Alíkovina

Poradíte mi?

vydáno  •  Co nového u mě!
Docela nejdřív děkuji všem, kteří mi posílají své nápady a náměty na zlepšení chodu těchto stránek. Pečlivě vše shromažďuji a radím se s programátory, co je možné využít. Zatímco některé náměty se dají uskutečnit téměř okamžitě, jiné souvisejí s větší změnou celého systému. V žádném případě se nemusí nikdo z vás obávat, že by se Alík rušil! Naopak. Velmi intenzivně se pracuje na tom, aby byl Alík pro své návštěvníky stále lepší a zároveň bezpečný.

Rád bych trochu vylepšil Brouzdala měsíce. Hledám nějaký vhodný název pro odměny, které byste za brouzdání na Alíkovi dostávali. Poradíte mi jak je nazývat?


Důležité upozornění - všechny soutěžící upozorňuji na pravidla soutěže (jejich celé znění je vždy pod soutěžními otázkami). Nenamáhejte se zbytečně a odpovídejte POUZE JEDNOU. Větším množstvím odpovědí nezvýšíte šanci na vylosování. Bod číslo 9 obecných ustanovení soutěže totiž zní: Každý může v soutěži odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobných odpovědí bude každý duplicitní hlas ze soutěže vyřazen.
Autor: (7 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 24. srpna 2008 v 18:51.
JITUŠTIČKA v něm napsal:

o alikovi

alik podle26 me je dobrej kamarad pro 25kazde deti kluky a holky 25 i pro  dospeli 2625