Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka do kina: Křupaví mazlíčci

  vydáno  •  filmy · mediální partner

  Co byste dělali, kdybyste dostali krabici sušenek ve tvaru zvířátek, které mají kouzelnou moc proměnit vás v jakékoli zvíře? Že nevíte? Jednu z možností, jak s tím naložit, uvidíte v tomto animovaném filmu, který půjde do kin 27. srpna a jehož mediálním partnerem je Alík.

  Křupaví mazlíčci, © Bonton film

  Owen Huntigton žije pouze prací, jen těžko hledá čas na svou ženu a malou dcerku. A pak to přijde, Owen zdědí cirkus po svém strýčkovi. Tohle by mohla být šance na změnu, na dobrodružství a zábavu, na opravdový rodinný život.

  Malý cirkus je ale na pokraji krachu, nestíhá konkurenci obrovského zábavního řetězce, klauni, akrobati a další už jsou postarší a leccos je bolí. Tohle dědictví se zdá být spíš prokletím a pohromou, ale pak Owen objeví starobylé tajemství strýčka Boba. Krabici s kouzelnými sušenkami, které mohou proměnit člověka ve zvíře. A najednou je tu plno zvířat, která tančí, zpívají a předvádějí akrobatické kousky – a pak se s pomocí sušenky znovu promění do lidské podoby.

  Nic jim nemůže zabránit v úspěchu a oživit zašlou slávu! Nebo ano? Je tady totiž ještě Horatio, zákeřný bratr strýčka Boba, který chce kouzelný cirkus jen pro sebe. A aby ho získal, je schopen udělat úplně cokoli.

  Z filmu Křupaví mazlíčci, © Bonton film

  Původní název: Animal Crackers
  Délka: 105 minut
  Žánr: animovaný fantasy film
  Režie: Scott Sava, Tony Bancroft
  Hrají v českém znění: Marek Holý (Owen), Lucie Štěpánková (Zoe), Václav Knop (Chesterfield), Petr Pospíchal (Horatio P. Huntington), Pavel Vondra (Brock), Jana Páleníčková (Binkley), Pavel Rímský (Bullet-Man), Petra Tišnovská (Talia), Marek Lambora (Buffalo Bob), Linda Křišťálová (Mackenzie), Zbyšek Horák (pan Woodley), Libor Terš (Mario Zucchini), Zuzana Hykyšová (Esmeralda), David Voráček (Stabby), Jan Battěk (mladý Owen), Eliška Voráčková (mladá Zoe), Klára Šumanová (Gretchen)

  Tady je krátká upoutávka:

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 22. srpna 2020 v 10:23.
  Dotynka v něm napsala:

  Zní to zajímavě

  Příspěvek z 22. srpna 2020 v 7:18.
  Anežka9 v něm napsala:

  Zajdu si do kina jupí hurá ale až budu mít brýle