Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Brně

  vydáno  •  srazy Alíka

  Loni bylo zveřejněno několik článků o alíkovských srazech, jak probíhaly v minulosti, a na podzim se jeden sraz i uskutečnil, a to v Praze. A na blížící se jaro se chystají další srazy, tentokrát mimo Prahu.

  Brněnský drak a lidi z Alíka, © Pralinka2

  Na nedávném srazu v Praze byla řada mimopražských účastníků, někteří i dost z daleka. Ale někteří uživatelé Alíka se nedostavili, protože to pro ně bylo moc daleko. Aby měli šanci se zúčastnit i uživatelé bydlící dál od Prahy, budou připravovány i mimopražské srazy. Nejbližší sraz se připravuje na duben do Brna.

  Sraz Alíka v Brně se koná v sobotu dne 7. dubna 2018. Organizátorem srazu je uživatel SVETLO a za správce Alíka bude se srazem pomáhat Pralinka2. Sejdeme se pravděpodobně někde v okolí nádraží, přesný čas a přesné místo dostanou přihlášení uživatelé přímo do pošty spolu s dalšími pokyny. Jedná se o akci, kde se scházejí uživatelé portálu Alík.cz. Majitel tohoto portálu, ani organizátoři této akce nepřebírají odpovědnost za nezletilé účastníky srazu. Je nezbytné, aby nezletilí účastníci o své účasti na srazu předem informovali své rodiče (zákonné zástupce). Doporučujeme, zejména u mladších účastníků akce, aby přišli na sraz například s rodiči či jiným odpovědným dospělým doprovodem.

  V Brně je spousta zajímavých míst, všechna samozřejmě navštívit nemůžeme. Podle současných předpokladů to vypadá, že se podíváme do ZOO, do známé kapucínské hrobky a také na proslulého Brněnského draka. Samozřejmě nebudeme jen běhat, v rámci srazu bude také nějaké posezení s obědem, popovídáním, podepsáním prezenční listiny, př. pohledů, a podobně.

  Zájemci o sraz se mohou přihlásit do Alíkovské pošty organizátorovi srazu SVETLO, nebo správci Pralinka2, případně oběma. Na základě přihlášky dostanou přesnější pokyny k srazu.

  Další sraz se plánuje na sobotu 12. května 2018. Tento sraz by se měl konat v severočeském Chomutově a organizovat ho bude nejspíš správkyně Mari1. Hlavním bodem programu bude návštěva chomutovského zooparku a samozřejmě ani zde nebude chybět chvilka klidu a posezení na oběd a popovídání. Na tento sraz je ještě dost času, takže asi není nutno posílat přihlášky hned teď; bližší informace o tomto květnovém srazu budou ještě zveřejněny někdy v dubnu.

  Organizátoři srazů a další jejich účastníci se těší, že se s některými z vás zase uvidí.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (52)

  radimf v něm napsala:

  Žofka10: to je na mě daleko xd :(

  Příspěvek z 28. března 2018 v 18:36.
  žofka10 v něm napsala:

  Já jsem taky pro České Budějovice, to bych moc daleko neměla :)

  Příspěvek z 23. března 2018 v 19:41.
  _kebaba_ v něm napsala:

  $>