepana Banderu a banderovcov? Aj na samotnej Ukrajine je kontroverznou osobou.

  Příspěvek z 28. března v 11:20.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Možná že Navalnyj v jistou dobu byl do jisté míry xenofob. Ale kdyby tohle bylo důvodem, aby ho stát zavraždil, poté ho nařkl, že zemřel „přirozenou smrtí“, a bránil příbuzným ho řádně pohřbít... Kdyby tohle udělal se všemi v Rusku, kteří mají v Rusku sklon ke xenofobii, tak by tam těch lidí moc nezbylo.

  A jestli sem budeš dávat citáty z Bible, tak sem začnu dávat citáty z Lenina.

  Příspěvek z 28. března v 9:52.
  Magdafox v něm napsala:

  Velký BochníkNemusíš obhajovat svou pravdu, protože to pravda není.Prostě neobhajitelné. ;-D
  Je to jak si už zde posílal repliku o házení perel sviním. Každý soudný si z toho udělá obrázek sám. O=
  Monika Janka se raději nezapojuje. Místo toho používá whataboutismus na odvedení debaty od tématu. To samé používáš ty. Ona prostě zjistila, že nemůže napadnout moje tvrzení o Navalném. :-D
  Stále čekám na její vyjádření, co má z USA, když už se mne ptá na to co mám z Ruska. A co říká na oslavování válečných zločinců jsem se nedozdvěděla. Místo toho se tu projevuje její "mluvčí" Velký Bochník
  Navalného neobhajuješ, ale rozkládáš důkazy,které jsme předložila. Prostě nemáš argumenty a snažíš se mne shodit.
  Takhle to ale nefunguje. B-)
  Nevím o jakém dvojím kopírování je řeč. A rozhodně nesleduju tyto debaty podrobně jako ty, který žije v úplně jiných dimenzích. :-[)
  Pořád mne tu bombardujete tři. Pralinka, VelkýBochník a autorka sama. Do tématu Navalného jste zamotali přehradu, a vykládáte pořád jednostranné teze bez adekvátních důkazů. Čekám konečně na ty argumenty, že Navalnyj nebyl xenofob a že byl zavražděn kýmsi. A doufám, že nebudu o ty důkazy ochuzena. 8-[)
  A na závěr něco z bible.
  1. Janův 1:6
  Říkáme-li, že s ním máme společenství, a přitom chodíme ve tmě, lžeme a nečiníme pravdu.>X<-

  Příspěvek z 27. března v 19:05.
  Pralinka2 v něm napsal:

  I kdyby Navalnyj měl nějaké lidské slabosti a záporné vlastnosti, které má každý druhý, tak to samozřejmě neopravňuje stát, aby ho brutálně zavraždil, následně ho obvinil, že zemřel „přirozenou smrtí“, a ještě pak bránil rodině ho slušně pohřbít.

  Příspěvek z 27. března ve 13:23, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Magdafox: Ne, já svou pravdu obhajovat nemusím. A už od pohledu na odkaz je mi jasné, že to kopíruješ dvakrát. To jako vážně???:-D Stojím si tedy za tím, že je to vylhané, protože času jsi na to měla dost a dost. Kouknu na to, ale svůj názor na Tebe už neměním:-)
  Hmm... prej převrat na Ukrajině ze strany USA... A to se tak týkalo Ruska??? Obhajuje to Rusko vlítnout na cizí území, které je potvrzené mezinárodními dohodami, podepsanými mimo jiné i samotným Ruskem???
  Jinak třeba MonikaJanka sem odkazy psala. V každém zpravodajství máš navíc pravdivé události o tom, co se na Ukrajině stalo. A pokud po tom tak hrozně toužíš, tak i nezkreslené, včetně ukrajinských omylů, jako např. přelet ukrajinské rakety nad polským územím apod.:-)
  Běžně situaci komentují na všech zpravodajských webech a televizích. Ale měla sis s odkazy vzpomenout dříve, názor už na Tebe mám. Pár měsíců Ti to rozhodně trvat nemohlo, pokud si je někdo tak jistý svou pravdou. A jak jsem říkal, Navalného neobhajuji, tak nevím, proč o tom furt meleš. To je jediný Tvůj protiargument??? Dost ubohé. Stejně jako zkopírovat sem jeden příspěvek dvakrát a tvářit se, že jsou dva...;-D
  Jinak to stejně není k tomu, na co jsem se ptal ohledně přehrady, nebo obhajování ruské invaze. To se fakt na to nezmůžeš??? Prostě nemáš materiály na lži, to je všechno:-P

  Jinak v Bibli je psané i o tom, že pravé poznání a posouzení Bible a duchovních věcí mají skutečně křesťané (1. Korintským 2,14-15). Jsi jím??? Já ano.
  A jinak ano, poznávám Tě po ovoci. Napřed si něco vymyslíš, potom, když někdo chce důkazný materiál, tak se deset příspěvků vymlouváš, pak přejdeš do osobního útoku a nakonec sem pošleš úplně jiné odkazy než na které se ptám a navíc ne dva z jiných zdrojů, ale jeden dvakrát, aby to tak vypadalo. A Ty mi povídáš, že já jsem šašek??? Kdo z nás je větší šašek, to zhodnotí, myslím, lidi tady:-D

  Příspěvek z 27. března ve 12:52.
  Magdafox v něm napsala:

  Pralinka Máš to na původním odkazu, tam můžeš nastudovat důvody. Tady bych se spíše věnovala osvětě pro falešné vyznavače pokleslých hvězd. ;-D Jen si tu odložím malý graf, určitě poznáš co to je.
  https://hydroweb.theia-land.fr/collections/hydroweb/L_kakhovka?lang=en&

  Příspěvek z 27. března v 11:51.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Když jsem viděl, že je tady tvůj nový příspěvek, tak už jsem se těšil, že se konečně dozvím, PROČ byla ta přehrada extrémně přeplněná.

  A zase nic.

  Příspěvek z 27. března v 11:29.
  Magdafox v něm napsala:

  To Velký Bochník Zase se cítíš jako ublížený jedinec. Bohužel nejde psát hned dva komenty za sebou. Jinak by si dostal co potřebuješ. ;-D
  Lhář jsi ty. Protože podporuješ vylhané články o falešných hrdinech, kteří mají máslo na hlavě. Už jsi konečně přečetl odkazy, které jsem zde posílala? B-) No nevypadá to. ko
  Ty tvoje žvásty ti můžou baštit malé děti, ale pro ty větší jsi akorát šašek z kabaretu. :-[)
  Tak první dávka: https://www.hlavnespravy.sk/usa-uviedli-dokumentarny-film-tom-demokrati-cele-obamom-bidenom-pripravili-statny-prevrat-ukrajine-majdan/2050667?fbclid=IwAR0EyAYUKcS8xF171dWqnhHjuyzcWxKwVwPFSKr0eSFD8OOjUGyZN6TFWbU
  Další dávka: https://www.hlavnespravy.sk/usa-uviedli-dokumentarny-film-tom-demokrati-cele-obamom-bidenom-pripravili-statny-prevrat-ukrajine-majdan/2050667?fbclid=IwAR0EyAYUKcS8xF171dWqnhHjuyzcWxKwVwPFSKr0eSFD8OOjUGyZN6TFWbU
  Já ti mám dávat důkazy a ty nebudeš obhajovat svoje lži? ko
  Už před deseti lety USA investovalo do rozvratu Ukrajiny 5 miliard dolarů. Dnes už to bude o mnoho více.
  Tak čekám na tu obhajobu xenofoba Navalného. 8-[)
  https://www.realclearpolitics.com/video/2020/01/24/one_america_news_reports_the_ukraine_hoax_impeachment_biden_cash_mass_murder.html?fbclid=IwAR01nnal3OteyNE3q5CO8gH0kHtwhlRNqihKBvE3aNXOV2nIfB8Zbiin2_w
  Užívej si to.
  Na závěr něco z bible:
  Matouš 5, 11
  "Blaze vám, když vás budou tupit a pronásledovat a lživě mluvit proti vám všecko zlé kvůli mně."
  Matouš 7, 15-20
  „Mějte se na pozoru před nepravými proroky: přicházejí k vám převlečeni za ovce, ale uvnitř jsou draví vlci. Poznáte je po jejich ovoci. Copak se sklízejí z trní hrozny nebo z bodláků fíky? Tak každý dobrý strom nese dobré ovoce, ale špatný strom nese špatné ovoce. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce ani špatný strom nést dobré ovoce. Každý strom, který nenese dobré ovoce, bude poražen a hozen do ohně. Poznáte je tedy po jejich ovoci.“

  Příspěvek z 26. března ve 23:31, upravený po 12 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Magdafox: A pro mě nic nemáš, že??? To jsem si mohl myslet. Takže jsi akorát dokázala, že jsi lhář a to, co píšeš, jsou akorát výmysly a překroucená pravda. Díky. Vím to už jistě. Měla jsi dost šancí mi sem hodit ten odkaz, který jsem chtěl. Ale potáhne se to s Tebou, to si nemysli, že jen tak na to zapomenu. A budu na to upozorňovat, jakmile se zase vydáš na svou „křížovou výpravu“ proti pravdivým článkům o dění na Ukrajině. Nenechám Tě v klidu psát nesmyslné žvásty a překrucovat pravdu. To ne;-)

  A teď chci ještě zdroj toho, co tu píšeš o USA, jak rozvrací Ukrajinu... Jak jí Rusko kvůli tomu MUSELO napadnout... A počítám, že na to taky nedostanu uspokojivou odpověď... Nu co, alespoň propříště budu mít o to víc důvodů na Tebe upozornit jako na lhářku;-)


  Jinak lidi, pokud máte podezření, že někdo píše nesmysly a je tomu skutečně tak, stačí ho požádat o zdroj informací. Tak jako já Magdufox. Pokud si člověk vymýšlí, bude se zezačátku vymlouvat, pak zahájí osobní útok proti vám, ale když budete neustále trvat na tom, co jste chtěli, pak mu nezbyde, než vás ignorovat. Jako teď mě Magdafox. Jo... možná se vás bude snažit ještě zahltit několika články o tom samém, aby se vás jakože zbavila, ale nebude to odpověď na vaší otázku...

  Příspěvek z 26. března ve 21:58.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Začni u sebe ty a konečně mi odpověz, PROČ byla ta přehrada extrémně přeplněná.

  V době, kdy k tomu extrémnímu přeplnění došlo, neměli ovládací zařízení přehrady pod kontrolou ani Ukrajinci, ani USA, ale Rusko.

  Příspěvek z 26. března ve 21:22.
  Magdafox v něm napsala:

  ProMonikaJanka. Tak to jsi zase posunula metu výše. ;-D Píšeš to tedy sama od sebe. Trochu mi to připomíná uvědomnělé svazáky z 50. let. A jak se říká, některé věci se vracejí a toto je názorný příklad. ;-D Vůbec si nepochopila smysl mého sdělení. Já jsem především proto, aby se na dětském portálu psaly jen články pravdivé bez povrchních příkras a články apolitické. B-)
  To je u tvých příspěvků ale nadlidský úkol pro tebe sama. 8-D
  Jestli chceš vědět jestli máme doma něco z Ruska? Ano máme, mnoho věcí. Od specifických elektronických zařízení po přístroje pro podpoření zdravého vzduchu, iluminační žárovky. Ty nemáš doma tu elektronickou hru" Jen počkej zající?
  Například z USA nemám vůbec nic. Ty něco máš z USA?
  Nevadí ti, že celá ta anabáze na Ukrajině by nebyla, kdyby administrativa dodržovala lidská práva jinojazyčných Ukrajinců?
  Kdyby USA nelifrovalo miliony do rozvratu Ukrajiny?
  Nevadí ti, že na Ukrajině oslavují válečné zločince a stavějí jim pomníky a pojmenovávají tam po nich ulice?
  Nevadí ti být svazačkou propagátorkou eurohujerismu?
  Co takhle příště místo oslavných článků na falešné idoly, sem dát něco přínosného pro děti?
  Začni u sebe.

  Příspěvek z 25. března ve 22:55, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Magdafox: Já jsem se ptal na jiné věci, ale Ty mi sem zas házíš Navalného. Kde jsou ty věci, na které jsem se ptal??? Ptal jsem se konkrétně na zdroj informací ohledně té přehrady, kterou podle Tvé zprávy Ukrajinci poškodili sami. Kde je zdroj??? Odkázala jsi mě akorát na Google, ať si to najdu. Ptám se pořád (už asi popáté) na to samé a neustále mi sem hážeš odkazy o Navalném. Myslíš si, že kvantitou těchto odkazů to zaplácneš, abych zapomněl na svou původní otázku??? Tůůůůdle!!!:-P Nezapomenu. Koukej mi dát ten odkaz. Moje trpělivost se pomalu vytrácí. A jinak věrohodnost je potvrzena množstvím výpovědí. Tedy Tě upozorňuju, že jeden odkaz na článek mi nebude stačit. Abych mohl posoudit věrohodnost, chci jich co nejvíce z různých zdrojů8=

  A dále: mluvíš mi tu o tom, jak se křesťan má chovat. Ptal jsem se Tě, kde to najdu, na to jsi mi neodpověděla. Dobře. Troufnu si tedy poučit já Tebe. Bible je, co se týče odkazů, dost nebezpečná. Celý kontext si podle odkazů můžeš najít a přečíst. Je to o souzení lidí:

  Matouš 7,6
  Nedávejte psům, co je svaté. Neházejte perly před svině, nebo je nohama zašlapou, otočí se a roztrhají vás.

  Přísloví 18,21
  V moci jazyka je život i smrt, kdo ho rád používá, nají se jeho plodů.

  MonikaJanka: Až budeš psát další článek a řešit „škatulkování“ a poznámky od někoho, kdo není schopen u svých teorií prokázat věrohodnost, vzpomeň si na mě a klidně se zeptej i na to, na co se tu Magdyfox ptám já.

  Příspěvek z 25. března v 19:41, upravený po 15 minutách.
  MonikaJanka v něm napsala:

  Magdafox: Ty už konečne nechaj moju mamu, Brusel aj ich „propagandu“ na pokoji. Nedostala som žiadne školenie, jednoducho som v tom vyrastala. Keby som chcela, tak by som mohla byť aj Putinova fanynka, ale nie som, keď vidím, že čo je to za človeka. Články píšem sama od seba, nikto mi nemusí hovoriť, čo mám písať (ani Soros:-D).

  Keďže si sa nikomu neunúvala odpovedať na otázky, tu sú ešte raz:

  • Čo máš proti EÚ, NATO a Západu celkove?
  • Máš doma niečo z Ruska?
  • Ako by si sa tvárila, keby Rusko sa jedného dňa rozhodlo napadnúť Českú republiku, zabrali by časť územia a bombardovali ju?
  • Nevadí ti, čo všetko Rusi vyvádzajú na Ukrajine?
  • Nevadí ti, že bombardujú civilné ciele a chcú vykynožiť všetkých Ukrajincov?
  • Nevadí ti byť užitočným idiotom Moskvy?
  • Čo mi odporúčaš na čítanie z dejín Ruska, Ukrajiny a Bieloruska?

  P.S. Na svojej vizitke píšeš, že nemáš rada nespravodlivosť voči dobrým ľuďom. Tak sa podľa toho aj správaj.

  Příspěvek z 25. března v 16:21.
  Pralinka2 v něm napsal:

  On někdo Navalného glorifikuje?
  Jistěže není svatý, ale za to, co provedl, v normálních zemích není člověk státem krutě zavražděn a ještě k tomu nařčen, že zemřel „přirozenou smrtí“ a není příbuzným bráněno ho slušně pohřbít..

  Už sis vzpomněla, PROČ ta přehrada byla extrémně přeplněná?

  Příspěvek z 25. března ve 12:59.
  Magdafox v něm napsala:

  Velký bochník. ten odkaz je na bizarní debatu. A citace: " Jakoby může to být pravda" mne zabila. ;-D Jako světce Navalného vykreslila MonikaJanka. Má školu od mamky, která ji zasvětila do propagandy z Bruselu. :-[) Nikde nic nepřekruju, nastavuju zrcadlo pokryteckým adorantům falešných hrdinů. ko Jestli potřebuješ další zdroje, klidně dodám. A jako každý jedinec by i křesťan měl vědět, že každá mince má rub a líc. A to je přesně případ Navalného. B-) Glorifikace někoho, kdo se provařil jako on je dost za hranou. Stále ti není dost informací? Co je ještě potřeba, aby se některým rozsvítilo? O= https://medium.seznam.cz/clanek/neni-vsechno-zlato-co-se-trpyti-aneb-navalnyj-neni-zadna-vyhra-2198 anebo https://www.facebook.com/alexandr.sedivy/videos/946180387507574