Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pískomil bude řádit v Lucerně s Michalem Malátným

  vydáno  •  Volný čas venku · Kultura · Hudba · Rodičům · Mediální partner
  Koncertní show "rokenrolu pro děti" představí kapela Pískomil se vrací v sobotu 23. listopadu v 15 hodin v Lucerna Music Baru v Praze. Jako host kapely vystoupí frontman skupiny Chinaski Michal Malátný, který zazpívá hitovku Malý tvor z aktuálního Pískomilova alba A kdy už tam budem? a několik dalších skladeb.

  Michal Malátný vystoupí 23. listopadu 2013 v Lucerna Music baru jako host, © Pískomil se vrací

  Poslechni si písničky

  Poslechni si ukázky z alba Pískomil se vrací:

  Kočky kámošky

  Sportovací

  Holka & Holka, s.r.o.

  a další

  Titulní strana alba "Kdy už tam budem?", Pískomil se vrací !

  Pískomil se vrací vám na koncertě zahraje také několik zbrusu nových písniček. Můžete řádit s Pískomilem a jeho kamarády v pestrobarevných kostýmech na pódiu, můžete zazpívat i zatancovat a vzhledem k rockovému rytmu většiny písniček se pobaví také vaši rodiče.

  Jaké jsou Pískomilovy písničky? Zábavné, nenechají vás v klidu. "Děti co nejvíce zapojujeme do naší show, bereme je na pódium, aby měly pocit, že jsou na chvíli součástí naší kapely," říká zpěvačka Pavoučí Kája alias Karolína Dytrtová.

  Jak vznikl název kapely Pískomil se vrací, vypráví příběh fiktivního (rozuměj ve skutečnosti neexistujícího) Pískomila neboli Pískouše. Ten utekl z klece a vrací se k dětem, kterým se svojí čtyřčlennou bandou přináší veselé pís(k)ničky.

  "Pískomil není žádná krotká myš. Je to borec, má rád pořádnou muziku a nebojí se koček. Až vyroste, chce být rapperem, nebo alespoň prodavačem na benzínce," upřesňuje Pavoučí Kája.

  Alíkova soutěž

  Do 22.11.2013 16:00 hrajeme v Alíkově soutěži o 5x 4 lístky na koncertní show Pískomil se vrací v Lucerna Music Baru v Praze dne 23. listopadu 2013 od 15.00 hodin. Zúčastnit se můžeš i ty.

  Pískomil se vrací spolupracuje se zpěvákem Chinaski Michalem Malátným.

  Fotogalerie

  "Koncerty pro děti s Pískomilem mě baví, je to vždy osvěžující zážitek a zároveň čirá radost. Děti vám nic nedají zadarmo, rychle vám ukážou, co se jim líbí a co ne. Je to úplně jiný model práce než hraní či skládání pro dospělé. Je to dobrodružství," říká ke spolupráci Michal Malátný.

  Malí posluchači mají navíc možnost soutěžit i o narozeninový koncert, který pro ně Pískomil se vrací uspořádá třeba u nich doma. Stačí si pořídit aktuální Pískomilovo cédéčko A kdy už tam budem, pečlivě si prohlédnout jeho obal, najít názvy čtyř měst či obcí, odkud členové kapely Pískomil se vrací pocházejí a odpověď poslat na soutez@piskomilsevraci.cz. Výherce bude vylosován v průběhu pražského koncertu v Lucerna Music Baru.

  Koncert v Lucerna Music Baru 23. listopadu od 15:00

  Vstupenky na koncert Pískomil se vrací lze zakoupit v předprodeji na pokladně Lucerna Music Baru za 150 korun, na webu Lucerna Music Baru za 159 korun, na místě za 180 korun a v sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream. Více informací o kapele Pískomil se vrací na www.piskomilsevraci.cz

  A pro radost na závěr, videoklip k písničce Malý tvor:


  Ahoj a uvidíme se v Lucerna Music baru.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  anička999 v něm napsal:

  Malátným

  To je jméno!