Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Brně 11. června 2022

  vydáno  •  srazy Alíka · věda a technika

  Sice jsme se viděli před 14 dny, ale blíží se letní prázdniny, a tak bude fajn stihnout ještě jeden sraz v červnu. Tentokrát to bude v Brně a vyrazíme společně do science centra VIDA!, kde se kromě zábavy určitě i něco nového dozvíme.

  VIDA, © Moje sestřička

  Jak už víte z nadpisu, sraz se bude konat v sobotu 11. 6. Sejdeme se na hlavním nádraží (někteří možná už cestou do Brna) a pak společně vyrazíme do VIDY! Je to jen kousek a svezeme se tramvají, takže tam budeme opravdu cobydup. Na oběd se zastavíme přímo tam, mají v suterénu jídelnu, ve které dělají i pizzu. 8-P

  Co se týče vstupného, tak to stojí pro dospělé 250 korun a pro děti atd. 150, případně jsou tam ještě nějaké rodinné slevy. Kromě toho počítejte s nějakou jízdenkou na MHD a penězi na oběd či čímkoli jiným, co si budete chtít koupit.

  Konkrétnější údaje ohledně přesného místa setkání, času, poznávacího znamení a tak podobně se dozví přihlášení ve srazové sekci, je tam i rozprava, kde se můžeme na všem domluvit. Pokud se přihlásíte, tak na to prosím myslete, ať vás pak nemusíme uhánět všude možně.

  Stejně tak buďte tak hodní a přihlašujte se jen pokud opravdu chcete přijít. Jestliže později zjistíte, že nakonec nemůžete, tak se odhlaste. Je to stejně jednoduché jako přihlášení… Když je někdo přihlášený a nedá vědět, tak my pak třeba ani nevíme, jestli na něj máme čekat nebo jestli se mu cestou něco nestalo a je to takové smutné. :-(

  Snad se zase setkáme v hojném počtu.

  A pokud VIDU! neznáte, tak čumákujte...

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 16. května v 0:05.
  Viktorie7 v něm napsala:

  A teď jsem ale pekelně naštvaná! Brno mám kousek a zrovna tento víkend nemůžu.
  Ve VIDĚ už jsem tedy byla hodněkrát, přemýšlím, jestli učitelé ve škole neustále zapomínají, že jsme tam už byli, protože ten počet návštěv je trochu alarmující, ale šla bych tam klidně znova, kdybych v ten víkend tedy mohla, no. Snad mi to vyjde někdy jindy.

  Příspěvek z 14. května v 17:04.
  Hogo v něm napsal:

  No VIDA! :-D Zase datum, kdy nemůžu!

  Příspěvek z 14. května v 8:31.
  rex99999 v něm napsal:

  Prkne napsane;-)