Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Ovlivňují sociální sítě naše sebevědomí?

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 27. ledna v 18:12.
  MMer v něm napsala:

  Každý se svým tělem musí srovnat sám, ale někomu snad tento článek pomůže. Já osobě tohle nepotřebuju, protože mám sama sebe ráda.
  5 tlapek

  Příspěvek z 27. ledna v 15:41, upravený vzápětí.
  NekoChanDaniejla v něm napsala:

  Ahoj! Děkuji všem za skvělé ohlasy, vážím si toho... :)
  Jen bych chtěla odpovědět Colossusovi.

  -Článek jsem se rozhodla napsat, jelikož jsem od dětství vyrůstala v jedné domácnosti s člověkem, který nízkým sebevědomím trpěl. Ze začátku se to tolik neřešilo, bralo se to jako běžný stav, kterým si každý z nás někdy projde. Tím, že se to bralo jako samozřejmost, se to nezačalo vůbec zlepšovat, naopak.. Začaly se objevovat i jiná psychická onemocnění a došlo to až do toho stavu, kdy se to muselo řešit i s lékařem.
  Tím tady samozřejmě nechci strašit ostatní! Tohle je jeden z mála případu, kdy to dojde i do takové míry, ale rozhodně by se to nemělo podceňovat!

  Článek plný naivity opravdu není. Všechny body, co jsem uvedla v článku, nejsou nějaká motivační moudra z internetu, které se tváří pěkně a jednoduše. Vše, co jsem v článku napsala, mě naučil život a došla jsem k tomu nějak sama, po několika vyzkoušených jiných věcí a aktivit, jak nízkému sebevědomí zabránit.. A i kdyby si tohle, co jsem napsala, slyšel už několikrát, tak si myslím, že je to jedině dobře. Mělo by se o tom jen víc a víc mluvit, hlavně v 21. století. Hlavně většinou ta největší překážka je to, že lidé s nízkým sebevědomím tyhle body podceňují. Já je též dříve podceňovala, a když jsem to pak sama vše zkusila, dost mu to ulehčilo život, proto jsem chtěla tuhle myšlenku a hlavně body předat dál.

  Každopádně si i tak vážím moc tvého názoru! :) :-3

  Příspěvek z 27. ledna ve 12:27.
  Colossus v něm napsal:

  Článek plný naivity a dávno řečených motivačních bludů. Dávám dvě tlapky z milosti.

  Příspěvek z 27. ledna v 11:01.
  Lidara v něm napsala:

  Málokterý článek mě tolik zaujal na první pohled. Je napsaný výborně, je vidět, že s tím máš hodně zkušenosti. Souhlasím s tím, že bychom se neměli moc porovnávat s celebritami, ten dokonalý obraz... Ach jo. Každopádně si těch 5 tlapek zasloužíš, Neko-chan ok

  Příspěvek z 27. ledna v 7:58.
  Kralinda35 v něm napsala:

  Tomu článku dávám 5 tlapek. A oprávněne.
  Takže jesli máte chut na slohovku tak tady.:-D
  Jak jsem zase našla sebe a moje sebevědomí.
  Takže strašně mi pomohl přestup z jedné školy do druhé, kdy jsem si uvědomila že cca s těmi 5ti lety života nejsem moc spokojená. Samozdřejmě sebebvědomí někde v čudu a já se chovala tak jak moje bývalá toxik kamarádka.(hele možná o tom udělám článek). Takže profi kravka;-D
  Ale i alík mi pomohl najít moje normální já. prostě se chovám jak chci já a ne jak chcou ostatní. Pomohli mi ty body co jsou napsané článků. Fakt zní to jako blbost ale zkuste je;-) (jo jesli máte stejný problém tak mi napište já na tom byla stejně a nejsem jediná)

  Příspěvek z 27. ledna v 7:47.
  Killercow v něm napsala:

  :-|no nevím...

  Příspěvek z 27. ledna v 6:55.
  Vejunkaaa v něm napsala:

  Moc krásný článek, věřím, že spoustu lidem pomůže@)->-

  Příspěvek z 27. ledna v 6:21.
  vikiliky v něm napsala:

  Dobré rady a myslím, že by mnoha lidem mohly pomoci. Dát příliš velkou váhu porovnávání se s druhými, je nesmysl. Každý člověk je přece originál.

  předchozí 1 další