Alíkovina

Phineas a Ferb - recenze

vydáno

Tento seriál je o dvou klucích, kteří pořád vymýšlejí nějaké vynálezy. V tom se jim ale snaží zabránit jejich sestra Candace, které se to ale vždy nepodaří. Phineas a Ferb je také o ďábelském vědci jménem Heinz Doofenshmirtz, jenž se snaží ovládnout svět.

Phineas a Ferb, © disneychannel.disney.com

Tento seriál je o dvou klucích, kteří pořád vymýšlejí nějaké vynálezy. V tom se jim ale snaží zabránit jejich sestra Candace, které se to ale vždy nepodaří. Phineas a Ferb je také o ďábelském vědci jménem Heinz Doofenshmirtz, jenž se snaží ovládnout svět (spoiler) a později se zaměří pouze o usilování podrobení města, ve kterém žije. Proti němu ale stojí agent ptakopysk Perry, což je mimo jiné i mazlíček hlavních postavav seriálu, Phinease a Ferba.

Co se týče hlavních postav seriálu, tak mezi ně patří Heinz Doofenshmirtz, Candace „Candy“ Flynnová, Ferb Fletcher, Phineas Flynn, Isabela Garcia Shapiro a Perry.

Mezi kladné stránky díla patří hlavně humor a originální námět.

Pokud jde o záporné stránky pořadu, do nich spadá pouze průměrná grafika, stejnotvárnost pořadu, předvídatelnost a hudba také moc nezaujme.

Tento pořad podle mě není moc dobrý, ale také to není vyložený propadák. Jedná se o mírně podprůměrný seriál, který je vhodný pro děti od devíti do třinácti let a jedná se také o dobrý způsob na odreagování.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (9)

Příspěvek z 26. března 2018 ve 21:54.
Kazian v něm napsala:

Já ho miluju.

Příspěvek z 26. března 2018 v 17:07.
vendulasi54 v něm napsala:

mě se ten seriál taky líbí. Mám ho ráda. :-)

Příspěvek z 24. března 2018 v 15:42.
paratko2323 v něm napsala:

je to úžasný seriál a článek je také krásný:-)