Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pes? Snad jednou...

  vydáno  •  Mazlíčci
  Snad už odmala jsem měla strašně ráda zvířata, ale doma jsme měli pouze kočku. V tom věku mi to bylo ještě docela jedno a byla jsem vděčná i za to naše černobílé flekaté zlatíčko se jménem Micka. Postupem času jsem začínala být o trochu náročnější.

  Jezevčík, © MAFRA

  Ačkoli jsem naši čičinu Micku opravdu milovala, chtěla jsem prostě psa. Když mi bylo kolem jedenácti let, napsala jsem dokonce „smlouvu“, kde stálo, že si ke třináctým narozeninám mohu pořídit psa a taťka byl donucen to podepsat.

  Bohužel mě rodiče trochu zklamali a psa jsem si pořídit nemohla s vysvětlením, že pro něj nemáme nic nachystáno, nedokázala bych se o něj postarat a také, že půjdu za dva roky na střední školu a určitě budu někde na „intru“. S mírným zklamáním jsem to nějak překousla a žila dál. 

  O 2 roky později

  Teď je mi patnáct let, chystám se na gymnázium, kam od září nastupuji. Ano, teď zdůrazňuji, budu dojíždět. Láska ke psům mě v žádném případě nepřešla, ba si i myslím, že dokonce zesílila vzhledem k tomu, že jsem poslední čtvrt roku chodila s kamarádkou a jejím psíkem Timmem ven.

  Kdykoliv ho vidím, jdu za ním a podrbu ho. Opravdu jsem si ho oblíbila a myslím si, že i on mě. Není nic lepšího, než pomyšlení na to, že si vás pamatuje, ta láska z pár odpolední. Pes je prostě zvíře, které vás nikdy nezradí, je přítelem a vždy vás podrží.

  Teď sice psa nemám, ale vím jistě, že si ho jednou pořídím.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 2. dubna 2015 ve 20:18.
  natenka v něm napsala:

  Reakce na PejsekNelinka:

  pořídila bych si švýcarského bílého ovčáka 25 ale jméno bych vymýšlela až bych se ke koupi chystala 25251619

  Příspěvek z 28. března 2015 v 18:32.
  kozorohsay v něm napsala:

  moda

  moda je to nejlepší10

  Příspěvek z 27. března 2015 v 17:49.
  PejsekNelinka v něm napsala:

  Hezké

  Pěkný článek. Kdyby sis někdy toho psa opravdu pořídila, jaká by to byla rasa, jak by se jmenoval? 25