Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Porazíte Alíka ve hře Drahokamový důl?

  vydáno  •  Alík · Co nového u mě! · Internet · Předškolákům · Rodina · Hry, hračky
  Až dosud nešlo měřit síly s ostatními uživateli Alíka. S tím je teď konec. Ve hře Drahokamový důl můžete soutěžit nejen mezi sebou, ale můžete zkusit překonat i můj rekord!

  V téhle hře můžete na Alíkovi poměřit síly s ostatními kamarády., © Alík

  Hru najdete snadno. Stačí vejít do části Herna a tam vybrat Hry. Pak už na vás mezi ostatními hrami čeká Drahokamový důl. Hrát hru, ve které potřebujete získat vždy nejméně trojici sousedících drahokamů, jistě zvládnou snadno i méně zkušení hráči.

  Aby se váš výsledek v případě úspěchu uložil do tabulky, pak musíte být na serveru Alík.cz přihlášení. A nebo můžete vyhlásit vlastní soutěž – třeba mezi sourozenci, vyzvat rodiče či prarodiče nebo kamarády ve škole či družině.

  Hru můžete hrát buď jako pětiminutovku, která je neúprosně omezená časem a nebo jako dlouhou hru – za každé prohození drahokamů získává hráč i čas navíc. Pokud si hráč myslí, že nemůže vytvořit žádnou trojici, může si po dosažení padesáti bodů koupit bombu, která odpálí celý zvolený řádek i sloupec. Bombu si může koupit opakovaně, pokud má dostatek bodů.

  Drahokamový důl

  Pokud budete mít pocit, že hrajete jak nejlépe dovedete a lépe už to nejde, zkuste nahlédnout do tipů a triků ke hře. Je to vlastně takový tahák, jak hrát ještě lépe.

  DomečekJak si vedou nejlepší hráči v polovině listopadu 2010? V dlouhé hře mají rekordmani přes 5000 bodů, v pětiminutovce 1600. Aby se v tabulce, kterou najdete u hry, mohlo objevit co nejvíc hráčů, má vždy dvě části. V jedné jsou rekordy celkové, tedy za všechny odehrané hry, v té druhé za poslední týden.


  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (103)

  Příspěvek z 29. června v 6:14.
  Hogo v něm napsal:

  Motýl12345: Co nejde? 8-o

  Příspěvek z 28. června ve 13:39.
  Motýl12345 v něm napsala:

  To nejde aňi

  Příspěvek z 15. dubna v 9:22.
  Magda8 v něm napsala:

  Tomuhle nerozumím... Vypršel mi čas, ale místo toho aby se ukázala tabulka s vítězi, hra se hrála dál! 8-o Jak je to možný?