Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Povedený nepovedený den

  vydáno  •  Volný čas doma
  Jednou ráno, když jsem vstala z postele, první, co se stalo před mýma ještě přivřenýma očima, byl pád ze žebříku, který je opravdu nepostradatelný pro dvoupatrové postele. Když jsem si šla vyčistit zuby, pasta byla vypotřebovaná. Tak jsem šla do předsíně, neboli do naší "zásobárny", abych si měla čím zuby vyčistit.

  Pád na lyžích - ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Potom jsem si ale uvědomila, že by bylo lepší se trochu rozkoukat a jít se nejprve obléknout. Tak jsem se oblékla, jenže tričko mělo malou dírečku. Opravdu nevím jak se mohlo roztrhnout, ale už se stalo. Stála jsem zoufale nad mým oblíbeným trikem a prst prostrkovala skrz dírku tam a sem. Vybrala jsem si tedy moje druhé oblíbené a důkladně si ho prohlédla, zda tam opravdu není nějaká dírka. Dobře, že nebyla, ale už tehdy jsem si byla jistá, že dnes je můj smolný den, který bude jednou kupou příšerných katastrof.

  Už jsem si představovala, jak spadnu ze schodů, zlomím si ruku, nepůjde spláchnout záchod, přijdu pozdě na hodinu a podobně. Učesání vlasů a jiné drobné úpravy šly v pohodě a už už jsem se začínala radovat, že to, co se dělo předtím, byl jen takový nervový zkrat nebo tak něco. Jenže z omylu mě vyvedla pasta na čištění zubů. Ta pasta byla jistě natlakovaná nebo co, protože když jsem odkryla víčko, to druhé malé kvůli hygieně, trošičku jsem pastu zmáčkla a ona vystřelila kus své vnitřní hmoty.

  Rázem jsem se mohla na vlastní kůži přesvědčit, že stírání pasty z trička je malinko obtížnější prácička. Byla jsem zlostí mimo sebe, když v tom...jsem se probudila! Zalapala jsem po dechu a trochu se uklidnila. Když jsem slézala ze žebříku, nic se mi nestalo a to následovalo i s dalšími pracemi, které mi teď připadaly úplně neškodné. A co moje oblíbené tričko? S radostí se mnou putovalo do školy.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi italy

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  Příspěvek z 19. května 2009 v 18:14.
  Embri v něm napsal:

  bbb

  když vás ve snu zabijou znamená to štěstí mě se občas zdá že jdu na záchod, sednu si a padám do temnoty.....

  Příspěvek z 27. února 2009 v 10:01.
  elen66 v něm napsal:

  haa

  mě taky ve snu zabili a dvakrát

  Příspěvek z 25. února 2009 ve 20:27.
  _-AsHLeY-_ v něm napsal:

  x)

  Good...xDD...