Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Porazíte Alíka ve hře Drahokamový důl?

  vydáno  •  Alík · počítačové hry

  Až dosud nešlo měřit síly s ostatními uživateli Alíka. S tím je teď konec. Ve hře Drahokamový důl můžete soutěžit nejen mezi sebou, ale můžete zkusit překonat i můj rekord!

  V téhle hře můžete na Alíkovi poměřit síly s ostatními kamarády., © –MM–

  Hru najdete snadno. Stačí vejít do části Hry. Pak už na vás mezi ostatními hrami čeká Drahokamový důl. Hrát hru, ve které potřebujete získat vždy nejméně trojici sousedících drahokamů, jistě zvládnou snadno i méně zkušení hráči.

  Aby se váš výsledek v případě úspěchu uložil do tabulky, pak musíte být na serveru Alík.cz přihlášení. A nebo můžete vyhlásit vlastní soutěž – třeba mezi sourozenci, vyzvat rodiče či prarodiče nebo kamarády ve škole či družině.

  Hru můžete hrát buď jako pětiminutovku, která je neúprosně omezená časem a nebo jako dlouhou hru – za každé prohození drahokamů získává hráč i čas navíc. Pokud si hráč myslí, že nemůže vytvořit žádnou trojici, může si po dosažení padesáti bodů koupit bombu, která odpálí celý zvolený řádek i sloupec. Bombu si může koupit opakovaně, pokud má dostatek bodů.

  Drahokamový důl, © –MM–

  Pokud budete mít pocit, že hrajete jak nejlépe dovedete a lépe už to nejde, zkuste nahlédnout do tipů a triků ke hře. Je to vlastně takový tahák, jak hrát ještě lépe.

  DomečekJak si vedou nejlepší hráči v polovině listopadu 2010? V dlouhé hře mají rekordmani přes 5000 bodů, v pětiminutovce 1600. Aby se v tabulce, kterou najdete u hry, mohlo objevit co nejvíc hráčů, má vždy dvě části. V jedné jsou rekordy celkové, tedy za všechny odehrané hry, v té druhé za poslední týden.

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 100)

  Příspěvek z 3. října 2023 v 15:16.
  majdula2000 v něm napsala:

  To značí, že je člověk zrovna online. Může být i modrá, což říká, že právě sedí v klubovně. ;-)

  Příspěvek z 3. října 2023 v 10:03.
  Elf v něm napsal:

  Co znamená ta zelená tečka za některými jmény?

  Příspěvek z 18. srpna 2023 v 11:43.
  mlej v něm napsala:

  chtělo by to tabulky osobních rekordů v tahovkách