Alíkovina

Porazíte Alíka ve hře Drahokamový důl?

vydáno  •  Alík · Co nového u mě! · Internet · Předškolákům · Rodina · Hry, hračky
Až dosud nešlo měřit síly s ostatními uživateli Alíka. S tím je teď konec. Ve hře Drahokamový důl můžete soutěžit nejen mezi sebou, ale můžete zkusit překonat i můj rekord!

V téhle hře můžete na Alíkovi poměřit síly s ostatními kamarády., © Alík

Hru najdete snadno. Stačí vejít do části Herna a tam vybrat Hry. Pak už na vás mezi ostatními hrami čeká Drahokamový důl. Hrát hru, ve které potřebujete získat vždy nejméně trojici sousedících drahokamů, jistě zvládnou snadno i méně zkušení hráči.

Aby se váš výsledek v případě úspěchu uložil do tabulky, pak musíte být na serveru Alík.cz přihlášení. A nebo můžete vyhlásit vlastní soutěž – třeba mezi sourozenci, vyzvat rodiče či prarodiče nebo kamarády ve škole či družině.

Hru můžete hrát buď jako pětiminutovku, která je neúprosně omezená časem a nebo jako dlouhou hru – za každé prohození drahokamů získává hráč i čas navíc. Pokud si hráč myslí, že nemůže vytvořit žádnou trojici, může si po dosažení padesáti bodů koupit bombu, která odpálí celý zvolený řádek i sloupec. Bombu si může koupit opakovaně, pokud má dostatek bodů.

Drahokamový důl

Pokud budete mít pocit, že hrajete jak nejlépe dovedete a lépe už to nejde, zkuste nahlédnout do tipů a triků ke hře. Je to vlastně takový tahák, jak hrát ještě lépe.

DomečekJak si vedou nejlepší hráči v polovině listopadu 2010? V dlouhé hře mají rekordmani přes 5000 bodů, v pětiminutovce 1600. Aby se v tabulce, kterou najdete u hry, mohlo objevit co nejvíc hráčů, má vždy dvě části. V jedné jsou rekordy celkové, tedy za všechny odehrané hry, v té druhé za poslední týden.


Autor: (10 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (69)

Příspěvek z 6. listopadu ve 12:05.
Janču v něm napsala:

super

Příspěvek z 11. října ve 14:47.
Knedlik123 v něm napsala:

Moc zábavná hra$>:-D

Příspěvek z 31. července v 16:39, upravený po 7 minutách.
lékařský v něm napsal:

Plete se mi modrozelený s modrým drahokamem... je to záměr? :->