Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  PC hry, které vás zavedou mezi auta, oblaka i pohádkové postavičky

  vydáno  •  Filmy · Hry, hračky
  Tentokrát vám představíme tři počítačové hry. Jejich tvůrci se inspirovali animovanými filmy Auta, Vzhůru do oblak a příběhy ze světa W. Disneye. Nejmladším hráčům (od tří let) je určena hra na motivy filmu Vzhůru do oblak. Další dvě jsou doporučeny pro děti od 7 let.

  z PC hry na motivy filmu Vzhůru do oblak, © archiv

  Disney Universe

  PC hra Disney Universe

  Disney Universe je bláznivou multiplayerovou akční adventurou, ve které se můžete obléci do kostýmů slavných Disneyových postaviček ze známých filmů. Vybrat si budete moci například postavičky z filmu Piráti z Karibiku, Příšerky s.r.o., Alenka v Říši divů, Lví Král, Aladdin. 

  V nich se pak vydáte do různých disneyovských zemí, kde budete potkávat další postavy – některé přátelské, jiné nepřátelské. Disneyův svět je totiž třeba získat zpět.

  Podle filmu: Cars Toon Mania - Burákovy povídačky

  PC hra Cars Toon Mania - Burákovy povídačky

  Pokračování jedné z nejoblíbenějších dětských her je konečně tu. Burákovy povídačky jsou nejnovějším pokračováním populární série Auta a setkáte se v ní nejen s Bleskem a Burákem, ale i se všemi jejich kamarády. Celkem se můžete těšit na 30 napínavých her a nekonečné hodiny zábavy! Ale nezapomeňte - lež má krátké převody!

  Vzhůru do oblak

  PC hra Vzhůru do oblak

  Hra "Vzhůru do oblak" přináší exotické dobrodružství, jehož hlavním hrdinou je Carl Fredricksen a jeho mladý pomocník, průzkumník divočiny Russell, kteří se vydají na cestu do dosud neprozkoumaných džunglí Jižní Ameriky.

  Budete moci ovládat čtyři hlavní postavy z filmu – Carla, Russella, roztomilého psíka Duga a prehistorického ptáka Kevina. Hru můžete absolvovat sami, nebo ji celou projít s kamarádem v kooperativním režimu. Čeká vás krásné nové prostředí, zrádná džungle plná nástrah, bitvy s nebezpečnými nestvůrami i cesty po kluzkých svazích u Amazonky.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 26. prosince 2011 v 19:42.
  Almusa v něm napsal:

  Disuze

  Máte pravdu nej hra je the sims 3

  Příspěvek z 31. října 2011 v 19:13.
  davidendt v něm napsal:

  david endt

  ja mam the sims1,2,3a je to super hra

  Příspěvek z 29. října 2011 ve 20:01.
  Meliska11 v něm napsala:

  Sims

  Máte pravdu the Sims2,3 je nej ale 1 jsem neviděla27