Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Potřebujete kapesné na prázdniny? Zkuste s rodiči dětský Jarmark

  vydáno  •  Alík · Co nového u mě! · Volný čas venku · Rodičům · Hry, hračky
  V sobotu 4.6.2016 přijďte prodávat a nakupovat dětské oblečení, boty, hračky, knížky a sportovní vybavení na nejen dětský Jarmark OnaDnes.cz. Vyčistěte plné skříně a šuplíky věcí, které ještě slouží, ale už jste z nich vyrostli. Pošlete je dál.

  Zářijový Jarmark OnaDnes.cz, k dostání bylo všechno od pokrývek hlavy po sukně, kalhoty, kabelky, brože nebo třeba dětské přezkáče., © Petr Topič, MAFRA

  Právě teď se můžete zaregistrovat

  Vstupenka na Dětský jarmark OnaDnes.cz
  logo TICKETSTREAM

  Anebo naopak potřebujete šatník o něco doplnit? Na dětském Jarmarku OnaDnes.cz, který se koná první červnovou sobotu, můžete prodávat i nakupovat za lidové ceny. A třeba si tím značně vylepšíte kapesné na prázdniny.

  Nejbližší sobotu po Dni dětí se na vás těší před budovou AMC v Praze na Smíchově (Karla Engliše 519/11) od 9:00 do 16:00 hodin i Alík.

  Tradiční Jarmark OnaDnes.cz se tentokrát zaměřil na děti. Kdo bude chtít prodávat, může si už ve čtvrtek na stránkách Ticketstream zaregistrovat za 250 korun na celý den stůl k prodeji. Stolů bude k dispozici celkem 200.

  Symbolické 20 Kč vstupné bude slosovatelné, losovat se bude o dřevěné hračky společnosti Bino a o poukázky na dětské masáže v Planet Zen.

  Alík na dětském Jarmarku

  Alíka najdete 4. června na dětském Jarmarku OnaDnes.cz. Máte oblečení, sportovní vybavení či hračky, které už nepoužíváte? Vybavte se dobrou náladou a přijďte je prodat na dětský Jarmark OnaDnes.cz. Přilepšíte si na kapesném a především uvolníte prostor na nové nezbytnosti.

  Alík bude na místě po celý den, s menšími dětmi si budeme hrát na Hravém učení na interaktivním podlahovém projektoru Magic Box a se staršími se budeme věnovat vědě a fyzikálním pokusům se sdružením Věda nás baví. Vytvářet budeme kuličku z nenewtonovské tekutiny, vlastní lávovou lampu a vyzkoušíme si sílu magnetů.

  1.000 bodíků za fotku s Alíkem

  A pozor, všem, kdo se během akce vyfotí s Alíkem a svou fotku uloží ke svému profilu na Alík.cz, přičteme 1.000 alíkovských bodíků na výběr dárku z Alíkova Katalogu dárků. Co tedy pro zisk bodíků musíte udělat?

  • Vyfoťte se na dětském Jarmarku s Alíkem
  • Vložte fotku na svůj profil na Alík.cz

  Pro ty nejmenší děti, které můžete vzít s sebou, má web eMimino.cz přichystán přebalovací koutek a malé občerstvení.

  U stánku firmy Sparitual si může každý nechat nalakovat nehty od profesionálních manikérek. Ostatně nehty si tu můžou nechat neškodnými veganskými barvami zkrášlit i vaše děti.

  O občerstvení se postará venkovní gril Bifé restaurant. Při odchodu dostane každý zdarma aktuální vydání deníku MF DNES.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!