Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka do kina: 100% Vlk

  vydáno  •  filmy · mediální partner

  Začátek letošního podzimu přináší stoprocentně zábavné a chlupaté dobrodružství. Mladý vlkodlak, který by se jednou měl stát obávanou příšerou a vůdcem smečky, se promění v roztomilého hebkého pudla. Tento film, jehož je Alík mediálním partnerem, bude mít v našich kinech premiéru ve čtvrtek 23. září.

  Plakát 100% Vlk, © Bontonfilm

  Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a navíc ani tak úplně není člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka. Je trochu potrhlý, ale až se stane skutečným vlkodlakem, bude se z něj vážený člen smečky a jednou velmi obávané monstrum. Stejně jako jeho otec a jeho děda i praděda. V tu velkou slavnostní noc první proměny se ale něco zvrtne a Freddy se změní v ne příliš dravého ani moc hrozivého, zato ve strašně moc rozkošného… pudla.

  Z filmu 100% Vlk, © Bontonfilm

  Tohle je stoprocentní zklamání pro všechny. Roztomilý pudlík nemá mezi vlkodlaky co pohledávat, Freddymu hrozí doslova a do písmene vykopnutí na ulici, protože na pozici vůdce smečky si dělá nároky i jeho strýc. Úplněk stále trvá a Freddy musí do další noci dokázat, že je opravdovým stoprocentním vlkodlakem. Se srdcem vlka a s roztomilou růžovou šošolkou se pudl Freddy vydává do ulic za dobrodružstvím a hromadou legrace. Potká pár psích kámošů, šíleného zmrzlináře, pozná psí vězení a odhalí jedno dávné tajemství. Všichni ostatní pak zjistí, že stoprocentní vlkodlak může být drsný jako vlk a současně hebký jako pudl.

  Z filmu 100% Vlk, © Bontonfilm

  100% Vlk navazuje na úspěšné filmy, které kombinují příšery a děsivé kulisy se strašidelně velkou dávkou legrace. Pudlo-Vlkodlak Freddy se může směle zařadit do pantheonu monster jako Drákula a jeho parta z Hotelu Transylvánie nebo celá rodina Addamsových a Příšerňákových, bez problémů zapadne mezi žáky v Monster High, a jeho životopis i původ je skvělý pro práci mezi Příšerkami s ručením omezeným.

  Z filmu 100% Vlk, © Bontonfilm

  Původní název: 100% Wolf
  Délka: 96 minut
  Žánr: animovaný film
  Režie: Alexs Stadermann
  Premiéra: 23. září 2021

  Zde je krátká upoutávka:

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Příspěvek z 26. září 2021 v 19:01.
  laurinka654 v něm napsala:

  hodně se těším na ukázce to vypadá zajímavě a proto se těším

  Příspěvek z 21. září 2021 v 19:20.
  VELKEJVLK v něm napsal:

  PRIJDTE, BUDE TO SUPER

  Příspěvek z 20. září 2021 v 16:39.
  Tobias7 v něm napsal:

  Mě tam možná taky uvidíte, jestli všechno vyjde. :-)