Alíkovina

PC hry pro milovníky pirátů, aut i zvířat

vydáno  •  Volný čas doma
Představíme vám 4 hry pro nejmladší hráče. Ti docela nejmenší se mohou bavit společně s Medvídkem Pú a jeho přáteli nebo pečovat o koně. Těm o trochu starším je určena hra na motivy filmů Piráti z Karibiku a Auta 2.

© LEG0

Medvídek Pú - počítačová hraPC hra Medvídek Pú přináší dětem zábavu, ale také vzdělávací obsah ve formě obrázkového leporela. Děti se setkají s jednou ze svých nejoblíbenějších postaviček a s dalšími jejími kamarády ze Stokorcového lesa a budou je doprovázet na cestách za dobrodružstvím a hrnci sladkého medu.

Příběhem hry malé hráče coby vypravěč provází moderátor Marek Eben. Nezaměnitelný hlas medvídkovi propůjčil herec Jiří Knot. 

Piráti z KaribikuPočítačová hra LEGO® Práti z Karibiku je akční dobrodružná hra, která oživuje svět Pirátů z Karibiku s jeho barvitými postavami prostřednictvím kostiček LEGO. Hráči si užijí nezapomenutelné scény jak z prvních tří filmů, tak i z nového, čtvrtého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Hráči objevují známé lokace plné interaktivních LEGO předmětů a setkávají se s více než 70 postavami známými z filmu, ale i se zcela novými, a to ve více než 20 úrovních.

Nejoblíbenější scény z filmů Piráti z Karibiku byly rekonstruovány s postavičkami LEGO v zábavné formě. Spolupráce dvou hráčů – hráči mohou spojit síly s kamarádem nebo členem rodiny ve stejné místnosti a užít si výhody spolupráce.

Můj kamarád kůň 2PC hra Můj kamarád kůň 2 je pokračováním PC hry Můj kamarád kůň. Druhý díl obsahuje děj, je zde rozšířená péče o koně, drezura. Můj kamarád kůň 2 je realistickou PC hrou, která simuluje jízdu na koni. Stejně jako v prvním díle, má hráč možnost starat o svého koně, naučit se ho správně hřebelcovat. Také musí se svým koněm hodně trénovat, aby mohl vyhrávat náročné turnaje, které jsou vytvořeny na základě opravdových turnajů v Anglii, Francii a Americe.

Hráč může měnit svůj vzhled, oblečení a dokonce je může sladit se svým koněm. Hráč se také může účastnit soutěží v drezuře. Je to ta nejvyšší zkouška vztahu mezi ním a jeho koněm.

Auta 2PC hra Auta 2 vám nabízí měření sil s nejlepšími závodníky na světě. Hrát můžete s kamarádem v řežimu pro dva hráče.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (12)

Příspěvek z 11. června 2011 ve 22:34.
Swendy v něm napsal:

JUHU

JOO MAM TO A JE TO BOMBA

Příspěvek z 4. června 2011 v 18:34.
Alasthorka v něm napsala:

Mám na XBOX Indiana Jones IV. a plánuju koupit Harryho Pottera 7., už na kinect ^ ^
Je to fajn, to lego, tak na odreagování :-)

Příspěvek z 2. června 2011 v 19:04.
Kikašek v něm napsal:

Jasňačka

Ahoj,no vlastně já to lego piráti hraju je to fakt prča o tom není sporu a taky je ještě lego harry poter to je asi největší sranda ze všech her který JÁ znám!