Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Popletená móda?

  vydáno  •  Zvířata · Soutěže
  Pokud si ze sebe umíte udělat legraci, tenhle módní doplněk vám udělá radost. Nejenže má nápaditý design a vysokou kvalitu. Zvířátka, příšerky a jiné kouzelné bytosti vyčarují smích dětí i rodičů. Není nad to, když je pořádně popletená celá rodinka.

  PoPletené čepice Knitwits, © Knitwits

  Příběh PoPletených čepic začal setkáním objevitele a návrháře čepic s mladým tibetským párem, který byl na začátku své pletací kariéry.

  Alíkova soutěž

  S nápadem vyrábět PoPletené čepice, rukavice a další zimní doplňky, které se podobají zvířátkům a příšerkám přišla kanadská značka Knitwits. Ty je teď můžeš vyhrát v nové Alíkově soutěži.

  Popletené čepice Knitwits

  Od té doby začali návrhář David Setka a Stephen Acheson spolupracovat s tibetskou rodinou. V průběhu několika let jejich vybudovali společně značku Knitwits.

  Nyní kanadští návrháři čepic zaměstnávají více než 150 lidí v jedné z exkluzivních dílen v hlavním městě Nepálu, v Kathmandu. Umožňují zaměstnancům pracovat i ze svých domovů. Knitwits tak poskytují svým zaměstnancům jedny z nejlepších pracovních podmínek v Nepálu a podporují spravedlivý obchod (tzv. fair trade).

  Každá čepice či rukavice je pečlivě ručně vyrobena nepálskými řemeslníky, s nimi se pak firma dělí o své zisky a pomáhá jim k lepším životním podmínkám. Podporují také různé charitativní organizace a dětské domovy v Nepálu, Ekvádoru, Mexiku a v Guatemale.

  A protože se dobrý originál bez kvality neobejde, používá Knitwits k výrobě kvalitní přírodní vlnu z Nového Zélandu. Díky ní jsou čepice i rukavice odolné vůči vodě. Fleecová podšívka v každé čepici a v rukavicích udržuje teplo i v nejchladnějším počasí.

   A jaké zvíře budeš ty? 

  Fotogalerie

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (1)

  Příspěvek z 28. listopadu 2013 v 6:45.
  Matykule v něm napsala:

  Co už se dneska nenosí.....2121.

  tip:Zkuste štěstí v alíkově soutěži "PoPletené čepice"
  Já už to zkusila4