Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Polonahé fotky vám opravdové kamarády nepřinesou

  vydáno  •  Internet · Fotografie · Bezpečnost · Kamarádství
  Čím dál víc si všímám blogů a profilů, kde se někdo fotí jen ve spodním prádle. Ze začátku jsem to brala jako úlet, ale začalo se to šířit jako mánie. Snad každá pátá fotka je ve spodním prádle a ještě ke všemu na stránkách volně přístupných s největší návštěvností denně.

  Spodní prádlo, Nejnovější trendy - módní přehlídka Triumph, © Dalibor Puchta

  Neříkám, že jsem to nikdy nezkusila, zkouší si to každý, ale už bych to nikdy nedala na svůj profil. Odstrašujícím příkladem může být moje kamarádka: začala se fotit v korzetu, podprsence a kalhotkách, nebo má na sobě trička s hlubším výstřihem. Všechno, co nafotí, upraví v různých programech (rozmaže pozadí a napíše tam nějaký text, například "Andílek").

  Jednou, když jsem byla u ní doma, zapnula si facebook a tam ji jenom za jeden den žádalo o přátelství 9 lidí! Všechny si přidala a ani se nepodívala, kdo to vlastně je. Když jsem se podívala na její úvodní fotku, pochopila jsem. Byla tam jen v podprsence a ještě tam měla napsaný nějaký text.

  Každý si ji přidával jenom proto, aby se mohl podívat na její polonahé fotky (jde totiž nastavit, že se na fotky smí dívat jen přátelé). Ona to ví a proto se fotí skoro pokaždé jen ve spodním prádle a ve škole nám pak vypráví, jak si ji přidávají kluci od 17 do 50 let. Pak nám třeba povídá, jak si s nimi neustále píše a že jí to už leze na "nervy" (přitom to není vůbec pravda - fotí se pro ně s různým věnováním a podobně). Také jí prý píšou oplzlí staří chlapi a chtějí po ní, aby se vyfotila celá nahá.

  Její kamarádi ji začali pomlouvat, ale jí to nevadí - má přece svůj internetový svět, kde ji všichni mají rádi a nemusí tam nic řešit.

  Proto radím: pokud nechcete být středem "drbů" a pomluv, nebo se chcete vyhnout případu, že vás budou obtěžovat cizí kluci, nebo vám budou nadávat nějaké holky, nefoťte se polonazí! Menší výstřih neuškodí, ale i když máte tričko až ke krku, nezmění to přece nic na vašem charakteru.

  Není nic špatného na tom fotit se třeba v mikině. Kamarádi by vás neměli soudit podle toho, co nosíte, ale podle vašich vlastností. A jestli si myslíte, že budete mít opravdové kamarády díky tomu, že se budete fotit nazí, tak to není pravda!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (91)

  Příspěvek z 20. června 2010 ve 14:51.
  Bajonela v něm napsala:

  fuj

  ten text by šel ale bez fotek11111111

  Příspěvek z 1. května 2010 ve 13:34.
  hamonta v něm napsal:

  Reakce na nejspevacka:

  souhlasim je to moc sproste a jeste k tomu na alikovi642

  Příspěvek z 1. května 2010 ve 13:32.
  hamonta v něm napsal:

  hnus

  co tam pisete sprostaci 1113581117