Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Potkani už dávno nejsou jen ta odpudivá zvířata z kanálu a je třeba se k nim i podle toho chovat

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 17. ledna 2016 ve 20:06.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na emo-emo-emo-emo-emo:

  Jo, ale z jaké?

  Příspěvek z 17. ledna 2016 v 19:11.
  emo-emo-emo-emo-emo v něm napsala:

  Reakce na konemy:

  Z chovatelské stanice :)

  Příspěvek z 17. ledna 2016 v 18:27.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na konemy:

  Já vím že tam ty odstavce máš, ale dost velké.

  Příspěvek z 17. ledna 2016 v 18:25.
  konemy v něm napsala:

  :-)

  Krásný článek:-) Na alíkovi je toho o potkanech plno, většinou typu : " Mám potkánka. Jmenuje se Maxík. Má hezké oči:3 Bydlí v akvárku a jako podestýlku má piliny." Já nestačím kroutit hlavou.  A bohužel je toho plný internet. Bylo načase, aby někdo napsal pravdu. Podobný článek jsem se chystala napsat už asi sto let. Nikdy jsem se k tomu nedokopala. Ale můžeš čekat plno komentářů typu : " My měli vždy jednoho potkana a byl super zdravý a veselý a spokojený" atd....

  Já mám potkánky-tři kluky- a je mi celkem líto, že nejsou z Chs. Nedávno jsme museli nechat utratit mého prvního (jednoho ze dvou prvních) utratit v nedožitých dvou letech kvůli třetí mrtvici, kdy už to vzdal i on. Nejnovější prcek (Dixi, půl roku) je pro změnu plachý a i když se ho snažím ochočit jak jen to jde, nejde to nijak.

  Původně jsem mohla mít potkyše ( k Teximu, utracenému, po smrti jeho partnera, Rikiho I.) z Chs. Bohužel tehdy nebyla odpovídající velikost klece a Texi nemohl na kamaráda počkat ani do příchodu klece.  Takže to dopadlo zase zverimexem-tentokrát to byl ten nej myšáček, co mě mohl potkat, Riki II., stejně jako Texi. Zatímco Remy a Dixi jsou vyloženě nekontaktní. Achjo.
  Barvy jsou opravdu dost složité na jeden článek. Ale díky tomu, kolik jich existuje, získali potkani na svou stranu mého tátu:-)


  Takže... Vážně perfektní článek, jen pro přehlednost by bylo fajn ho rozdělit na odstavce.  A můžu se zeptat, odkud přesně máš potkyšky?

  předchozí 1 další