Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Ovládni internet ve svém mobilu

  vydáno  •  Vánoce · Internet · Rodičům · Hry, hračky · Hry
  Svět mobilního internetu nezná hranic. Co vše ti jeho ovládnutí vlastně přináší?

  Stále více dětí používá mobilní telefony, © Profimedia.cz

  Alíkova soutěž

  Do 30.6.2014 hrajeme s MOBIL.CZ v sekci Soutěže o smartfoun Sony od Smarty.cz, SIM karty MOBIL.CZ a další ceny.

  Alíkova soutěž s MOBIL.CZ

  Hraj

  Pokud nemáš vůbec tušení, co dělat, stačí vzít do ruky telefon a stáhnout si nějakou novou vychytanou hru.

  Můžeš také vsadit na jistotu a zahrát si zábavné Angry birds. Určitě znáš na prak natahující ptáčky, kteří zbourají opevnění, pokud zamíříš správným směrem. Tato hra ti kromě zábavy přináší i trénink odhadu a tvé přesnosti.

  Další hra, která trénuje tvou přesnost, je Sonic.Na oddech a zabavení sebe nebo i mladších sourozenců je dobrá hra Fruit Ninja. V této hře se stáváš bystrým ninjou a snažíš se přeseknout ovoce, které se objevuje na obrazovce stále rychleji. Pozor velmi návykové!

  Cut the rope a Where´s my water patří také mezi vyhledávané hry, ve kterých potrénuješ i svou logiku. Odměnou ti za to bude u první jmenované hry nakrmená, takže spokojená zelená potvora a u druhé hry je cílem přivést trubkami vodu ke krokodýlovi do jeho koupelny, aby se před spánkem mohl řádně vysprchovat. Že krokodýl nemá koupenu? Chceš se vsadit?!

  Fotogalerie

  Buď chůva na jedničku

  Pokud potřebuješ zabavit mladšího sourozence, není nic lehčího než mu půjčit svůj mobil a pustit mu Talking Tom cat a nebo ho zabavit kreslením se Zebra paint.

  Chatuj

  Mobilní internet ti samozřejmě nepřináší jen hraní her, ale můžeš si psát se svými přáteli zadarmo přes různé formy aplikací a chatů, budeš prostě neustále v obraze, jak se kdo má a to se hodí, že jo?

  Poslouchej a sleduj

  Pokud tě už nebaví poslouchat své stažené písničky, stačí si vybrat mezi velkým množstvím internetových radií rozdělených podle žánrů, jistě najdeš ten, který ti sedí. Nebo si k tomu rovnou přidej i obrázek a sleduj Televizi Óčko online. Svět videí ti nikdy nebyl blíž, neboť si pohodlně v telefonu můžeš pustit Youtube nebo Stream.

  Čti

  Pokud tě zajímá i dění kolem, můžeš sledovat internetové magazínů. Otevři si Alíkoviny nebo Bravo.

  Internet na cestách

  Tvé rodiče jistě uklidní, že už se nikdy neztratíš díky GPS a internetovým mapám, a pokud ti ujede autobus nebo tramvaj, v klidu si najdeš v telefonu další spoj. A co mezitím než další přijede? To už je na tobě, vždyť ti svět internetu leží v dlani.


   

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (45)

  Příspěvek z 18. srpna 2014 ve 14:30.
  Caramelka_ v něm napsala:

  Xiaomi Redmi 1s

  běžte se všichni zahrabat s iphonama.
  buďte vlastníkem xiaomi!!
  je 3x levnější a je o dost
  lepší!

  Příspěvek z 4. srpna 2014 v 17:33.
  Janulinka204 v něm napsala:

  Reakce na Katchena:

  Máš absolutní pravdu. Není normální vysedávat celou dobu u počítače nebo mobilu a kazit si oči když můžu jít ven nebo si prostě hrát jako normální člověk. Hry na mobilech jsou jen od toho když např. čekám v čekárně u doktora nebo tak ale nehraju je celou věčnost až se mi na tom vytvoří závislost jako mému bráchovi - táta už mu milionkrát zabavil mobil ale on hrál na tom mém a když mu odinstaloval internet tak kupodivu za pár dní byl internet v mobilu zpět. Ano! Až tak daleko může dopadnout závislost na mobilních hrách! Neříkám ale že jsou špatné vždyť i můj taťka si občas zahraje Subway Surfers ale nepaří to celé hodiny. Chtěli by jste snad brýle???

  Příspěvek z 2. srpna 2014 v 11:00.
  kačulíneček v něm napsala:

  LG

  já mam LG.... Šetřim na iphone