Alíkovina

PC hry, které vás zavedou mezi auta, oblaka i pohádkové postavičky

vydáno  •  Filmy · Hry, hračky
Tentokrát vám představíme tři počítačové hry. Jejich tvůrci se inspirovali animovanými filmy Auta, Vzhůru do oblak a příběhy ze světa W. Disneye. Nejmladším hráčům (od tří let) je určena hra na motivy filmu Vzhůru do oblak. Další dvě jsou doporučeny pro děti od 7 let.

z PC hry na motivy filmu Vzhůru do oblak, © archiv

Disney Universe

PC hra Disney Universe

Disney Universe je bláznivou multiplayerovou akční adventurou, ve které se můžete obléci do kostýmů slavných Disneyových postaviček ze známých filmů. Vybrat si budete moci například postavičky z filmu Piráti z Karibiku, Příšerky s.r.o., Alenka v Říši divů, Lví Král, Aladdin. 

V nich se pak vydáte do různých disneyovských zemí, kde budete potkávat další postavy – některé přátelské, jiné nepřátelské. Disneyův svět je totiž třeba získat zpět.

Podle filmu: Cars Toon Mania - Burákovy povídačky

PC hra Cars Toon Mania - Burákovy povídačky

Pokračování jedné z nejoblíbenějších dětských her je konečně tu. Burákovy povídačky jsou nejnovějším pokračováním populární série Auta a setkáte se v ní nejen s Bleskem a Burákem, ale i se všemi jejich kamarády. Celkem se můžete těšit na 30 napínavých her a nekonečné hodiny zábavy! Ale nezapomeňte - lež má krátké převody!

Vzhůru do oblak

PC hra Vzhůru do oblak

Hra "Vzhůru do oblak" přináší exotické dobrodružství, jehož hlavním hrdinou je Carl Fredricksen a jeho mladý pomocník, průzkumník divočiny Russell, kteří se vydají na cestu do dosud neprozkoumaných džunglí Jižní Ameriky.

Budete moci ovládat čtyři hlavní postavy z filmu – Carla, Russella, roztomilého psíka Duga a prehistorického ptáka Kevina. Hru můžete absolvovat sami, nebo ji celou projít s kamarádem v kooperativním režimu. Čeká vás krásné nové prostředí, zrádná džungle plná nástrah, bitvy s nebezpečnými nestvůrami i cesty po kluzkých svazích u Amazonky.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 26. prosince 2011 v 19:42.
Almusa v něm napsal:

Disuze

Máte pravdu nej hra je the sims 3

Příspěvek z 31. října 2011 v 19:13.
davidendt v něm napsal:

david endt

ja mam the sims1,2,3a je to super hra

Příspěvek z 29. října 2011 ve 20:01.
Meliska11 v něm napsala:

Sims

Máte pravdu the Sims2,3 je nej ale 1 jsem neviděla27