Alíkovina

Pomozte nindžům dostihnout turbo vozidlo kostlivců

vydáno  •  Hry, hračky
Zlo tentokrát přichází v podobě Lorda Garmadona. Zabránit se mu v jeho plánech snaží Mistr Spinjitzu, Sensei Wu. Právě on vyhledal a vycvičil čtyři statečné nindži. První z nich je Kai – nindža ohně. Další se jmenuje Jay a je nindžou blesku. Třetí je Zane DX - nindža ledu a čtvrtý Cole DX - nindža země.

Sensei Wu, mistr Síly stvoření, je syn prvního Mistra Spinjitzu a bratr zlého lorda Garmadona. , © archiv LEGO

Nindžové společně bojují proti Garmadonově armádě kostlivců. Frakjaw, nejmocnější válečník armády kostlivců, se zmocnil Zlaté kosy a uniká s ní ve svém turbo vozidle. Proto za ním Sensei Wu, mistr Síly stvoření a zároveň bratr zlého lorda Garmadona, vysílá dva statečné nindži: Jaye a Colea. 

LEGO Ninjago - Turbo vozidlo kostlivců (7-14 let)

Úkolem hráčů je pomoci nebojácným hrdinům uplatnit umění Spinjitzu, vyhnout se turbo vozidlu a zabránit ukořistění zlaté zbraně. Nindža blesku - Jay, je opravdu bleskurychlý.

Zároveň je velmi bystrý a srší nápady. Snadno ho poznáte podle modré barvy. Nindža země - Cole DX je klidný, vytrvalý a velmi silný. Jeho oblíbenou zbraní je kosa a figurku poznáte podle černé barvy. Jeho zvlášť silnou stránkou je obrana.

Zlý lord Garmadon, mistr Moci Destrukce, je synem prvního Mistra Spinjitzu aNindža ledu - Zane DX

Nindža

Nindža (v anglickém přepisu ninja) byl pro špionážní účely speciálně vycvičený jedinec ve feudálním Japonsku. První zprávy o nindžích se objevují od 6. století, tedy v období vlády císařovny Suiko. Konec období Nindžů je spojován se začátkem období Edo, kdy Japonsku vládla rodina Tokugawa.

Nindžové byli mistry v umění dříve zvaném šinobidžucu (šinobi - vkrádat se), dnes známém jako nindžucu. Toto umění v sobě zahrnovalo jak různé druhy boje (ať už se zbraněmi či holýma rukama), techniky nenápadného pohybování se v krajině, tak třeba různá řemesla, zpěv či tanec. Zdroj: internetová encyklopedie Wikipedie

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (18)

Příspěvek z 20. října 2011 v 19:17.
pepinka11 v něm napsal:

jjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooo

já miluju LEGO 101010

Příspěvek z 2. října 2011 v 9:55.
lukanus v něm napsal:

máš pravdu

Příspěvek z 2. října 2011 v 9:55.
lukanus v něm napsal:

Kluci ve škole

u nás ve škole si nosí kluci to lego ninjago star wars lego všechno možný a učitelka je vždycky naštvaná že si z tim hrajou místo toho aby se připravili ale mě je to jedno ať mají průser