Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Památníčky Woodigo udělají radost i po letech

  vydáno  •  mediální partner

  Chcete mít krásnou vzpomínku na své kamarády? Nechte je, ať vám něco nakreslí do památníčku! Design dřevěného památníčku Woodigo si vyberete na míru a pak už ho jen půjčíte kamarádům k malůvkám a vzkazům.

  Woodigo Památníček, © Woodigo

  Památníček je úžasná vzpomínka

  Vaši rodiče památníčky určitě měli a možná je ještě někde najdou, schválně se jich zeptejte. A jak tedy památníčky fungují? Je to vaše knížečka vzpomínek. Na začátku bude prázdná, ale pak ji začnete půjčovat spolužákům, a ti vám tam nakreslí něco od srdce, na co si i po letech rádi vzpomenete.

  A navíc! Dřevěné památníčky Woodigo jsou tím nejmilejším dárkem i samy o sobě. Schválně se podívejte a ukažte rodičům, jaký máte velký výběr designů na úvodní stranu. Text si můžete napsat úplně sami, takže si památníček hezky pojmenujte, ať je jen a jen váš.

  Vnitřek památníčku, © Woodigo

  Co skrývá památníček Woodigo?

  Proč by vám dřevěný památníček Woodigo neměl chybět? Je z pevného bukového dřeva, takže se nemusíte bát, že by mohl přijít k jakékoli újmě. Uvnitř na vás a vaše kamarády čeká kvalitní papír, na který se dobře kreslí i píše – pastelkou, fixou, vodovkami. Vašim blízkým tak můžete dát úplně volnou ruku, jakou vzpomínku vám v památníčku zanechají.

  A není to jen o designu a textu vygravírovaných na přední desce přímo na míru. Na vnitřní straně budete mít v památníčku i slogan, který každému řekne, jak se k památníčku chovat. Můžeš kreslit, můžeš psát, ale listy netrhat, památník to nemá rád.

  Text v památníčku, © Woodigo

  Řekněte si rodičům o památníček. Určitě si občas lámou hlavu, jakým dárkem vás potěšit, a tenhle udělá radost i jim. Vy jim za odměnu svěříte aspoň jednu stránku, ať vám něco nakreslí či napíší, a budete je mít blízko svých srdcí na věky věků.

  Tak co, už vybíráte, jaký památníček byste chtěli? Inspirovat se můžete i soutěží, kterou budeme s tvůrci památníčků Woodigo brzy pořádat. Sledujte náš web a těšte se. A teď šupky hupky vybírat památníček. Uvidíte, že všichni spolužáci z něj budou úplně paf.

  Související dárky:

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 2. února 2023 v 15:47.
  Mirsy v něm napsala:

  Poctivá, kouzelná a krásná práce. Do detailů propracované. Krásné a jedinečné spojení dřeva. S láskou vytvořené. $>$>$>ok

  Příspěvek z 1. února 2023 v 17:44.
  Lusylka v něm napsala:

  krásná práce $>

  Příspěvek z 30. ledna 2023 ve 14:59.
  Blender v něm napsala:

  Co všechno tyto deníčky vydrží? Pokud slouží k uchovávání vzpomínek, tak by byla škoda kdyby se brzy zničil :-(.