Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pán času, můj nejoblíbenější seriál

  vydáno  •  Volný čas doma · Kultura · Filmy · Knihy
  Nejsem ten typ, co sedí celý den u počítače nebo u televize. Věnuji se koním, především pak svému poníkovi Ťupíkovi. Večer, když příjdu ze stáje, sednu k počítači a sleduji s napětím Pána času, nejkrásnější seriál na světě. Tedy alespoň pro mě.

  Představitelé hlavního hrdiny ze seriálu Pán času: William Hartnell, Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston, David Tennant a Matt Smith, © AP

  Začalo to tak, že jsme se na angličtině před Vánoci koukali na Doctor Who. V češtině je přeložený jako Pán času. Ještě jsem nevěděla, že v každé sérii je jiný hlavní hrdina. Tedy: týpek, který si říká Doctor. Ten, co jsem ho viděla ve škole, se mi nelíbil. Pak jsem ale na Pána času narazila na ČT 2 a tam byl ON, jedenáctý Doctor v 5. sérii. Ze začátku jsem si říkala: "Hm...pěknej chlap."

  Na Pána času jsem se pak koukala každý den. Líbili se mi jeho pohyby, je úplně stejný jako já, stejně švihlý a pro ostatní divný. Po shlédnutí několika dílů ke mně tento seriál prostě patřil. Pak jsem si uvědomila, že jsem zamilovaná. Samozřejmě do muže, který neexistuje. No a co?

  Když dávali poslední díl a můj milovaný Doctor v něm zemřel, brečela jsem, asi jako každá jiná dívka u Stmívání. Začala jsem stahovat jeden díl Pána času, první díl s názvem "Nájemník,,. 45min....30 minut....21... 3 sekundy ...0 sekund! No, úžasný.

  Takřka bez dechu jsem sledovala každý jeho pohyb. Víte, co je dobré na sci-fi filmech? Pomáhají rozvíjet vaší fantazii. Nejlepší je, když Doctor přiletí na Zem a říká lidem, že se jmenuje Doctor a všichni se tomu diví.

  Mám ho moc ráda a tento seriál můžu jen doporučit.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 7. března 2014 ve 20:13.
  Terrinka2002 v něm napsala:

  :))))

  Já tohle sleduju furt :)

  Příspěvek z 4. února 2014 ve 20:48.
  Alice70 v něm napsala:

  TARDIS

  Ale nejlepší je že vždycky si tam někoho pozve a oni hned na to: "Zevnitř je větší !!!" to mě prostě vždycky dostane :-D

  Příspěvek z 4. února 2014 ve 20:29.
  Alice70 v něm napsala:

  Taky fangirl :-)

  Ahoj to je ten nejůžasnější seriál který přímo hltám bez dechu. Moc super článek. Konečně někdo kdo se o to taky zajímá kdyžtak se koukni mou nástěnku je přímo o Doctorovi. Dokonce mi i ve škole dali přezdívku Doctor :-) Opravdu smekám. Nádhera. Alons-y. Geronimo! Molto bene (některé výrazy používal 10. Doctor) :-D