Alíkovina

Ozvěny Ledové Prahy

vydáno  •  Škola a poznání · Volný čas venku
Dětský web Alík.cz ve spolupráci s organizátory akce Ledová Praha (www.ledovapraha.cz) vyhlašuje soutěž OZVĚNY LEDOVÉ PRAHY. Staň se po dobu návštěvy hlavního města bystrým pozorovatelem a zvídavým reportérem. Poděl se po svém návratu o to, co jsi zažil a viděl. Nejlepší příspěvky oceníme a zveřejníme na serveru Alík.cz.

Příběh Ledové Prahy – zažil jsi při své pouti hlavním městem něco zajímavého? Napiš o tom!

Můj exponát – každé muzeum či galerie má tisíce exponátů. Stovky jsou jich zajímavých, desítky zcela unikátních. Nás však zajímá, co zaujalo tebe. Nemusí to být zdaleka nejdražší a nejvzácnější vystavený předmět, ale třeba i něco docela nenápadného. Představ „svůj“ exponát co nejlépe. Nezapomeň doplnit, v kterém muzeu jsi exponát obdivoval a kde ho tam mohou ostatní najít.

Já a Praha ledová – fotosoutěž. Pošli maximálně 3 snímky, na kterých je patrné tvé putování Ledovou Prahou. Nezapomeň doplnit i krátké, ale výstižné a popisky.

Uzávěrka soutěže je 15. února 2007 (rozhoduje datum poštovního razítka, popř. odeslání e-mailu)
Soutěž je určena dětem do 15 let. Zúčastnit se mohou i kolektivy – třídy, oddíly, kroužky.

Tvůj Alík

Příspěvky do soutěže můžeš posílat elektronicky na adresu: alik.soutez@idnes.cz

nebo klasickou poštou:
AMC
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5

Obálku označ v levém horním rohu Alík – soutěž

Přihláška do soutěže Ozvěny Ledové Prahy (údaje napiš na zadní stranu obrázku, popř. doplň do mailu, kterým budeš svůj příspěvek posílat)

Název:
Jméno a příjmení autora (popř. kolektivu):
Věk:
Adresa:
Ulice, číslo domu:
Obec:
PSČ (poštovní směrovací číslo):
Telefon, případně e-mail:

S veškerými daty zde uvedenými je nakládáno v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Podmínky soutěže Ozvěny Ledové Prahy:

  • Účastí v soutěži převádí účastník veškerá práva související se zaslaným dílem na organizátora soutěže, souhlasí s dodržováním těchto oficiálních předpisů s tím, že všechna rozhodnutí organizátora přijme jako konečná.
  • Účastník souhlasí s tím, aby zaslané dílo bylo využíváno v rámci médií vydavatelské skupiny MAFRA, a aby bylo pro účely její propagace rozmnožováno (§ 13), aby rozmnoženiny díla byly rozšiřovány (§ 14), aby rozmnoženina díla byla půjčována (§ 16) či vystavována (§ 17), a aby dílo bylo sdělováno veřejnosti, zejména prostřednictvím počítačové sítě (§ 18). Právo využít dílo výše uvedeným způsobem se poskytuje bezúplatně.
  • Zaslaná díla se stávají majetkem organizátora a účastníci nemají nárok na jejich vrácení. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním přihlášených výtvorů po dobu 2 let od ukončení soutěže. Vyhlašovatel není povinen výtvor zaslaný do soutěže vystavit.
Autor: (6 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!