Alíkovina

Páté kolo u vozu

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Měla jsem nejlepší kamarádku, která se ke mně chovala jako ke kusu hadru. Všechno to začalo ve 3. třídě.

Outsider - Fotografie z filmu Outsider (2006), © Artcam

O prázdninách jsem spala u kamarádky Simči a ta mi řekla: „Hele, musím ti něco řít.“ „Vážně? A co?“ zajímalo mě. „Víš, tvoje nejlepší kamarádka tě pomlouvá. Říká, že si hrozná a že ji už štve, jak za ní pořád dolejzáš a že tě nenávidí, no prostě tě pomlouvala,“ oznámila mi. Nechtěla jsem tomu věřit, ale bylo to tak.

Když začínala škola, sedla jsem si s holkami na obědě a jak “nejlepší kamarádka“ odcházela z jídelny, řekla nám vy Pí*** jedny Z***** D*****. Tak jsem jí napsala na e-mail: „Hele, tak buď se semnou bav nebo mě nech na pokoji. Chvíli trvalo, než si to přečetla. Naštěstí jsem měla ještě jinou nej kamarádku, takovou, která je opravdu nej a mám jí ráda.

Asi 3. den jsem přišla do školy a ona mi řekla: „Budu radši sedět sama, než s tebou.“ Tak jsme si odsedly a potom mi opravdová nej kamarádka řekla: „Daní, pojď, sedneme si spolu.“ A já na ní: „Ok, budeme navždy nejlepší kamarádky?“ A ona odpověděla: „Jo, jasně.“

Bavíme se dodnes. Patří jí velké díky. A teď se ta bývalá nejlepší kamarádka pořád vtírá a navádí ostatní, aby do mě hučely, ať se k ní vrátím. Ale to už opravdu nemám v plánu.

Holky, jestli se k vám taky tak někdo chová, měly byste zasáhnout a nenatahovat to tak jako já až do konce.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 18. srpna 2014 v 18:43.
Crazy_Smile_xD v něm napsala:

Ano

Právě že já se nemohla bavit s někým jiným já jsem se musela bavit jen s ní ale pak jsem potkala Eli a hrály jsme to ve škole jsme se nebavily a za školku jsme párkrát prohodily řeč ale jinak se se mnou nikdo kvůly té bývalé kámošce nebavil :)

Příspěvek z 18. srpna 2014 v 18:40.
Crazy_Smile_xD v něm napsala:

Pište na

Jinak jestli chcete napsat tak né na Shakira-Dáda na ten účet už nechodím ale pište na Crazy_Smile_xD děkuji

Příspěvek z 18. srpna 2014 v 18:39.
Jellybeans v něm napsala:

No jo

Vím, co myslíš. Zažila jsem to, ale v tvém případě jsi měla jiné kamarádky, já jsem neměla to štěstí