Alíkovina

Pán času, můj nejoblíbenější seriál

vydáno  •  Volný čas doma
Nejsem ten typ, co sedí celý den u počítače nebo u televize. Věnuji se koním, především pak svému poníkovi Ťupíkovi. Večer, když příjdu ze stáje, sednu k počítači a sleduji s napětím Pána času, nejkrásnější seriál na světě. Tedy alespoň pro mě.

Představitelé hlavního hrdiny ze seriálu Pán času: William Hartnell, Patrick Troughton, Jon Pertwee, Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy, Paul McGann, Christopher Eccleston, David Tennant a Matt Smith, © AP

Začalo to tak, že jsme se na angličtině před Vánoci koukali na Doctor Who. V češtině je přeložený jako Pán času. Ještě jsem nevěděla, že v každé sérii je jiný hlavní hrdina. Tedy: týpek, který si říká Doctor. Ten, co jsem ho viděla ve škole, se mi nelíbil. Pak jsem ale na Pána času narazila na ČT 2 a tam byl ON, jedenáctý Doctor v 5. sérii. Ze začátku jsem si říkala: "Hm...pěknej chlap."

Na Pána času jsem se pak koukala každý den. Líbili se mi jeho pohyby, je úplně stejný jako já, stejně švihlý a pro ostatní divný. Po shlédnutí několika dílů ke mně tento seriál prostě patřil. Pak jsem si uvědomila, že jsem zamilovaná. Samozřejmě do muže, který neexistuje. No a co?

Když dávali poslední díl a můj milovaný Doctor v něm zemřel, brečela jsem, asi jako každá jiná dívka u Stmívání. Začala jsem stahovat jeden díl Pána času, první díl s názvem "Nájemník,,. 45min....30 minut....21... 3 sekundy ...0 sekund! No, úžasný.

Takřka bez dechu jsem sledovala každý jeho pohyb. Víte, co je dobré na sci-fi filmech? Pomáhají rozvíjet vaší fantazii. Nejlepší je, když Doctor přiletí na Zem a říká lidem, že se jmenuje Doctor a všichni se tomu diví.

Mám ho moc ráda a tento seriál můžu jen doporučit.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 7. března 2014 ve 20:13.
Terrinka2002 v něm napsala:

:))))

Já tohle sleduju furt :)

Příspěvek z 4. února 2014 ve 20:48.
Alice70 v něm napsala:

TARDIS

Ale nejlepší je že vždycky si tam někoho pozve a oni hned na to: "Zevnitř je větší !!!" to mě prostě vždycky dostane :-D

Příspěvek z 4. února 2014 ve 20:29.
Alice70 v něm napsala:

Taky fangirl :-)

Ahoj to je ten nejůžasnější seriál který přímo hltám bez dechu. Moc super článek. Konečně někdo kdo se o to taky zajímá kdyžtak se koukni mou nástěnku je přímo o Doctorovi. Dokonce mi i ve škole dali přezdívku Doctor :-) Opravdu smekám. Nádhera. Alons-y. Geronimo! Molto bene (některé výrazy používal 10. Doctor) :-D