Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Poslední díl cool trilogie od Rachel Harrisové

  vydáno  •  Knihy
  Můj ne tak sladký život, popisuje pocity Cat i Lucase zároveň.

  Výrazné barvy patří k létu. Vyniknou díky opálenému odstínu pokožky a zároveň mají psychologický efekt. S pomocí barev vyvoláte ty správné emoce., © archiv Chanel

  Závěrečný díl začíná tím, jak Cattina macecha, Jenna, pořádá dámskou jízdu na počest své svatby s Peterem (Cattiným otcem). Večírek se vyvíjí nadmíru dobře, ale jen do chvíle, kdy v show na TMZ vystoupí Cattina pravá matka. Ta se o Cat už 11 let nezajímala.

  Caterina Angeli celému světu poví datum Jennina a Peterova sňatku. Na dceři ji velmi záleží a musí ji něco urgentního povědět! Osobně. Takže už v sobotu přijede do Beverly Hills. Cat je zděšena a zarmoucena z toho, že Jenně „její“ matka zkazila svatbu.

  Lucas chce svému otci říct, že s fotbalem nadobro končí a že není jak jeho starší bratr (který zemřel) David. Angela, Lucova sestra začne mít strach, že se budou muset znovu stěhovat, protože slyšela rodiče jak se hádají. Lucas ji ujistí, že nikam nepojedou. Přece by nemohl opustit Cat! A rozhodne se rozhovor o fotbale odložit, v tom v televizi uvidí pravou matku Cat a hned se za ní vydá.

  Před domem Crawfordových už bylo plno paparazziů. Jenna se rozhodne svatbu odložit. Alessandra je v šoku, protože právě v televizi viděla dvojnici své vlastní mámy, která jí strašně chyběla. Když Lucas přijede k domu Cat, vidí na ní, že je z toho vystrašená. Ona ho poprosí, aby ji někam odvezl. Co nejdál od toho šílenství před jejich domem.

  Nakonec jedou k letnímu sídlu Michaelsových v Malibu, kde na ně čeká Austin, aby jim předal dům. Když Austin odejde, Lucas a Cat se rozhodnou, že se půjdou projít na pláž, která se rozprostírá kolem domu. Lucas Cat ujistí, že mu na ní opravdu záleží. Cat mu uvěří a nekonečně ho políbí. Od problémů, které ji čekají, se najednou cítí stovky mil vzdálená.

  Najednou je však vyruší „Titánium“, Cattin telefon. Cat se opět ocitá v kruté realitě, protože jí volá matka. Cat se rozhodne dozvědět pravdu, proč ji a tátu opustila. Dalšího dne Cat i Lucas vyrazí na letiště. Tam na ně čeká další halda paparaziů se kterými Caterina Angeli dělá několik rozhovorů. Pak přijde na oficiality; Cat své mámě představí Lucase a ona jí také někoho představí. Na Cat čeká celké překvapení.

  Poslala ho snad Reyna? Nebo je to shoda okolností? A je jeho otec podobný strýci Marcovi? Když se nad tím zamyslí, přijde jí to nepravděpodobné. Následně je čeká oběd v kruhu rodiny. Caterina jim vysvětlí své důvody a chce aby byli všichni skutečná rodina. Její monolog však rušili neustále telefonáty, takže Lucas tomu moc neuvěřil.

  S matkou se Cat má vidět hned další den na dalším obědě v kruhu rodiny. Tentokrát však u Crawfordů doma. Jelikož je toho dne Valentýn, Lucas se rozhodne připravit pro Cat menší překvapení na jeho počest. Cat připadá oběd u nich doma snad ještě horší než ten v restauraci. Alessandra je z toho úplně paf.

  Cattina matka na Cat vyhrkne další jobovku: ve čtvrtek má domluvený nějaký večírek a chce, aby ji Cat doprovázela. Cat o tom nechce přemýšlet, protože se už strašně moc těšila na dnešní večer strávený se svým Lucasem.

  Lucas se rozhodne vyjít s pravdou ven a konečně svému tátovi říct, že s fotbalem nadobro končí. Lucas ví, že na to není vhodná situace, protože je u nic na návštěvě tátův obchodní partner. Přepadl ho divný pocit. Opravdu se budou stěhovat?! Tak tedy bez něj. Lucasův táta je z toho zaskočen, ale Luc si toho nevšímá, má teď přece rande.

  PS: Tím příběh rozhodně nekončí, ale taky nemusím prozrazovat vše. Víc se rozhodně dozvíte v knize: Můj ne tak sladký život.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!