Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkoviny na téma Počítačové hry

  Infinite Craft – hra, v níž můžeš spojit cokoliv s čímkoliv

  vydáno 7. června ve 4:00

  Co kdyby existovala hra, kde tě omezují pouze tvé nápady a kde kombinací vody, ohně, země a větru vytvoříš úplně vše? Hra, která nemá žádné limity, kde můžeš vytvořit jak pampelišku či iPhone 317, tak sýrové rodinné město, a to vše pouze ze 4 základních živlů.

  Autor: honzot

  Chariot – recenze hry

  vydáno 22. května ve 4:00

  Hrajete rádi počítačové hry? Hrajete raději sami nebo s někým? Tato hra vám umožní obojí. Chcete se o ní něco dozvědět dřív, než si ji na Steam, případně Alíkovi, zakoupíte? Pak čtěte dál...

  Autorka: Sysinka

  Recenze hry Hogwarts Legacy

  vydáno 11. května ve 4:00

  Určitě každý zná svět Harryho Pottera nebo Fantastických zvířat. Kdo by nečekal na svůj dopis do Bradavické školy, aby se stal skvělým čarodějem. V této recenzi vás vezmu na výlet do tohoto kouzelného světa.

  Autor: TheoAngel

  Vše o hře Among Us

  vydáno 6. dubna ve 4:00

  Znáte tuto populární hru? Máte ji rádi? V tomto článku si o ní něco povíme. Tento článek je určen především pro lidi, kteří tuto hru vůbec neznají.

  Autor: BroJePro

  Recenze hry Cuphead: Don’t Deal With The Devil

  vydáno 14. února ve 4:00

  Cuphead je klasická plošinovka ze třicátých let nebo není? Cuphead vyčnívá skrze ostatní plošinové skákačky tím, že oplývá grafikou, která vypadá jako kdyby vznikla za třicátých let minulého století a je z nějaké Disney pohádky. Tak se na ni pojďme mrknout.

  Impossible Creatures – recenze

  vydáno 12. srpna 2023 ve 4:00

  Strategie v reálném čase umí být docela výzva, jsou opravdu hrou o čas: musíte svou základnu a armádu vystavit rychleji než protivník. Mezi těmito hrami Impossible Creatures vyniká. Nejen, že musíte postavit armádu, musíte si své jednotky i předem sestavit.

  Autorka: Morell

  PK XD – objev svět miniher s přáteli

  vydáno 23. června 2023 ve 4:00

  Baví vás objevovat nové světy? Tvořit si vlastní dům a hrát plno zajímavých her s kamarády? Tak jste tu správně! Mám pro vás tip na jednu dobrou hru.

  Autorka: Sun_Shine

  Adopt Me! – Roblox

  vydáno 25. května 2023 ve 4:00

  Adopt Me! je jedna z tisíce her na online platformě Roblox a jedna z mých nejoblíbenějších, proto bych vám ji ráda ukázala a vysvětlila, jak se hraje, a třeba vás taky zaujme.

  Autorka: Ladyx

  Super Mario Bros. ve filmu – recenze

  vydáno 6. dubna 2023 ve 4:00

  Na celém světě nenajdete populárnější instalatéry, než jsou kníratí bráchové Mario a Luigi. Legendární hrdinové ze slavných videoher se vydávají na filmové plátno v doprovodu studia Illumination, které stvořilo sérii Já, padouch.

  Autor: Mrazejk

  Hra Doba dubu

  vydáno 1. dubna 2023 ve 4:00

  Zkoušeli jste tu Alíkovu hru Doba dubu? Pokud ne, budu váš průvodce, co při ní nedělat. Tak se pohodlně usaďte, dejte si čaj nebo kakao a pojďte číst.

  Autorka: FanUnikitty

  Trackmania 2020: Závodění s formulemi, jaké jste ještě neviděli

  vydáno 7. března 2023 ve 4:00

  Recenze hry Trackmania 2020. Osmnáctá hra série Trackmania od společnosti Ubisoft. S opět vylepšenou grafikou, více game mody a stále pouze jedním druhem formule, si tato videohra z roku 2020 určitě zaslouží naši pozornost.

  Autor: Vitan_26

  Morrowind – recenze PC hry a rady do začátku

  vydáno 22. února 2023 ve 4:00

  Morrowind je fantasy RPG hra s otevřeným světem. Je jí přes 20 let, takže se jedná o starou hru. Jedná se o třetí pokračování The Elder Scrolls. Vytvořila ji společnost Bethesda Softworks.

  Autor: Rokio

  Minecraftová tajenka

  vydáno 26. září 2022 ve 4:00

  Minecraft je známá hra, kterou na světě hraje několik stovek milionů lidí a možná ji hrajete i vy. Dnes si povíme něco o historii a na konec si můžete vyzkoušet tajenku.

  Recenze ke hře Attentat 1942

  vydáno 13. srpna 2022 ve 4:00

  Rok 1942. Někomu se možná vybaví třída se staženými roletami a odpočítávání minut do konce hodiny dějepisu. Nadšenec historie si ihned vzpomene na Heidricha a na všechny krutosti nacistů spáchané kvůli atentátu. Ale co se dostat do dramatického období pomocí hry citlivě sestavené týmem Charles Games?

  Autor: Alpina

  Swords and Sandals 4

  vydáno 10. srpna 2022 ve 4:00

  Swords and Sandals 4 je strategická hra s RPG prvky. Cílem hry je získat co nejvíce sandálů, které představují dosažení úspěchu v určité oblasti (např. mít co nejvíce zlata, vyhrát co nejvíce duelů, získat maximum zlatých mincí u úkolů atd.).

  Autor: Rokio

  Hra Roblox

  vydáno 12. července 2022 ve 4:00

  V tomto článku bych vám chtěla říct něco o hře Roblox, o čem ta hra je, o měně v Robloxu, jaké hry jsou tam nejpopulárnější a nakonec vám dám 3 tipy na hry, které vás budou určitě bavit. Tak se pohodlně usaďte a čtěte.

  Recenze hry Brothers: A Tale of Two Sons

  vydáno 3. června 2022 ve 4:00

  Chcete si zkusit, jaké je ovládat v počítačové hře dvě osoby najednou? Nechat se unést krásným prostředím, prožít dojemný příběh a řešit hádanky za pomoci malého a velkého bratra? To vše vám nabízí hra Brothers: A Tale of Two Sons, v překladu Bratři: Příběh dvou synů.

  Autorka: CaMiL

  Recenze hry Move or Die

  vydáno 5. března 2022 ve 4:00

  Move or Die (v překladu pohybovat se nebo zemřít) je rychlá a akční 2D skákačka bez omezení věku, kterou si můžete zahrát s partou přátel i jako jedinec. Upoutá hlavně množstvím hracích možností a svou ztřeštěností. Jak jednou zkusíš, nebudeš chtít přestat!

  Autor: anydevil

  Počítačová hra Vampire’s Fall: Origins

  vydáno 26. ledna 2022 ve 4:00

  Zaujala mě tato oldskůlová hra čili taková retro hra. No ono to úplně retro není, ale je to zkrátka pěkná historicky vypadající hra ve 2D prostředí. Rád bych vás s touto hrou na hrdiny seznámil.

  Autor: Rokio

  Kvíz o Robloxu

  vydáno 10. ledna 2022 ve 4:00

  Hráli jste někdy nebo chtěli hrát Roblox? Tak to jste tu správně.

  Autor: FandaCZ_

  Fortnite kvíz

  vydáno 13. prosince 2021 ve 4:00

  Už jste někdy slyšeli o Fortnite? Hráli jste ho u kámošů nebo doma? Pokud ano, můžete si zkusit následující kvíz! A pokud ne, tak se třeba něco nového dozvíte.

  Autor: FandaCZ_

  Black and white 2 – strategie

  vydáno 4. listopadu 2021 ve 4:00

  Black and white 2 je strategie, v níž se vžijete do role boha a máte za úkol vést svůj lid k vítězství. Buďto pomocí síly, nebo tak, že rozšíříte svůj národ natolik, že se k vám obyvatelé nepřátelské říše sami přidají.

  Autor: Rokio

  Sousedi z pekla – Mr. Rottweiler

  vydáno 26. října 2021 ve 4:00

  Článek je charakteristika hlavního antagonisty (záporáka) z počítačové hry Sousedi z pekla. Jedná se o kombinaci strategie a adventury. Cílem PC hry je vytočit Rottweilera k nepříčetnosti a nenechat se chytit při dělání vtípků na jeho účet. Hra funguje na platformách Android, PlayStation 4, Microsoft Windows a iOS.

  Autor: Rokio

  Fortnite – o čem je?

  vydáno 16. září 2021 ve 4:00

  Dnes vám chci napsat o mé nejoblíbenější hře jménem Fortnite. Je to hra, kterou si můžete zdarma stáhnout. Je v ní spousta věcí, o kterých vám chci napsat. Tahle hra je střílečka.

  Autor: FandaCZ_

  Retro hra Prince of Persia

  vydáno 9. září 2021 ve 4:00

  Pamatujete si ještě na tuto hru? Já jsem ji hrála od dvou let a hraji ještě teď přes DOSBox. Neznáte ji? Tak dneska se o ní můžete něco dozvědět!

  Autorka: anetka10girl