Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pohádková vesnička Podlesí: Super dovolená

  vydáno  •  Volný čas venku
  Pohádkovou vesničku Podlesí určitě zkuste. Je tam opravdu pohádkově. Vesnička byla postavena roku 2012 za hotelem Podlesí. Všechny chatičky, doplňky a dokonce i krajina ve vesničce se podobají staré době.

  Podlesíčko, pohádková vesnice, © Podlesíčko

  Pobyt v Pohádkové vesničce jsme dostali k Vánocům. Bohužel jenom necelé 3 dny, ale i tak jsem ráda, že jsme tam byli - stálo to za to. Měli jsme zaplacenou polopenzi takže snídaně a večeře. 

  V Podlesí je hotel, za kterým se ukrývá pohádková vesnička. Roku 2012 tam postavili různé pohádkové domečky. Je jich tam celkem 10: Domeček Ševce, Budulínka, Rákosníčka, Rumcajse a Cipíska, Křemílka a Vochomůrky, kováře Matěje, nebe a peklo, Karkulky, Sněhurky a vodníka. My jsme bydleli v Ševcovském domku. Hned po příjezdu jsme měli objednaný bowling. Hodně tam topili, takže jsme toho hodně vypili. Od šesti do osmi byla večeře takže jsme na ní šli. Jídlo bylo přímo luxusní, k večeři byly tři chody. 

  Ve středu jsme šli po snídani znovu na bowling, ale bez taťky (toho to nebavilo.) Brácha tam ale stejně dělal blbosti, takže jsem si ani moc nezahrála. Po bowlingu jsme jeli do města „Svratka“ ve kterém jsem si šla chvíli zalyžovat. Brácha, taťka a mamka se šli mezitím projít a našli tam nějaké hřiště (lyžování je lepší). Když mi skončil časový limit, jeli jsme do restaurace na oběd. Já myslela, že prasknu, protože mi dali 2 velké řízky. Ani jsem to nesnědla. 

  Po příjezdu zpět do chatky to bylo tak akorát na večeři. Navečeřeli jsme se a šli jsme na takovou menší procházku po okolí. Z bráchou jsme pak běhali po vesničce a hráli na schovávanou. Spalo se mi dobře, akorát tam bylo strašné vedro, takže taťka musel otevírat okna.

  Poslední den jsme jenom balili, protože jsme museli do deseti hodin opustit chatku. Vůbec se nám nechtělo. Ve skříni jsme našli dva kostýmy (mě byl tak trošku těsnější), ale vyzkoušeli jsme si je. Bráchovi se strašně líbili dvířka od zábradlí, takže s nimi pořád lomcoval.

  Bylo to tam fakt super. Lituji toho, že už zase sedím u mého stolu místo krásné chaloupky. Určitě se tam někdy zase vrátíme. Doporučuji vám to tam. Je to tam fakt super, takže to tam určitě zkuste.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!